[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #106
    Re: Kollane 25NL

    Nice. Isegi loodan augustis platinumi saada, aga mis sellest muutub ?

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #107
      Re: Kollane 25NL

      Algselt postitas andu_andu
      Nice. Isegi loodan augustis platinumi saada, aga mis sellest muutub ?
      VPP korrutatakse 2.5x läbi .. ehk 1VPP eest saad 2.5 FPP'd. goldiga peaks 1vpp eest saama 2 fpp'd

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #108
        Re: Kollane 25NL

        Algselt postitas farik666
        starsis mängid v? mis kellaaegadel tavaliselt?
        stars jah, kelleaeg kuidas kunagi. põhiliselt ikka õhtupoole enne 12 üritan sessid ära teha.

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #109
          Re: Kollane 25NL

          mis stattidega eelmine kuu jooksid, kui tohib küsida?

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #110
            Re: Kollane 25NL

            Jehuu DIIL läbi,

            Hommik oli küll katastroof aga peale lõunat keris erilise heateri ülesse hetkel seis +$239, 1,9k kätt. jätkan veel täna mängimist ehk tuleb mingi unreal tulemus, kuigi praegu juba on suht.
            Nüüd hakkan korralikult endale rolli kasvatama ja cashoute ei tule ennem kui 50NL-is kand kinnitatud korralikult.


            Tänud ESTPatrickule.


            Kogu graafik:

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #111
              Re: Kollane 25NL

              Algselt postitas farik666
              mis stattidega eelmine kuu jooksid, kui tohib küsida?
              13/11/5

              Comment

              • virx747
                Grinder
                • Nov 2008
                • 751

                #112
                Re: Kollane 25NL

                Super!

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #113
                  Re: Kollane 25NL

                  Väga ilus graph, järelikult ka ilus mäng! Keep it up.

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #114
                    Re: Kollane 25NL

                    Algselt postitas -andres-
                    Väga ilus graph, järelikult ka ilus mäng! Keep it up.
                    tänud :)

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #115
                      Re: Kollane 25NL

                      päevik jube unarusse jäänud , tuleb väike update teha :D

                      Kuna täna stars korralikult terroriseeris mu asjusid 25NL-is siis järelikult pidin kõrgemale ronima.
                      Tegin siis tõsisema shoti 50NL-i ja üsnagi edukalt alguses kohe tõmbasin ilusti plussi miski ca100 aga siis sain miski tagasilöögi kui standard donk tõmbas runner runner rea kokku KTo limp call flop J34 turn Q river 9 mul set muidugi, no juhtub. siis võtsin laudu juurde natuke ja jooks ikka hea mõnus ja lõpetasin 150 peal.tänaseks aitab
                      nüüd hakkan patriku videot vaatama ja ennast harima
                      mingiaeg tahaks dc kasutaja ära teha ja sealt ka posu videosid tõmmata.

                      üks suur positiivne muutus on veel, et suudan nüüd pikki sesse teha ja tõsisemalt käsi mängida kuigi jah, see kuu veel platinum star ära ei tule kuigi kaks kuud juba enda arust teen, häbi on aga ei tunne ... :D

                      tegin täna turniiri ka, kuna kõik siin viimasel ajal hitivad miskit, no aga mina ei hiti midagi .. lootus sureb viimasena :D
                      langesin kui monkey/hiromant ei suutnud oma AK maha panna ja river tegi oma töö jälle. mul flopist TPGK

                      vahepeal tegime vapsikuga miski võistluse kus ma suht ära sain kuigi me katkestasime selle värgi. võistluse ajal ma veel mängisin ja pingutasin kui katkestatud sai siis väga enam ei pingutanud.. samas tingimused muutusid ka halvaks kuna kodus remont käsil.


                      ja tuju on heaaaa


                      leits millal soki ära sööd ? oli vist midagi sellist :D
                      st tagasi elavate sekka tuled siis otsi sokk valmis juba



                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #116
                        Re: Kollane 25NL

                        kuradi ilus graafik.
                        kuradi ilus....
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #117
                          Re: Kollane 25NL

                          väike update jälle..

                          nüüd 5 päeva 50NLi toksinud ja tundub, et saab asja käima. Jooks on hea ja põhjust nuriseda pole.
                          FPP tuleb ka usinasti, ehk on lootust järgmine kuu platinum stariks saada. kolmandal katsel peab ära tulema. ;D

                          ei vinge limiit on ja poole lõbusam mängida ikka kui 25NLi minuarust, krõbisevat tuleb ka hulga rohkem ;D

                          üritan hetkel vähem laudu mängida ja otsused võimalikult head teha, kuig mõni sess ikka enda debiilse mänguga parajalt tilti läinud. laudade arv kõigub nii 10-15.

                          vaatasin ka patricku videot kaks korda ning sain ühe 2p2 vennikese video millest oli ka palju abi.

                          loodan jätkuvat tõusu ega peaks tagasi astuma limiidis :P


                          graafik

                          Comment

                          • 50CandyJoe
                            FPP Pro
                            • Jan 2009
                            • 253

                            #118
                            Re: Kollane 50NL

                            very nice graph @NL50

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #119
                              Re: Kollane 50NL

                              Algselt postitas 50CandyJoe
                              very nice graph @NL50
                              at NL25 allso

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #120
                                Re: Kollane 50NL

                                Algselt postitas pikk28
                                at NL25 allso
                                +1

                                Oleks mul ka sellised graafikud :)

                                Eriti NL-50 oma.

                                Comment

                                Working...