Tere. Mõtlesin pikalt kas teha siia päevik või mitte,lõpuks tundus , et see on siiski hea mõte ja aitab kaasa mu eesmärkide püstitamisel ning täitmisel. Endast niipalju, et olen 23 aastane tudeng Tartust. Mängin hetkel 60 $ HT husngsid pokerstarsis. Olen pokkeriga tegelenud aastaid, kuid pole siiani juustuburgeri limiitidest välja murdnud peamiselt nõrga enesedistsipliini ja laiskuse tõttu enda mängu arendada(ilmselt tuttav tunne paljudele). Olen elus vist 1 korra käe postitanud ning ei ole võtnud ei coachingut, osalenud strateegiavestlustes jne. Seega proovin ka siia teemasse ehk käsi hakata postitama mingi hetk. Püstitan endale eesmärgiks jõuda juuniks 200+ $ HT mängimiseni. Eesmärgi läbikukkumisel kaalun tõsiselt pokkerist täielikult loobumist või vähemalt jätta tunduvalt tagaplaanile õpingute kõrvalt. Olen küll alati olnud võitev mängija, kuid 1000-3000 $ kuud ei tundu mulle seda väärt eriti kui tunnen ise, et olen tunduvalt enamaks võimeline. Viimasel ajal olen end korduvalt tabanud mõttelt kas mul on üldse hea meel, et oma elus pokkeriga kokku puutusin või mitte.. pole veel sellele vastust leidnud, ehk tulevad kuud siis näitavad. Esimese sammuna ostsin siis husng.comi premium membershipi, eile vaatasin 7 tundi videosid, täna ka mingi 4+ tundi ja tegin hulga märkmeid. Lähima 1-2 nädalaga üritan ligi 50 videot ära vaadata. Hiljuti oli ka u 40 bi downswing niiet oli hea vahepeal mõtted eemale saada ja oma mängu kriitilise pilguga vaadata.
Üldiselt ei eeldagi , et kedagi huvitab ja keegi loeb seda, igatahes aegajalt ma siia miskit postitama hakkan. GL!
Just in case...
Üldiselt ei eeldagi , et kedagi huvitab ja keegi loeb seda, igatahes aegajalt ma siia miskit postitama hakkan. GL!
Just in case...
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





Comment