My road to EPTs[PLO/MTTS]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • winnieTHEpooh
    FPP Pro
    • Jan 2012
    • 237

    #106
    Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

    aitäh.
    Last edited by winnieTHEpooh; 24.12.12, 11:41.

    Comment

    • Supsti
      Grinder
      • Dec 2008
      • 863

      #107
      Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

      Vaadates käsi, millega sa hakkama said, siis oli ikka küll WTF? UTG avang 100, co 3bet 350. Sul stack 1275. Sa 4bet 1200? Co call ja flopis nupud. Sul oli käes midagi ala KJ94 vms Polnud isegi double suited. Ma ei ole küll PLO pro, aga siiski. Tõsiselt soovitan alustada madalamalt ja proovi suurem sample kätte saada, mis näitaks ka midagi.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #108
        Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

        Kust neid käsi näed?

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #109
          Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

          Ei hate, aga ei mõista ühtegi grinderit kellel on resurss olemas et coach võtta ja normaalselt crushima hakata vaid selle asemel ajatakse oma rida edasi edutult. Ma nii palju tean et sa oled PLOga alati busti pannud oma decent MTT hitid. Learn from your mistakes one time?

          Comment

          • Foux
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 486

            #110
            Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

            Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
            Learn from your mistakes one time?
            Noup. ONE TIME!

            Comment

            • Supsti
              Grinder
              • Dec 2008
              • 863

              #111
              Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              Kust neid käsi näed?
              Railisin ta mängu üks öösel 2000/5000.

              Comment

              • winnieTHEpooh
                FPP Pro
                • Jan 2012
                • 237

                #112
                Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                KJ94 u srs? ennem kui sellise tooniga sõna võtma hakkad siis tee endale selgeks mis mul oli, mitte ära tule siia mingit jama ajama. aga jh tänud muretsemast, häid jõule.

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #113
                  Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                  Aga pane siis antud käsi, vb tõesti mäletan midagi natuke valesti, aga KJ oli 100% ja said runner rea. Ilmselt oli flop T44, vastane sai igastahes tripsi.

                  Comment

                  • winnieTHEpooh
                    FPP Pro
                    • Jan 2012
                    • 237

                    #114
                    Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                    std
                    $25/$50 Pot Limit Omaha Hi
                    PokerStars
                    6 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG Kzouuls31 ($5,000) 100bb
                    UTG+1 mahtipeluri ($10,000.86) 200bb
                    CO Ben86 ($1,657.50) 33bb
                    BTN phounderAA ($5,285) 106bb
                    SB TheCleaner11 ($5,000) 100bb
                    BB idntrllycare ($1,325) 27bb

                    Pre-Flop: ($75, 6 players) idntrllycare is BB J K 9 7
                    Kzouuls31 raises to $100, 2 folds, phounderAA raises to $375, 1 fold, idntrllycare raises to $1,250, Kzouuls31 folds, phounderAA calls $875

                    Flop: Q 4 4 ($2,625, 2 players)
                    idntrllycare goes all-in $75, phounderAA calls $75

                    Turn: 10 ($2,775, 2 players, 1 all-in)

                    River: A ($2,775, 2 players, 1 all-in)

                    Final Pot: $2,775
                    phounderAA shows three of a kind, Fours
                    5 3 6 4
                    idntrllycare shows a straight, Ten to Ace
                    J K 9 7

                    idntrllycare wins $2,772 (net +$1,447)

                    phounderAA lost $1,325
                    Kzouuls31 lost $100

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #115
                      Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                      Sooviks nüüd mõne PLO regi arvamust. Minu loogika järgi tundub see ikka väga SITT play. Betsize on retarded. Hand on vist preflop snapfold, isegi kui mõlemad vastased on vaalad?

                      Comment

                      • winnieTHEpooh
                        FPP Pro
                        • Jan 2012
                        • 237

                        #116
                        Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                        mida sa ajad ausalt, mis betsize?:D
                        see täiesti std play sest nad omavahel deep & suht suure tõenäoususega tal seal mingi rundown ning ma ei saa callida ning flopi c/f, ainuke play on gii v fold, seekord otsustasin gii kasuks, sest see hea kui nad näevad sellist kätt mu 4b ranges, sest siis mu 4b range ei ole capped AA peal ning kui suure tõenäosusega tal seal rundown, siis läksin enda riidiga ja nii ongi.
                        Last edited by winnieTHEpooh; 24.12.12, 20:04.

                        Comment

                        • Supsti
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 863

                          #117
                          Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                          Ok, ma lõpetan. Kui teistel omaha rexidel on arvamusi, siis nad oskavad paremini arutleda. Mina ausalt öeldes ei saanud sittagi aru.

                          Häid pühi ja soovin edaspidiseks jõudu.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #118
                            Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                            Ma tean HS omahast sama palju kui siga lennuõnnetusest, aga samas tean ka, et bugatti on vast normaalne auto kuigi pole kunagi üheski sees istunud.
                            Antud käsi on ju nii rääbis kui veel annab olla või tõesti panid selleks nuppe, et ei arvataks, et longrunis sa aint AAxxiga capid, weird stuff.
                            Omaha pros pls chime in, tahaks arvamust kuulda.
                            Nii palju kui HS foorumit 2+2 lugenud siis osad spewivad jamh mingite rääbistega, et hiljem saada value oma kätelt, aga need on kõik regular fishide vastu ja mitte shortstackimine. (isegi see on paljude arvates halb teooria ja lõputu vaidlus)
                            Mul on üks highstakes väga tuntud PLO mängija skypes, huviprst küsin kohe, et mis asjast arvab. Sa nii enesekindlalt kaitsed lihtsalt oma vaateid. Kirjutan vastuse siia kui kätte saan.
                            Last edited by qbj0hn; 24.12.12, 20:28.

                            Comment

                            • jaagup17
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1090

                              #119
                              Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                              No kõik oleneb palju btn 3betib. Suure 3beti vastu ei näe midagi väga halba. Eeldatava 3beti vastu on ligi 39% eq. minu arust. 4beti utg nkn flatida ei saa.
                              Hand Equity Wins Ties
                              Jh7hKs9d 38.56% 228,384 5,965
                              AAxx,KKxx,4s5s6x,5s6s7x,6s7s8x,7s8s9x,8s9sTx,9sTsJ x,TsJsQx,JsQsKx 61.44% 365,651 5,965

                              eks ta pole vajalik tegevus ja ilmselt ikka mucki, aga tõesti kui tahta 4b range laiendada, siis pole ka väga kehva koht. Suur pluss oleks 2 suiti.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #120
                                Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                                Ma pole shotstack plo-pro, aga pigem tundub, et see on suht spew. Vaevalt, et enamus rege seal selle käega sisse panevad. Võin eksida.


                                edit: pigem peaks pre std foldi tegema

                                edit2: 100bb stackiga on nobrainer fold pre
                                Last edited by hotcocacola; 25.12.12, 00:06.

                                Comment

                                Working...