Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #31
    Re: Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.

    Algselt postitas onuark Vaata postitust
    30-40 kraadi kyll kylma alla ei l2he :D, Suvi on m6nus soe, ega minagi ei tea kuhu ma see talv p6rutan, 2kki tuleb esimene talv ka l6unas???, ehk peab j2lle p6hja lendama.
    Aga live pokkeri koha pealt on action 24/7, nii et v2ga v2ga v22rt koht.

    E: eile tagusin cashi, kui samal ajal vennad m2ngisid $250 buy in ME satikat, 715 osalejat + perset2is add-one ja 14. esimest said seat'i ME'le.
    korralik action siis. Muidu ega talv ju tulemas, pmst kui puhkuselt tulen kisub all juba külmaks ju, arvan, et olen talve siin üleval või lähen lääne-rannikule, kas port hedlandi või broomei kanti.

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #32
      Re: Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.

      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
      korralik action siis. Muidu ega talv ju tulemas, pmst kui puhkuselt tulen kisub all juba külmaks ju, arvan, et olen talve siin üleval või lähen lääne-rannikule, kas port hedlandi või broomei kanti.
      Talv???! Jaanuar, veebruar ja marts ju k6rvetab siin. Nii et Talv veel 6nneks kaugel. Aga jaa kauaks sa Malaysia paned yldse? Ma proovin ennast korralike kasinnide ligi hoida.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #33
        Re: Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.

        Yolpa. Mis tööd teed seal kah muidu? Tavaliselt rahakotti ei piiluta aga küsiks palganumbrite kohta :P.

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #34
          Re: Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.

          Algselt postitas onuark Vaata postitust
          Talv???! Jaanuar, veebruar ja marts ju k6rvetab siin. Nii et Talv veel 6nneks kaugel. Aga jaa kauaks sa Malaysia paned yldse? Ma proovin ennast korralike kasinnide ligi hoida.
          veebruaris tagasi, aga pean veel mõneks ajaks vanasse töökohta tagasi tulema, sest juhtus siin paar intsidenti ja finants olukord pole just kõige parem ja pärast seda juba all külm ju.

          Comment

          • onuark
            Pokkerihai
            • Oct 2009
            • 1760

            #35
            Re: Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.

            Blin, ebajopp. Aga tee t88d n2e vaeva, siis tuleb ka armastus.
            E: naer

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #36
              Re: Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.

              Algselt postitas onuark Vaata postitust
              Aga tee t88d n2e vaeva, siis tuleb ka ahastus.
              fyp.

              Comment

              • Kloonike
                Grinder
                • Nov 2008
                • 898

                #37
                Re: Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.

                Subscribed!

                Rohkem trip reporte, vähem pokkerit (Y)

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #38
                  Re: Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.

                  Rofl, mis emotsioonid valdasid siis, kui madu hammustas ? (@ Su FB pilt) Teadsid juba enne hammustust, et ohutu madu või mis? :D

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #39
                    Re: Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Rofl, mis emotsioonid valdasid siis, kui madu hammustas ? (@ Su FB pilt) Teadsid juba enne hammustust, et ohutu madu või mis? :D
                    see oli prank mu sõpradele:D, aga muidu kohtan iga nädal mõnda madu siin, igast coastal taipane ja brownsnake(maailma mürgisemad maod), aga sellest parakast saab kiiresti üle kui neid pidevalt näed ja isegi "kiusad" neid veits. Madudega lugu selline, et nemad kardavad sind ja kui sa tead kuidas käituda, siis pole probleemi.

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #40
                      Re: Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.

                      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                      Yolpa. Mis tööd teed seal kah muidu? Tavaliselt rahakotti ei piiluta aga küsiks palganumbrite kohta :P.
                      Ma arvan, et need numbrid ei ütle sulle midagi erilist midagi, iagatahes oma palga eest saan iga 2 nädala tagant omale suure poeskäigu teha, alkoholi(igapäevane), riided, muud elamiskulud(internet, telefon jne.) ja muidugi unts kivi, mis maksab 300$ ja jääb normaalselt rahagi veel üle, et saab omale malaisia puhkusi ja asju lubada.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #41
                        Re: Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.

                        Alla 20daala tunnis seal keegi vist naljalt ei teeni?

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #42
                          Re: Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.

                          Sama raha eest koliks ma insta Alaskale aga Austraalia on teine teema. Seal peaks vist mingi 50€/h+ saama üle mõistuse palavuse talumise eest.

                          Comment

                          • lauri89
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 206

                            #43
                            Re: Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.

                            Kuidas on õige käitumine mao puhul?
                            Ämblikud ei ründa?
                            Keelt oskasid hästi või halvasti sinna jõudes? (sõbrad ka)
                            Mis karistus on kivi eest seal?

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #44
                              Re: Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.

                              Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
                              Kuidas on õige käitumine mao puhul?
                              Ämblikud ei ründa?
                              Keelt oskasid hästi või halvasti sinna jõudes? (sõbrad ka)

                              Mis karistus on kivi eest seal?
                              kui näed madu, siis seisa liikumatult ja oota kuni ära läheb, pmst peab närvi olema ja kaine mõistus tuleb säilitada, karjuda võid palju tahad, sest nad ei kuule nagunii, ise juba tean enamusi madusi siinkandis ja kui madu ise kardab sind väga hullult siis võid ka proovida temaga natuke "mängida", võttes kinni saba juurest ja liigutades oma käsi rahulikult enda poole ja nii madu arvab, et ta liigub edasi.
                              amblikud ei ründa kui neid ise ei surgi, aga kui peakski sul kuskil peal olema siis võib halba teha küll, Austraalias on aga pmst ainult 3 eluohtliku ämblike ja neid väga palju ei kohta(ise olen 2 näind)
                              Kivi eest saad umbkaudselt 3-5 korda leebema karistuse kui eestis.

                              Inglise keele oskus siia tulles oli selline gümnaasiumi ja interneti tasemel, ehk paberile oskasin kõik korrektselt kirja panna, aga suhtlemisel kiilusin kinni, aga nüüd võin julgelt öelda, et valdan seda sellist pool-ozi slängi üsnagi hästi.

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #45
                                Re: Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Sama raha eest koliks ma insta Alaskale aga Austraalia on teine teema. Seal peaks vist mingi 50€/h+ saama üle mõistuse palavuse talumise eest.
                                Inimese keha harjub sellega ikka väga kiirelt ja hakkab vastupidiselt tööle, ehk kui praegu mingi 20 kraadi on, siis kasutan juba pikki-riideid ja magan tekiga, samas eestis oli see juba päris arvestatav.

                                Comment

                                Working...