My road to EPTs[PLO/MTTS]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #61
    Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

    Nice work. Tavaliste stakede kõrval lihtsalt paistis see väga silma. Aga ju oligi mõeldud selline kõrgematel limiitidel stake. Stick to tournaments... ja prindid ilusti. Omaha on saatanast!

    Comment

    • winnieTHEpooh
      FPP Pro
      • Jan 2012
      • 237

      #62
      Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

      :D Chevy, milline sa olid või no kuidas sind ära tunneksin?
      eks seal kohapeal näeb siis...omaha pole saatanast... kui veidi vaeva näha ja mängu kallal töötada + targema inimese käest tunde võtta, siis võib asja saada küll... vähemalt ma seda varianti maha ei kanna veel..
      tyty

      Comment

      • Chevy
        FPP Pro
        • Mar 2009
        • 208

        #63
        Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

        päeva algusest lõpuni olin lauas, oskarist vasakul käel, sinine triibuline särk, ehk piisab

        Comment

        • winnieTHEpooh
          FPP Pro
          • Jan 2012
          • 237

          #64
          Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

          juu, arvasin ise millegipärast sama.. ei väga lahe:D järgmise korrani..

          Comment

          • EdgarP
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2009
            • 368

            #65
            Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

            Minu eelmine vastus oli suhteliselt heatahtlik, aga kui selle peale op siin uuesti kägisema hakkab, siis pole mõtet neid ridu säilitada.
            Last edited by EdgarP; 14.03.12, 23:02. Põhjus: wierd kägin

            Comment

            • winnieTHEpooh
              FPP Pro
              • Jan 2012
              • 237

              #66
              Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

              " mölinast ja koinimisest oli kasu? " vabandused, vabandused... wierd
              Last edited by winnieTHEpooh; 10.03.12, 20:39.

              Comment

              • EdgarP
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2009
                • 368

                #67
                Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                Ainuke asi,mis siin wierd on, oled sina.Ma isegi ei vaevu enam komenteerima, millise inimesega tegu on,sest nüüdseks see on juba siit näha ja liiga obv. Kui sul midagi veel öelda mulle on, siis sa tead mu nrit või pmi. Muidu võiksid siia midagi asjalikumat kirjutada, teiste pärast.

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #68
                  Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                  Algselt postitas EdgarP Vaata postitust
                  Ainuke asi,mis siin wierd on, oled sina.Ma isegi ei vaevu enam komenteerima, millise inimesega tegu on,sest nüüdseks see on juba siit näha ja liiga obv. Kui sul midagi veel öelda mulle on, siis sa tead mu nrit või pmi. Muidu võiksid siia midagi asjalikumat kirjutada, teiste pärast.

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #69
                    Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                    Algselt postitas EdgarP Vaata postitust
                    Ainuke asi,mis siin wierd on, oled sina.Ma isegi ei vaevu enam komenteerima, millise inimesega tegu on,sest nüüdseks see on juba siit näha ja liiga obv. Kui sul midagi veel öelda mulle on, siis sa tead mu nrit või pmi. Muidu võiksid siia midagi asjalikumat kirjutada, teiste pärast.

                    Comment

                    • winnieTHEpooh
                      FPP Pro
                      • Jan 2012
                      • 237

                      #70
                      Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                      ei saa aru sinust:S aga ole nii kena ja ära enam siia teemasse postita palun..

                      Ise muidu jõudsin kenasti Cannesi kohale ning homme algab day 1B, ootan huviga..
                      Last edited by winnieTHEpooh; 15.03.12, 13:35.

                      Comment

                      • anatoli grinder
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2010
                        • 337

                        #71
                        Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                        Algselt postitas EdgarP Vaata postitust
                        Ainuke asi,mis siin wierd on, oled sina.Ma isegi ei vaevu enam komenteerima, millise inimesega tegu on,sest nüüdseks see on juba siit näha ja liiga obv. Kui sul midagi veel öelda mulle on, siis sa tead mu nrit või pmi. Muidu võiksid siia midagi asjalikumat kirjutada, teiste pärast.
                        Savisaar, sina vä?

                        Comment

                        • oskar
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 113

                          #72
                          Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                          Eddie Murphy käejälge Cannese staaride alleelt ei leidnud aga tuju tegi see gif heaks küll, turniirilt bustimine läks pea-aegu meelest juba. Matthias veel sees ja viimaste andmete järgi kuskil 30k peal peale AA v AJ duublit.

                          Comment

                          • oskar
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 113

                            #73
                            Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                            Kuna Hero ise ei postita siis infoks nii palju et sai Day2 ja alustab kuskil ~35k stakiga - blindid suht suured, et läheb flippamiseks tõenäoliselt.

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #74
                              Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                              GOOD LUCK MATU!!

                              Comment

                              • oskar
                                Jube Noob
                                • Oct 2008
                                • 113

                                #75
                                Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                                Päev on hästi alanud, jaotusi ei tea aga stack peaks kuskil ~180k olema.

                                Comment

                                Working...