[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #121
    Re: Kollane 50NL

    Algselt postitas Vapsik
    +1

    Oleks mul ka sellised graafikud :)

    Eriti NL-50 oma.

    25NL-is on parem ju

    komistasin heateri otsa lihtsalt :)

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #122
      Re: Kollane 50NL

      Algselt postitas kollane

      25NL-is on parem ju

      komistasin heateri otsa lihtsalt :)
      Oleneb, kust nurga alt vaadata

      PT3 graafikutel on paar lisavidinat, mida HEM kahjuks ei paku.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #123
        Re: Kollane 50NL

        Hästi komistatud! Ise tegin ka esimese väikse katse NL50. Kohe karistati bad beati ja bvb enda lollusega. Mõnisada kätt ja -2bi. Enesetunne oli vale ja panin ruttu lauad kinni. Oktoobris proovin uuesti ja loodan midagi sinu graafikule sarnast kogeda :P. Hea töö igatahes!

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #124
          Re: Kollane 50NL

          Algselt postitas pastilaa
          Hästi komistatud! Ise tegin ka esimese väikse katse NL50. Kohe karistati bad beati ja bvb enda lollusega. Mõnisada kätt ja -2bi. Enesetunne oli vale ja panin ruttu lauad kinni. Oktoobris proovin uuesti ja loodan midagi sinu graafikule sarnast kogeda :P. Hea töö igatahes!

          ma sellepärast vähe laudu mängingi, et ise minimaalselt lollusi teha. praegu on õnnestunud va. 1 sess kus pool tiltis olin :D
          tuleb kiiresti $ aga läheb veel kiiremini ja kui juba paar BI miinusesse lendad siis kaob tõesti igasugune tuju ära


          tegin esimese sessi nv-l ja lauad olid kõvasti fishised kah, see aitas ka kaasa

          Comment

          • farik666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 834

            #125
            Re: Kollane 50NL

            mis video see 2+2 oli? kus saab?

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #126
              Re: Kollane 50NL

              Algselt postitas farik666
              mis video see 2+2 oli? kus saab?

              üritan hiljem otsida

              e:
              http://forumserver.twoplustwo.com/78...abling-593740/

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #127
                Re: Kollane 50NL

                tnx, üritan ka õhtul läbi vaadata.

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #128
                  Re: Kollane 50NL

                  September kokkuvõte!

                  Parim kuu siiani pole midagi õelda, kuigi mängisin suht vähe käsi ja tunde ka ikka väga vähe.
                  Platinum stari ei teinud jälle ära see kuu luban endale kindlasti teha.

                  Oktoobri eesmärgid:

                  Tilkagi ei joo kõik nv mängin. Ei tohi ebaõnnestuda! ;D
                  50NL püsima jääda.


                  Mängulist kasumit $1400 + $348 boonsed.
                  Kokku: $1748

                  Graafik:


                  Limiidid:


                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #129
                    Re: Kollane 50NL

                    Nice graph man. Pead natuke volüümi veel lisama ja elu ongi lill(ja muidugi vähem jooma ;D)

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #130
                      Re: Kollane 50NL

                      Algselt postitas hoss23
                      Nice graph man. Pead natuke volüümi veel lisama ja elu ongi lill(ja muidugi vähem jooma ;D)

                      see kuu on plaan ikka kõvasti mängida.. tänase annan andeks kuna enesetunne on oi oi kui kehva ja lollitama pole ka mõttet laudadesse minna :D

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #131
                        Re: Kollane 50NL

                        Algselt postitas kollane

                        see kuu on plaan ikka kõvasti mängida.. tänase annan andeks kuna enesetunne on oi oi kui kehva ja lollitama pole ka mõttet laudadesse minna :D
                        Ja kõva mängimise alla mõtled sa???mitu kätt?Ise olen muidu nüüd viimase 2,5 päevaga teinud 33000 kätt ja täna plaan jätkata, kui läpakas jälle üle ei kuumene ja välja ei lülitu ;D

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #132
                          Re: Kollane 50NL

                          mingi 80-100k minujaoks palju

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #133
                            Re: Kollane 50NL

                            Algselt postitas kollane
                            mingi 80-100k minujaoks palju
                            See norm jah, ega minu jaoks ka see vähe pole ;DTahaks ise ka 100k ära lasta enne 23 oktoobrit(sest siis merele minek)

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #134
                              Re: Kollane 50NL

                              Algselt postitas hoss23
                              See norm jah, ega minu jaoks ka see vähe pole ;DTahaks ise ka 100k ära lasta enne 23 oktoobrit(sest siis merele minek)

                              aega veel on jõuad 200k ka vist teha sellise tempo juures :D

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #135
                                Re: Kollane 50NL

                                Algselt postitas kollane

                                aega veel on jõuad 200k ka vist teha sellise tempo juures :D
                                Sellise liinitöö juures on jah see võimalik ;D

                                Comment

                                Working...