[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kajeera
    Jube Noob
    • Feb 2009
    • 130

    #226
    Re: Kollane 50NL

    Aiii külamees..hästi paned

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #227
      Re: Kollane 50NL

      sick life sick game


      nädala kokkuvõte, rigged nädal rigged play .. tilt monkeytilt spew jne

      rohkem ei mängi üldse vist nvl jooma ära GL

      Comment

      • Kajeera
        Jube Noob
        • Feb 2009
        • 130

        #228
        Re: Kollane 50NL

        Mul on ka väga rigged see värk praegu, aga sa oled ikkagi break-even, pole häda midagi 8)

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #229
          Re: Kollane 50NL

          rigged kuu

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          tuleb vist limiidis alla kolida.. kuu totaalselt pe**es ja kasum tuleb kohe vabanevast boonusest.
          teen ühe sessi veel täna 100NL ja otsustan tulemuste põhjal ja kas suudan head mängu teha.
          kui ei, siis ootan kui patrick tagasi tuleb ja liigun ülesse tagasi kui koos sessi teeeme..
          samas ma ei tahaks uskuda ,et 100NL mingi hulll kunst on.. midaig on mängus lahti ja tõsiselt kohe

          run on ka totaalselt pask, selline tunne, et loetakse nagu lahtist ajalehte.. fishid hitivad ainlt nuse mu vastu jne. regida lihtsalt mängivad üle..
          teevad min raise , südames loodad jälle, et tal set poleks kuid koguaeg on kellegil total nuts käes..
          samas sitta mängu olen ka teinud selline jooks lõhub lihtsalt mängu


          Osalen 29.11.2009 toimuvatel TrioBeti bloggerite freerollil.




          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #230
            Re: Kollane 50NL


            tänane sess 100NL
            ei julge rohkem vist täna mängida muidu toksin jälle kasumi maha ja miinust ka veel peale
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #231
              Re: Kollane 50NL

              mmm ;D peab meeldima ju,oled kellegilt full stacki ka välja imenud 960nda käe juures8Y)

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #232
                Re: Kollane 50NL

                Algselt postitas Owner85
                mmm ;D peab meeldima ju,oled kellegilt full stacki ka välja imenud 960nda käe juures8Y)
                tuli jah üks maasikas

                Comment

                • J0kker
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 865

                  #233
                  Re: Kollane 50NL

                  Algselt postitas kollane
                  tuli jah üks maasikas
                  millega suckoudi tegid ? :D

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #234
                    Re: Kollane 50NL

                    Algselt postitas J0kker
                    millega suckoudi tegid ? :D
                    1out tahtis tulla

                    Comment

                    • J0kker
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 865

                      #235
                      Re: Kollane 50NL

                      Algselt postitas kollane
                      1out tahtis tulla
                      Nice noku :D

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #236
                        Re: Kollane 50NL

                        Milleks Tilti kolid?

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #237
                          Re: Kollane 50NL

                          Algselt postitas pastilaa
                          Milleks Tilti kolid?
                          väike plaan oli aga eks see selgub ja mõtlen

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #238
                            Re: Kollane 50NL

                            Platinum tase saavutatud jälle see kuu.

                            hakkasin just sessi lõpetama kui tuli selline pomm

                            60/30 vennike 55 käe kohta.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #239
                              Re: Kollane 50NL

                              Algselt postitas kollane
                              väike plaan oli aga eks see selgub ja mõtlen
                              oled rakebacki affiliate peale ka juba mõelnud?

                              aga muidu pole FTP halb koht.. mängustiil vajab harjumist..

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #240
                                Re: Kollane 50NL

                                Algselt postitas Rage
                                oled rakebacki affiliate peale ka juba mõelnud?
                                võtan PP rakebacki, kui liitumiseks läheb

                                Comment

                                Working...