Tervist!
Kuna uuest aastast, kavatsen alustada puhtalt lehelt, mõtlesin seda alustada siin.
Endast ei hakkaks rääkima.
Kuna olen suht degen vend ja on tildiprobleemid, üritan siin seda parandada. Postitan siia kindalasti huvitavamaid käsi ja arvatavasti graafikuid kuidas asjad edenevad.
Minu pokkeriajalugu:
Lisan niipalju kui selles arvutis hetkel on.

Kui midagi on siis küsimused/postitused siia, vastan niipalju kui oskan. :)
Kuna uuest aastast, kavatsen alustada puhtalt lehelt, mõtlesin seda alustada siin.
Endast ei hakkaks rääkima.
Kuna olen suht degen vend ja on tildiprobleemid, üritan siin seda parandada. Postitan siia kindalasti huvitavamaid käsi ja arvatavasti graafikuid kuidas asjad edenevad.
Minu pokkeriajalugu:
Lisan niipalju kui selles arvutis hetkel on.

Kui midagi on siis küsimused/postitused siia, vastan niipalju kui oskan. :)
TC
Comment