Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]
mulle meenus, et tegelikult mõnel saidil on mingi leppetrahv vms. Kui õigesti mäletan, siis see oli 10€ vms. Aga eks kõik oleneb saidist :)
Btw, more graphs & hands. Railijatele meeldivad suured potid ja graafikud!
Algselt postitas winnieTHEpooh
Vaata postitust
Btw, more graphs & hands. Railijatele meeldivad suured potid ja graafikud!
TC
6
8
(
Comment