[60$ HU SNG]LeidurLeo - GO BIG OR GO HOME! @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Chevy
    FPP Pro
    • Mar 2009
    • 208

    #1

    [60$ HU SNG]LeidurLeo - GO BIG OR GO HOME! @ Stars

    Tere. Mõtlesin pikalt kas teha siia päevik või mitte,lõpuks tundus , et see on siiski hea mõte ja aitab kaasa mu eesmärkide püstitamisel ning täitmisel. Endast niipalju, et olen 23 aastane tudeng Tartust. Mängin hetkel 60 $ HT husngsid pokerstarsis. Olen pokkeriga tegelenud aastaid, kuid pole siiani juustuburgeri limiitidest välja murdnud peamiselt nõrga enesedistsipliini ja laiskuse tõttu enda mängu arendada(ilmselt tuttav tunne paljudele). Olen elus vist 1 korra käe postitanud ning ei ole võtnud ei coachingut, osalenud strateegiavestlustes jne. Seega proovin ka siia teemasse ehk käsi hakata postitama mingi hetk. Püstitan endale eesmärgiks jõuda juuniks 200+ $ HT mängimiseni. Eesmärgi läbikukkumisel kaalun tõsiselt pokkerist täielikult loobumist või vähemalt jätta tunduvalt tagaplaanile õpingute kõrvalt. Olen küll alati olnud võitev mängija, kuid 1000-3000 $ kuud ei tundu mulle seda väärt eriti kui tunnen ise, et olen tunduvalt enamaks võimeline. Viimasel ajal olen end korduvalt tabanud mõttelt kas mul on üldse hea meel, et oma elus pokkeriga kokku puutusin või mitte.. pole veel sellele vastust leidnud, ehk tulevad kuud siis näitavad. Esimese sammuna ostsin siis husng.comi premium membershipi, eile vaatasin 7 tundi videosid, täna ka mingi 4+ tundi ja tegin hulga märkmeid. Lähima 1-2 nädalaga üritan ligi 50 videot ära vaadata. Hiljuti oli ka u 40 bi downswing niiet oli hea vahepeal mõtted eemale saada ja oma mängu kriitilise pilguga vaadata.
    Üldiselt ei eeldagi , et kedagi huvitab ja keegi loeb seda, igatahes aegajalt ma siia miskit postitama hakkan. GL!

    Just in case...
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: LeidurLeo@Stars(60$ husng)GO BIG OR GO HOME!

    GL! Solid thread saverid.

    Comment

    • kardpleier
      Grinder
      • Jul 2009
      • 699

      #3
      Re: LeidurLeo@Stars(60$ husng)GO BIG OR GO HOME!

      Edu!

      Comment

      • Chevy
        FPP Pro
        • Mar 2009
        • 208

        #4
        Re: LeidurLeo@Stars(60$ husng)GO BIG OR GO HOME!

        Tänud.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        siin siis esimene päev pärast "uut algust", enda mänguga jäin päris rahule. tänane eesmärk 1 video ja 75+ mängu 1 tabledes!

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #5
          Re: LeidurLeo@Stars(60$ husng)GO BIG OR GO HOME!

          Eesmärk on hea ja algus tundub huvitav, edu sulle

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: LeidurLeo@Stars(60$ husng)GO BIG OR GO HOME!

            Edu eesmärkide täitmisel. Mul täpselt sama teekond käsil.

            Comment

            • MagicFriend
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2010
              • 369

              #7
              Re: LeidurLeo@Stars(60$ husng)GO BIG OR GO HOME!

              L6puks ometi yks vahva blogi, kust leiab head muusikat ja kauneid naisi :)

              Comment

              • winnieTHEpooh
                FPP Pro
                • Jan 2012
                • 237

                #8
                Re: LeidurLeo@Stars(60$ husng)GO BIG OR GO HOME!

                GL op.. mul sama protsess hetkel käsil.. GO BIG OR GO HOME:D
                Jõudu!

                Comment

                • Chevy
                  FPP Pro
                  • Mar 2009
                  • 208

                  #9
                  Re: LeidurLeo@Stars(60$ husng)GO BIG OR GO HOME!

                  Edu ka kõigile teistele kel sarnased eesmärgid!
                  teine päev. volüüm oli nadi ja videosid ei saanud vaadata kuna 1 asi tuli ette, homme on õnneks aega tasa teha topelt, enda mänguga ka väga rahule ei jäänud, liiga palju marginaalseid(heal juhul) calle riveril ja robotlikku mängu.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Chevy
                    FPP Pro
                    • Mar 2009
                    • 208

                    #10
                    Re: LeidurLeo@Stars(60$ husng)GO BIG OR GO HOME!

                    Vaheraport: volüüm on olnud ettenähtult madal, suutnud enam vähem kinni pidada ainult 1 laud korraga mängimisest va siis kui sama inimese vastu mängin.Enda mängu ja keskendumisega võrdlemisi rahul. Allpool senine kuu siis, sisse on mixitud ka mõningad 15 taalased 6max turbo sng-d mida vahelduse mõttes mõnikord mängin. Igal juhul ootan juba järgmist nädala lõppu ja emv. Ise mängin hu-d ja maini.
                    Praegu siis meeleolukat vabariigi aastapäeva kõigile!
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by Chevy; 24.02.12, 18:20.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #11
                      Re: LeidurLeo@Stars(60$ husng)GO BIG OR GO HOME!

                      Väga kena graph.
                      Profit ja Ev on kenasti kokku saanud.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #12
                        Re: LeidurLeo@Stars(60$ husng)GO BIG OR GO HOME!

                        :) Ilus graph ja hea laul!

                        ...me vist flippasime veic plo`s kah, jup?

                        Comment

                        • Chevy
                          FPP Pro
                          • Mar 2009
                          • 208

                          #13
                          Re: LeidurLeo@Stars(60$ husng)GO BIG OR GO HOME!

                          Algselt postitas Priidix Vaata postitust

                          ...me vist flippasime veic plo`s kah, jup?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Chevy
                            FPP Pro
                            • Mar 2009
                            • 208

                            #14
                            Re: LeidurLeo@Stars(60$ husng)GO BIG OR GO HOME!

                            Üldiselt kui mõnel moderaatoril viitsimist on, siis võiks viimased 9 posti ära kustutada siit, üritaks selle teema võimalikult ontopicuna hoida. Väljaarvatud mõningased muusikalised vahepalad ja niisama ilusad pildid nagu härra Magicfriend mainis:)

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #15
                              Re: LeidurLeo@Stars(60$ husng)GO BIG OR GO HOME!

                              Algselt postitas Chevy Vaata postitust
                              Üldiselt kui mõnel moderaatoril viitsimist on, siis võiks viimased 9 posti ära kustutada siit, üritaks selle teema võimalikult ontopicuna hoida. Väljaarvatud mõningased muusikalised vahepalad ja niisama ilusad pildid nagu härra Magicfriend mainis:)

                              Am i missing something?

                              Ongi ju vägagi ontopic

                              Comment

                              Working...