Re: Puhhi teekond EPTdeni[100PLO,100NL HU, MTTs up to 110$]
täna mängisin veits vähem kuna eile öösel sai turniire mängitud... mis lõppesid muidugi kõikide flippide kaotamistega ja cooleriga.. GG
omaha cash OOs.. kahju et rohkem täna mängida ei saa kuna hakkan pärnu poole sõitma... oleks tahtnud sealt sitaaugust välja grindida ennast.. aga korralik - siis... ei tea kaua selline asi jätkub veel... väga kauaks sellist lõbu pole sest siis pole enam BRist midagi alles..
Re: Puhhi teekond EPTdeni[100PLO,100NL HU, MTTs up to 110$]
iPoker = microgaming? selline tunne on küll...
ma ei tea... mttdel deepis mitte ühtegi flipi ei võida(ma arvan et ma umbes 20 flipist 2-3 võitnud)... ja siis see omaha cash veel.. oojaa see omaha cash... vot seda mängu on väga tore mängida sellel saidil... enjoy
1)http://weaktight.com/4377259
2)http://weaktight.com/4377262
3)http://weaktight.com/4377265
4)http://weaktight.com/4377269
üks 400bbne ja paar 300bbst potti veel kus vend oma 15-20% equityga turnis rahad sisse kütab ja ära tõmbab... aga jah... esimesed 2 nädalat on väga jubedad olnud...ei oskagi midagi öelda... variance? :DDD
GL teistele kes suudavad sellest pasast üle olla... arvasin et mu mindset on tugevam...
Re: Puhhi teekond EPTdeni[100PLO,100NL HU, MTTs up to 110$]
jooksen siis hetkel 5k alla EV.. päris hea...turkadel saan deepis(30 inimest alles 27 saavad raha) 1outereid pf allin jne...
lähen OOPS live mängima, vaatan mis seal saab:D
Re: Puhhi teekond EPTdeni[100PLO,100NL HU, MTTs up to 110$]
OOPS livel 6es koht..
mul 37k, bb 130k, btn 110k, utg naine 20k, hj 40k co 30k
kõik foldivad ma lykkan SB pealt nuppe BB callib / blinds 2/4k
mul AQ, BB A4, flop 10Q3hh, turn Kh, river 8h ja bb võtab poti 4hga = GG
saaga jätkub..
Re: Puhhi teekond EPTdeni[100PLO,100NL HU, MTTs up to 110$]
Edu PLOga. Kas eelpool toodud statid on 6max ? Kui jah siis sellise stiiliga ongi variatsioon tohutu.
With all due respect, aga imo see käsi (http://weaktight.com/4377265) on küll suht kehvasti mängitud. Pean silmas siis flopi mängu, call tundub väga halb, sest paljud kaardid teevad turni mängimise OOP keeruliseks. Kui mänguplaan oli muidugi any turni leadida, siis veel enam-vähem OK. Ilma vastase tausta teadmata, läheks ma ikkagi flopist ch-r peale ning ei peaks turnis oma pead enam vaevama.
Re: Puhhi teekond EPTdeni[100PLO,100NL HU, MTTs up to 110$]
tänud.. 80% käsi on HU, ülejäänud 6max...
see käsi standard... tal 99% seal AA, see vend ei 4beti muud, ei tahtnud flopil stackide peale mängida, tahtsin nö safe turni ja siis leadida + 8 oli tglt väga hea kaart, meil jäes JJ ja saame vabalt J9 reppida[ kui tal ei juhtu AA olema,siis saame reppida vabalt J9QK handi vms ning kui mul oleks KKxx olnud ma oleks seda samamoodi mänginud, sest flopil otsa lükata pole mõtet, ei maksta nkn kinni].. plaan oli jah turni leadida...
see A947 standard... ma alguses istun lauda ja 1 BI "gamblin" et luua endale imidz, mille pealt pärast hea lasta...makstakse absoluutselt kõik kinni...saan enda head käed ka kiirelt mängida, mis üldjuhul stackitakse ära mingi 15-20% equityga..
Ty, edu sullegi!
edit/ kui pärast koju jõuan võin uued HU/6max statsid ülesse visata..
Comment