[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #151
    Re: Kollane 50NL

    Palju sul lifetime starsis käsi on? Mul ca 200k+, aga pole seda veel saanud. :)
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #152
      Re: Kollane 50NL

      natuke üle 200k

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #153
        Re: Kollane 50NL

        Algselt postitas kollane



        nüüd võib rahus surra, bot ma pole.
        ;D
        seletage lollile ka mis asi see on?

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #154
          Re: Kollane 50NL

          Pokerstars kontrollib, et botid ei mängiks ehk sellise akna ilmumisel pead kirjutama chati sama sõna. Sama süsteem mis nt. mõnda foorumi registreerimisel, random generator genereerib mingi sõna ja pead õigesti maha kirjutama, et kinnitust saada.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #155
            Re: Kollane 50NL

            Algselt postitas -andres-
            Pokerstars kontrollib, et botid ei mängiks ehk sellise akna ilmumisel pead kirjutama chati sama sõna. Sama süsteem mis nt. mõnda foorumi registreerimisel, random generator genereerib mingi sõna ja pead õigesti maha kirjutama, et kinnitust saada.
            wow. cool.

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #156
              Re: Kollane 50NL

              Pooliku nädala kokkuvõte.

              Kuu ikka imeliselt alanud ja ei oskagi midaig erilist lisada. 50NL mind soojalt vastu võtnud esialgu kuigi vahepeal oli imelike biite ja asju aga täna sain uue hoo sisse jälle.
              Tundub, et ei pea alla kolima.(sülitan kolm korda üle õla) :D
              Donke viskas ikka metsikult lauda võrreldes eilsega.
              Nett juksib ja välku peksab julmalt ei julge rohkem mängida.
              Täna tuli siis YES päev ka ära. Siiani parim kasumi poolest. Mäng oli mõnus lahtine ja kaart jooksis ka hästi, muidugi donke oli ka tajooba.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              4 päeva kokkuvõte
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #157
                Re: Kollane 50NL

                Nice wtf. lol :D

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #158
                  Re: Kollane 50NL

                  Sorry et su päevikusse trügin ;D Aga lisan sulle siis ka oma kokkuvõtte kui tohib ;D. Volüümi nats rohkem, aga kasum sitem >:(

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  ja kuu

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #159
                    Re: Kollane 50NL

                    Algselt postitas hoss23
                    Sorry et su päevikusse trügin ;D Aga lisan sulle siis ka oma kokkuvõtte kui tohib ;D. Volüümi nats rohkem, aga kasum sitem >:(

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    ja kuu

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Tee parem oma päevik, siis saad kogu aeg sinna kirjutada.
                    Aga kui päeviku risustamiseks läks, siis huvi pärast tahaks teada, mis Su Starsi kasutajanimi on?

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #160
                      Re: Kollane 50NL

                      Sorry, ei tahtnud päevikut risustada aga nimi on runo23

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #161
                        Re: Kollane 50NL

                        Sry aga me oleme tagasihoidlikud kanapead vanglas ROFL OF. Tänu sellele foorumile oleme saanud natuke targemaks ja üritame võtta kõike oma võimete piires. Peace

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #162
                          Re: Kollane 50NL

                          pole probleemi minuajaoks , et oma graafikud siia pani.

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #163
                            Re: Kollane 50NL

                            tnx Mr. Yellow

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #164
                              Re: Kollane 50NL

                              Algselt postitas hoss23
                              tnx Mr. Yellow

                              koos ju viinagi võetud :D

                              Comment

                              • FreakyJason
                                Klubi Liige
                                • Jan 2009
                                • 1381

                                #165
                                Re: Kollane 50NL

                                lol :D

                                Comment

                                Working...