[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #256
    Re: Kollane 50NL

    Algselt postitas Kajeera
    Ulme käed tõesti noh....aga keep it up :P
    Tule saali juurde närve rahustama
    2 on ulme aga muidu standard pask ;D

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #257
      Re: Kollane 50NL

      Ei taha sinu nahas praegu olla. Biiter mitte hiiter :-[

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #258
        Re: Kollane 50NL

        Algselt postitas FreakyJason
        Ei taha sinu nahas praegu olla. Biiter mitte hiiter :-[

        ehk läheb paremaks olukord

        Comment

        • Kajeera
          Jube Noob
          • Feb 2009
          • 130

          #259
          Re: Kollane 50NL

          paned edasi või tuled saali juurde ka?

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #260
            Re: Kollane 50NL

            Algselt postitas Kajeera
            paned edasi või tuled saali juurde ka?
            kohvi ja laksin edasi

            Comment

            • Kajeera
              Jube Noob
              • Feb 2009
              • 130

              #261
              Re: Kollane 50NL

              selge

              Comment

              • J0kker
                Grinder
                • Feb 2009
                • 865

                #262
                Re: Kollane 50NL

                Algselt postitas kollane


                panen graafiku ka , et ilusam oleks
                Soovin edu sulle ja loodame, et saad sellest pasast lahti !

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #263
                  Re: Kollane 50NL

                  jäi -700

                  ei viitsi enam, kopp ees sellest nussist. korra olin -500 peale aga hakkas nuss pihta jälle
                  eks vaatab mis homne päev toob

                  viimane käsi
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #264
                    Re: Kollane 50NL

                    Kuidas terve kuu peale seis on? Ja kas liikusid allapoole NL-100st?

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #265
                      Re: Kollane 50NL

                      Algselt postitas Vapsik
                      Kuidas terve kuu peale seis on? Ja kas liikusid allapoole NL-100st?
                      -450 aga boonus sisse arvestada siis +200
                      eks paistab kuidas tuju on homme aga arvan ,et põhilaksu võtan 50NLi homme ja osad head 100NL lauad lisaks.

                      Comment

                      • Kajeera
                        Jube Noob
                        • Feb 2009
                        • 130

                        #266
                        Re: Kollane 50NL

                        Algselt postitas kollane
                        -450 aga boonus sisse arvestada siis +200
                        eks paistab kuidas tuju on homme aga arvan ,et põhilaksu võtan 50NLi homme ja osad head 100NL lauad lisaks.
                        no edu siis ma magama,, vaata mu päevikust graafikut..eile lasin ikka räigelt käsi 8)

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #267
                          Re: Kollane 50NL

                          Algselt postitas Kajeera
                          no edu siis ma magama,, vaata mu päevikust graafikut..eile lasin ikka räigelt käsi 8)
                          juba vaatasin. saad varsti 10NL kolida

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #268
                            Re: Kollane 50NL

                            Sulle on tekkinud konkurent. Kasutaja "roheline" :P

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #269
                              Re: Kollane 50NL

                              Panen ka enda poole kuu graafiku:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Midagi ilusat pole aga koos boonusega 350 plussis.. Loodan , et teine pool kuud läheb paremini.
                              100NL ei roni see kuu enam

                              Comment

                              • FreakyJason
                                Klubi Liige
                                • Jan 2009
                                • 1381

                                #270
                                Re: Kollane 50NL

                                Loodan , et teine poole kuud läheb paremini.
                                100NL ei roni see kuu enam
                                Peab minema

                                Comment

                                Working...