[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #271
    Re: Kollane 50NL

    56030 VPP supernovani
    47 päeva mängida seda aastat.

    25 VPP/100 käe kohta keskmine?

    56030 / 25 = 2241,2 * 100 = 224120kätt / 47 päevaga= 4800 kätt/päevas.

    pole väga võimatu aga suht raske ikka vist.
    on arvutuskäik õige?


    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #272
      Re: Kollane 50NL

      vsjo pravilna

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #273
        Re: Kollane 50NL

        mõtlen veel aga jääb vist ära. ei suuda nii palju päevas mängida + osad päevad tuleb topelt lasta kuna elu vaja ka elada.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #274
          Re: Kollane 50NL

          Teed ära nagu nalja, vahepeal lased nl100 ka ju

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #275
            Re: Kollane 50NL

            Algselt postitas TIGRANO
            Teed ära nagu nalja, vahepeal lased nl100 ka ju
            ei viitsi sinna kaotama minna enam see aasta :D

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #276
              Re: Kollane 50NL

              Algselt postitas kollane
              ei viitsi sinna kaotama minna enam see aasta :D
              FPP Pro elu on mõnna

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #277
                Re: Kollane 50NL

                wtf is this shit?
                üks miks kindel, HU mängijat minust ei saa liiga närvihaige olen. vaatasin käsi üle ja see pole ainuke debiiilsus..
                uusi FR laudu teen siis küll selliseid lükkeid ei tee. siis nagu meeldib mängida HU ja tuleb hästi välja ka endaarust.
                aga 1 lauaga pole kannatust ja kärsitu liiga vist

                $0.25/$0.50 No Limit Holdem
                PokerStars
                2 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                Hero ($50)
                BB ($44.50)

                Pre-Flop: ($0.75, 2 players) Hero is SB 7 7
                Hero raises to $2, BB raises to $5.50, Hero calls $3.50

                Flop: 2 3 J ($11, 2 players)
                BB bets $5.50, Hero goes all-in $44.50, BB goes all-in $33.50

                Turn: 10 ($94.50, 2 players, 2 all-in)

                River: J ($94.50, 2 players, 2 all-in)

                Final Pot: $94.50
                BB shows two pair, Queens and Jacks
                Q Q
                Hero shows two pair, Jacks and Sevens
                7 7

                BB wins $88.50 (net +$44)

                Hero collects $5.50 (net -$44.50)

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #278
                  Re: Kollane 50NL

                  Panen oma 50NL All time graphi . üle 100k käe täis
                  tundub,et beadin.
                  viimased päevad ka suht rahuldavalt läinud , lollusi tuleb sisse ikka ja disipliini probleem jätkub aga läheb mäng jälle paremaks.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  E: natuke mudisin 50PL polnud sees

                  Comment

                  • dener89
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 625

                    #279
                    Re: Kollane 50NL

                    pole viga.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #280
                      Re: Kollane 50NL

                      Selline graafik sellel levelil tundub kättesaamatu unelmana praegu. Sweet!

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #281
                        Re: Kollane 50NL

                        Algselt postitas pastilaa
                        Selline graafik sellel levelil tundub kättesaamatu unelmana praegu. Sweet!
                        sul tuleb parem :)

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #282
                          Re: Kollane 50NL

                          hrkalju wd at NL50. ple sõnu. gg.

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #283
                            Re: Kollane 50NL

                            http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/fareed1234'][/URL]

                            muljetavaldav 50NL mängida , kunagi vaatasin teda siis oli BE.



                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #284
                              Re: Kollane 50NL

                              fuck ma ütlen . tra katsu mängida kui igast nurgast perse saad..üksi draw kokku ei tule mine vittu kui haige
                              trademaa..
                              fucking sick mäng vitutuu.. nv ja nii perses mäng ja jooks ja mida vittu veel.
                              -$600 50NL-is on ikka maru pakju 1,8k kohta..
                              nonii haige 4bi tiltasin muidugi maha.. tra need donkeyd nii hitivad

                              un fuking real ma ütlen..

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #285
                                Re: Kollane 50NL

                                Njah, fishid läxid vist NL600'sse kaotusi tagasi tegema, sellepärast see ranka võidab seal nüüd jälle.

                                Meie peame talda lakkuma niikaua, tra

                                Comment

                                Working...