My road to EPTs[PLO/MTTS]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • winnieTHEpooh
    FPP Pro
    • Jan 2012
    • 237

    #136
    Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

    wtf:D seda küll ei teadnud.... eriti nõme siis ju... ehk peab ka siis ümber bookima & mingi muu eventi valima... UKIPT ka vist samal ajal.. see küll halb uudis:S
    see Pariisi üritus tundub päris vägev aga kahju et seal mingeid sidesi pole, kõik MEd ainult

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #137
      Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

      Gran Casino Madrid




      Need peaksid olema ainukesed hotellid seal läheduses:

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #138
        Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

        UKIPT Edinburghi miinus on jällegi see, et Eestist on sinna raske reisida. Lennupiletid võivad 500€ kandis olla, mis on ikka suht kõrge.
        Samas, kui reisida tahad ja viitsid lennujaamades oodata, siis maybe leiab odavamaid pileteid kah. Lisaks on variant Londonisse sõita ning sealt busside, trammide või rongidega edasi minna (rong läheb ca 5h-ga)


        Suurlinnade nt Pariisi, Londoni, Madriidi jt probleem on veel ka selles, et lennujaam asub tihtipeale linnast väljas ning sul kulub solid klots taskole. Metrood on kindlasti odavamad, aga võtavad rohkem aega (kuid mitte alati). Lisaks ööbimine - nt Pariisis asuv Aviation Poker club asub linna südames (kui õigesti mäletan) ning odavat elukohta otsida pole mõtet.


        EPT Deauville asub kuskil pärapõrgus ning sinna reisida on paras peavalu. Kõige parem on vist Pariisi lennata (3h) ning sealt rongile minna (2h).
        Last edited by hotcocacola; 01.01.13, 15:41.

        Comment

        • Jeebus
          määäääää
          • Jun 2012
          • 1409

          #139
          Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          Lennupiletid võivad 500€ kandis olla, mis on ikka suht kõrge.
          tallinn-oslo-edinburgh edasi-tagasi 60€

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #140
            Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

            Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
            tallinn-oslo-edinburgh edasi-tagasi 60€
            Kust sa sellise pakkumise leidsid?

            Comment

            • Jeebus
              määäääää
              • Jun 2012
              • 1409

              #141
              Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              Kust sa sellise pakkumise leidsid?
              oslosse on ots 8€ ryanairiga, võtsin paar päeva tagasi 14 jan - 23 jan suusatripi ... samas pole kunagi ryanairiga sõitnud aga what can go wrong : )
              praegu vaatasin rygge-edinburgh ots on 22€ ... samuti ryanairiga : )

              Comment

              • winnieTHEpooh
                FPP Pro
                • Jan 2012
                • 237

                #142
                Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                helistasin just bookinghousi ning homme saan teada kui palju lennufirma nende piletite pealt refundi on nõus tegema, eks siis selgub... madriidis sõidad taksoga juba mingi 300-400eur maha...nõme, poleks osanud arvatagi et seal selline pardakk võib olla

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #143
                  Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                  Algselt postitas winnieTHEpooh Vaata postitust
                  helistasin just bookinghousi ning homme saan teada kui palju lennufirma nende piletite pealt refundi on nõus tegema, eks siis selgub... madriidis sõidad taksoga juba mingi 300-400eur maha...nõme, poleks osanud arvatagi et seal selline pardakk võib olla
                  bookinghouse.ee hinnad on turu ühed kallimad :)

                  Pane ise tripp kokku: http://www.skyscanner.net/

                  Comment

                  • Ajuvaba
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 634

                    #144
                    Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                    + see , et kui kavatsesid ka live cashi teha ,siis Madridis mingil pōhjusel on cash lauad vastu päeva. How sick is that? LOL, tglt ka!

                    Comment

                    • winnieTHEpooh
                      FPP Pro
                      • Jan 2012
                      • 237

                      #145
                      Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                      tavaliselt ei bookigi sealt vaid paneb ise rynaairi või airbalticu kaudu tripi kokku, praegu lihtsalt juhtus nii et sai sealt ostetud ja ehk läks asja ette, sest ryanair ja airbaltic vaevalt refunde teevad

                      :D sick system:D

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #146
                        Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                        Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                        oslosse on ots 8€ ryanairiga, võtsin paar päeva tagasi 14 jan - 23 jan suusatripi ... samas pole kunagi ryanairiga sõitnud aga what can go wrong : )
                        praegu vaatasin rygge-edinburgh ots on 22€ ... samuti ryanairiga : )
                        16.jan-21.jan UKIPT Edinburghi läbi Oslo.

                        1.)
                        Point selles, et Oslos kolm erinevat lennujaama ning nende vahelised maad pole kõige lühemad.
                        Kui lähed Tln-Oslo (rygge) 18€se Ryanairiga, siis maandud 10:10.
                        Oslost-Edinburghi läheb lend alles 21:10 (!!!) ning teisest lennujaamast (Torp).
                        Seega, sellest plaanist pole asja. Vaevalt, et selline highroller tahaks 10h lennujaamas tühja panna.

                        2.)
                        Kui plaanid minna Norwegian+Ryanairi kombolennuga (55€), siis see maandub Oslo põhilennujaamas (Oslo) kell 18:40.
                        Jätkulend on kell 21:10, mis väljub jällegi teisest lennujaamast (Torp).
                        Iseenesest see vist peaks isegi sobima, sest lennujaamade vahel käivad rongid, bussid, trollid ja taksod.
                        Kokku läheks see plekkima 239€. Hea hind!


                        3.)
                        Suusatad, gened litsimajades, uurid linna vms :D


                        Tallinn-Oslo
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        Oslo-Edinburgh
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #147
                          Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                          Algselt postitas winnieTHEpooh Vaata postitust
                          tavaliselt ei bookigi sealt vaid paneb ise rynaairi või airbalticu kaudu tripi kokku, praegu lihtsalt juhtus nii et sai sealt ostetud ja ehk läks asja ette, sest ryanair ja airbaltic vaevalt refunde teevad

                          :D sick system:D
                          olen 99% kindel, et refundist võid sa vaid und näha :D

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #148
                            Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                            mina vaatasin ainult rygget

                            tallinn - rygge
                            8.00 EUR Wed 16 Jan 13
                            Flight FR1342 09:35 Depart
                            10:10 Arrive
                            ---
                            16 jan
                            Ryanair + easyJet
                            12:10 RYG – 18:00 EDI
                            6h 50
                            1 stop STN
                            46€

                            ---> sinna saaks siis total 54€, tagasi ka sama teema aga see praegu skyscannerdades, ei viitsi ryanairi süsteemis grindida, kindlasti saaks tsipa odavamalt

                            Comment

                            • winnieTHEpooh
                              FPP Pro
                              • Jan 2012
                              • 237

                              #149
                              Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                              täna grindi.. ei jõua atm süveneda sellesse.. kui homme vastuse kätte saan, siis vaatab edasi.. telefonist öeldi küll et canceldada saab ja refundi peaks ka saama, aga nad peavad lennufirmast küsima mis summas nad seda tagastavad, lootust on:D

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #150
                                Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                                Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                                mina vaatasin ainult rygget

                                tallinn - rygge
                                8.00 EUR Wed 16 Jan 13
                                Flight FR1342 09:35 Depart
                                10:10 Arrive
                                ---
                                16 jan
                                Ryanair + easyJet
                                12:10 RYG – 18:00 EDI
                                6h 50
                                1 stop STN
                                46€

                                ---> sinna saaks siis total 54€, tagasi ka sama teema aga see praegu skyscannerdades, ei viitsi ryanairi süsteemis grindida, kindlasti saaks tsipa odavamalt
                                Krdi....7hne lend/reis....sucks :D

                                Comment

                                Working...