My road to EPTs[PLO/MTTS]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • winnieTHEpooh
    FPP Pro
    • Jan 2012
    • 237

    #121
    Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

    obv et see enamusajast std fold, kuid ingame tundus spot antud hetkel väga hea + veel see, et nad näevad mu 4bet ranges sellist kätt, siis otsustasin gii kasuks.

    Comment

    • MrRiver
      Grinder
      • Oct 2008
      • 735

      #122
      Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

      Kuis HS-katsetused lähevad?

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #123
        Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

        See näitab alates NL/PLO5k-st: http://www.highstakesdb.com/profiles...blueskyyM.aspx

        Comment

        • EdgarP
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2009
          • 368

          #124
          Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

          Sick oled ! head vana!

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #125
            Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]


            nice hit ka veel enne aastavahetust :D
            gg matu

            Comment

            • winnieTHEpooh
              FPP Pro
              • Jan 2012
              • 237

              #126
              Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

              ty, head uut aastat.

              Comment

              • Ajuvaba
                Grinder
                • Oct 2008
                • 634

                #127
                Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                Head uut sulle, tublid saavutused!
                Kas oled leidnud mingi uue kvaliteedi enda mängus v riverdad ?

                Comment

                • winnieTHEpooh
                  FPP Pro
                  • Jan 2012
                  • 237

                  #128
                  Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                  river, ikka river:D
                  Muidu kui nüüd see mäng mingi aeg tulemas,siis ma oleks kindlasti tulija.

                  Comment

                  • Ajuvaba
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 634

                    #129
                    Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                    ma mingi paar päeva tagasi hellasin andu_andule, aga ei saand kätte, tahtsingi uurida, et kui jaanuaris teha, et kas oleks tegija. Sa siis oleksid jah?
                    mingi 5/10 jah?

                    Comment

                    • winnieTHEpooh
                      FPP Pro
                      • Jan 2012
                      • 237

                      #130
                      Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                      20jan-10veebr ei oleks, siis olen mujal mängimas, aga muudel aegadel olen käpp kui punt koos. limiidi kohta väga öelda ei oska, suuremat küll igastahes mängida ei tahaks:D

                      Comment

                      • Ajuvaba
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 634

                        #131
                        Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                        ok, asi selge, kuhu mängima lähed siis?

                        Comment

                        • winnieTHEpooh
                          FPP Pro
                          • Jan 2012
                          • 237

                          #132
                          Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                          20-28jan estrellas madrid ning veebr algul ept/fps deuaville

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #133
                            Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                            ept deu MEd lased ka ?

                            Comment

                            • winnieTHEpooh
                              FPP Pro
                              • Jan 2012
                              • 237

                              #134
                              Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                              kui satikalt peale ei saa siis ise otse sisse ei plaani osta hetkeseisuga, vblla kui saan mingi ~50% maha müüa, siis vist isegi teeks directi. või kui live omahas piisavalt hästi läheb või madriidis, kindel plaan mängida ikka deuaville eptd aga kuidas, see veel lahtine..

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #135
                                Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                                Madriidi miinus on see, et kasiino asub linnast väljas ning taksoga on üks ots 30-40€ (vist oli midagi sarnast). Kasiino lähedal polnud palju hotelle :(

                                Ise hoian kah silma peal Mad-Deuvillel, või siis http://pokerdb.thehendonmob.com/fest...hp?a=r&n=11265
                                Last edited by hotcocacola; 01.01.13, 15:16.

                                Comment

                                Working...