Re: Yolpa maailma avastamas ja vahest ka MTT-si toksimas.
korralik action siis. Muidu ega talv ju tulemas, pmst kui puhkuselt tulen kisub all juba külmaks ju, arvan, et olen talve siin üleval või lähen lääne-rannikule, kas port hedlandi või broomei kanti.
Algselt postitas onuark
Vaata postitust
Comment