[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #136
    Re: Kollane 50NL

    Ilus graafik!!! Edu oktoobris.

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #137
      Re: Kollane 50NL


      $0.25/$0.5 No Limit Holdem
      PokerStars
      9 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG koless2 ($50.20)
      UTG+1 pepebotika ($57.80)
      MP1 ibiza007 ($49.25)
      MP2 cmdmac ($50)
      MP3 olijugon ($99.25)
      CO Th3 ZodiAc ($97.50)
      BTN Hero ($53.25)
      SB turbotroll ($50)
      BB aangebrand ($51.25)

      Pre-Flop: ($0.75, 9 players) Hero is BTN K J
      5 folds, Th3 ZodiAc raises to $2, Hero raises to $6.50, 1 fold, aangebrand goes all-in $51.25, Th3 ZodiAc folds, Hero calls $44.75

      Flop: 3 3 4 ($104.75, 2 players, 1 all-in)

      Turn: 2 ($104.75, 2 players, 1 all-in)

      River: 5 ($104.75, 2 players, 1 all-in)
      aangebrand says "................"

      Final Pot: $104.75
      Hero shows a pair of Threes
      K J
      aangebrand shows two pair, Fours and Threes
      J 4

      aangebrand wins $101.75 ( won +$50.50 )

      Hero lost -$51.25
      Th3 ZodiAc lost -$2




      Vastik hakkab lausa mis vennikesed lauas :D:D

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #138
        Re: Kollane 50NL

        oot sa juba nii pro reader, et shoved KJ-ga? lol :o

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #139
          Re: Kollane 50NL

          Algselt postitas pikk28
          oot sa juba nii pro reader, et shoved KJ-ga? lol :o
          Obv read seda käskiski.

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #140
            Re: Kollane 50NL

            see zodiac on räme supernovast nit. Ja tundub et teine vend oli superhüperdonkfish ja oli vaja HU jääda. Zodiac oleks seal ilmselt ka KK foldinud. WP

            EDIT: ok ma vaatasin veidi actioni järjekorda valesti, aga point jääb samaks. fish tulebki maha callida ;D

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #141
              Re: Kollane 50NL

              Kui on teada, et ahv paneb nuppe 30% kaartidest, siis KJs on veel ees.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #142
                Re: Kollane 50NL

                Algselt postitas Tarmonator
                see zodiac on räme supernovast nit. Ja tundub et teine vend oli superhüperdonkfish ja oli vaja HU jääda. Zodiac oleks seal ilmselt ka KK foldinud. WP

                EDIT: ok ma vaatasin veidi actioni järjekorda valesti, aga point jääb samaks. fish tulebki maha callida ;D
                Mingi räme nit ta küll ei paista olevat (14/10/3), aga ju siis teine oli ikka täisfish, kes pmst ATC-ga oli nõus nuppe panema.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #143
                  Re: Kollane 50NL

                  wow, 14/10, tõesti???

                  mul pole hetkel HEM'i käepärast, aga minu mäletamist mööda oli ta küll pigem 8/6 vms. Vb siis tõesti ainult minu HEM's nii...

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #144
                    Re: Kollane 50NL

                    Algselt postitas Tarmonator
                    wow, 14/10, tõesti???

                    mul pole hetkel HEM'i käepärast, aga minu mäletamist mööda oli ta küll pigem 8/6 vms. Vb siis tõesti ainult minu HEM's nii...
                    Kuskil 14/10 14/9 ja käsi on päris tublisti nii, et samplis väga asi ei tohiks olla.

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #145
                      Re: Kollane 50NL

                      see oli julm donk ikka. luckbox oli metsik.

                      vana käis korra 150 peal, siis PF AI jälle mingi 30 peale, siis korra uuesti 150 ja 100 peal lasi jalga. kahjuks ei tulnud ära aga pool sain tagasi enne kui ta lahkus
                      hommikul oli uskumatuid vendi kõvasti

                      vahepeal kontrollisin kas ma ikka mängin 50NLi

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #146
                        Re: Kollane 50NL

                        Algselt postitas kollane
                        see oli julm donk ikka. luckbox oli metsik.

                        vana käis korra 150 peal, siis PF AI jälle mingi 30 peale, siis korra uuesti 150 ja 100 peal lasi jalga. kahjuks ei tulnud ära aga pool sain tagasi enne kui ta lahkus
                        hommikul oli uskumatuid vendi kõvasti

                        vahepeal kontrollisin kas ma ikka mängin 50NLi

                        :D

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #147
                          Re: Kollane 50NL



                          Platinum star on graafikus ja isegi üle ka müned päevad. FPP-sid tuleb nagu murdu, eile lasin 7h pokkerit.
                          Võib õelda, et kuu hästi alanud. Kuigi vahepealtuleb selliseid juhme otsuseid ette ja tahaks end maha lasta ..

                          Häbipost ..

                          OFFICAL DONK PLAY KÄSI


                          Vastane oli donk küll aga tema range hittib 2 paari siin väga tihti jne.flop suurem bet. turn on kindel pot controll, esimene mõte oli turnis checkida järgmisena avastasin, et olen juba min raise saanud.
                          ju siis ühe regulari 24s callimine mu 3beti BTNil lõi natuke liimist lahti.


                          $0.25/$0.5 No Limit Holdem
                          PokerStars
                          9 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG ($47.15)
                          UTG+1 ($50)
                          MP1 ($90.90)
                          MP2 ($50)
                          MP3 ($50)
                          Hero ($58.20)
                          BTN ($30.05)
                          SB ($42.70)
                          BB ($50.75)

                          Pre-Flop: ($0.75, 9 players) Hero is CO A A
                          UTG calls $0.50, 4 folds, Hero raises to $2.50, 1 fold, SB calls $2.25, 1 fold, UTG calls $2

                          Flop: 8 10 Q ($8, 3 players)
                          SB checks, UTG checks, Hero bets $5.50, SB folds, UTG calls $5.50

                          Turn: 6 ($19, 2 players)
                          UTG checks, Hero bets $10.50, UTG raises to $21, Hero calls $10.50

                          River: 4 ($61, 2 players)
                          UTG goes all-in $18.15, Hero calls $18.15

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • tdx
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 768

                            #148
                            Re: Kollane 50NL

                            Ära turni checki, parem liin on imo bet-fold, aga pane veits rohkem, mingi 13 ja riveril checki järgi.

                            Põmst kui sa turni checkid, siis sa annad talle võimaluse riveril full potsize bet laksida ja seda on jõle nüri callida.

                            Aga turni minraise peale snapfoldi (Baluga teoreem).

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #149
                              Re: Kollane 50NL

                              Algselt postitas tdx
                              Ära turni checki, parem liin on imo bet-fold, aga pane veits rohkem, mingi 13 ja riveril checki järgi.

                              Põmst kui sa turni checkid, siis sa annad talle võimaluse riveril full potsize bet laksida ja seda on jõle nüri callida.

                              Aga turni minraise peale snapfoldi (Baluga teoreem).

                              tänud hea vastuse eest

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #150
                                Re: Kollane 50NL




                                nüüd võib rahus surra, bot ma pole.
                                ;D

                                Comment

                                Working...