[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #166
    Re: Kollane 50NL

    Ja tahaks seda korrata, saaksid mulle few tipsi ka visata @NL50-st

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #167
      Re: Kollane 50NL

      Algselt postitas hoss23
      Ja tahaks seda korrata, saaksid mulle few tipsi ka visata @NL50-st
      1.pilt ära vahetada


      ;D ;D

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #168
        Re: Kollane 50NL

        En Muista ;D ;D ;D

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #169
          Re: Kollane 50NL



          Endiselt tõusulainel , nädala kolm päeva möödus praktiliselt break even. Miinus päeva küll ei olnud aga tugevat kasumit ka mitte. Standard pask, et run kehv ja võib ennast ka süüdistada käte ülemängimises jms. Vaatasin enne nv oma käed üle ja sai ka üht-teist parandatud. Nv ikka üli kuldsed ajad ja mul hea meel, et see kuu ei joo. NV teeb praktiliselt nädala kasumi kui tõsiselt mängida(nendele kes joovad paju ja seda ei soovi, väike mõtlemisaine:D)

          Maadlesin ka PTR-ga. Üks päev avastasin , et kõik mu oktoobri sessid olid kirjas, küll ei näinud overwiev alt midagi aga sessions riba alt ilusti käed jne.
          Kirjutasin neile mis värk on, miks üleval on üritasin ära seletada andsin lingi kust näeb jne, 2x nad vist isegi ei avanud seda linki, koguaeg sama jutt, et nad ei tracki 50NLi
          siis 3 kiri kirjutasin kas te üldse avastie selle lingi panin kohe pealkirjaks :D järgmine kiri vastus ups edastasime selle tehnikutele blabla bla ja järgmine päev oli kadunud.
          no vähemalt liigutasid ennast ...
          Töotab tulla rekord kuu(sülitan kolm korda üle õla) ;D

          5.09-11.09
          graafik:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • J0kker
            Grinder
            • Feb 2009
            • 865

            #170
            Re: Kollane 50NL

            Algselt postitas kollane

            Endiselt tõusulainel , nädala kolm päeva möödus praktiliselt break even. Miinus päeva küll ei olnud aga tugevat kasumit ka mitte. Standard pask, et run kehv ja võib ennast ka süüdistada käte ülemängimises jms. Vaatasin enne nv oma käed üle ja sai ka üht-teist parandatud. Nv ikka üli kuldsed ajad ja mul hea meel, et see kuu ei joo. NV teeb praktiliselt nädala kasumi kui tõsiselt mängida(nendele kes joovad paju ja seda ei soovi, väike mõtlemisaine:D)

            Maadlesin ka PTR-ga. Üks päev avastasin , et kõik mu oktoobri sessid olid kirjas, küll ei näinud overwiev alt midagi aga sessions riba alt ilusti käed jne.
            Kirjutasin neile mis värk on, miks üleval on üritasin ära seletada andsin lingi kust näeb jne, 2x nad vist isegi ei avanud seda linki, koguaeg sama jutt, et nad ei tracki 50NLi
            siis 3 kiri kirjutasin kas te üldse avastie selle lingi panin kohe pealkirjaks :D järgmine kiri vastus ups edastasime selle tehnikutele blabla bla ja järgmine päev oli kadunud.
            no vähemalt liigutasid ennast ...
            Töotab tulla rekord kuu(sülitan kolm korda üle õla) ;D

            5.09-11.09
            graafik:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Sick sick sick.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #171
              Re: Kollane 50NL

              Algselt postitas kollane
              1.pilt ära vahetada


              ;D ;D
              Kust selle pidli said???? Ma tahtsin kunagi omale sellist pilti PokerStarsis panna ja siis saadeti kohe kuupeale.

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #172
                Re: Kollane 50NL

                Algselt postitas ranka
                Kust selle pidli said???? Ma tahtsin kunagi omale sellist pilti PokerStarsis panna ja siis saadeti kohe kuupeale.

                kuskilt su albumist vist leidsin selle , ei mäleta. mul oli pilt ootel nädal siis saatsin kirja , kaua võib oodata. pandi ülesse :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #173
                  Re: Kollane 50NL

                  Algselt postitas kollane

                  kuskilt su albumist vist leidsin selle , ei mäleta. mul oli pilt ootel nädal siis saatsin kirja , kaua võib oodata. pandi ülesse :D
                  Thanks. Lähen kohe proovin ka. Vaatan, kas mul nüüd lasevad.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #174
                    Re: Kollane 50NL

                    Nice, keep it up! :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #175
                      Re: Kollane 50NL

                      Mul nagu ikka lükati tagasi

                      #"%%/

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #176
                        Re: Kollane 50NL

                        Algselt postitas ranka
                        Mul nagu ikka lükati tagasi

                        #"%%/

                        siis ma ära ei vaheta, pärast ei saa tagasi :D:D

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #177
                          Re: Kollane 50NL

                          kolmapäevast sisi selline trall.. tra kui tilti ajab... vigu tuleb palju sisse. vaatan kui täna õhtul langus jätkub kolin limiit alla..
                          kõige jubedam run mis mu silmad näinud veel :-\


                          kolmapäevast graafik

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #178
                            Re: Kollane 50NL

                            Minu NL50 graafiku koopia? Head jooksu!

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #179
                              Re: Kollane 50NL

                              vb väikse puhkuse tegema. iga päev mängitud ja ei tea :S:S niii närvi ajab...

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #180
                                Re: Kollane 50NL

                                Algselt postitas kollane
                                vb väikse puhkuse tegema. iga päev mängitud ja ei tea :S:S niii närvi ajab...
                                kõva jook ja rahmakas keppi .. works perfectly :D

                                Comment

                                Working...