jarlop nl400+ NLH HU

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jarlop
    FPP Pro
    • Sep 2009
    • 241

    #1

    jarlop nl400+ NLH HU

    Tervist!

    Kuna uuest aastast, kavatsen alustada puhtalt lehelt, mõtlesin seda alustada siin.
    Endast ei hakkaks rääkima.
    Kuna olen suht degen vend ja on tildiprobleemid, üritan siin seda parandada. Postitan siia kindalasti huvitavamaid käsi ja arvatavasti graafikuid kuidas asjad edenevad.

    Minu pokkeriajalugu:
    Lisan niipalju kui selles arvutis hetkel on.


    Kui midagi on siis küsimused/postitused siia, vastan niipalju kui oskan. :)
    Last edited by jarlop; 09.01.12, 15:38.
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2
    Re: jarlop nl200+ NLH(6max/hu)

    Vaata, et teema unarusse ei jää!

    GL

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: jarlop nl200+ NLH(6max/hu)

      GL!

      Tuleb hea teema. JA DA FUCK IS 0,38/1 NL ? :D

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: jarlop nl200+ NLH(6max/hu)

        Solid wr @ 200NL :) Edu!

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #5
          Re: jarlop nl200+ NLH(6max/hu)

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          GL!

          Tuleb hea teema. JA DA FUCK IS 0,38/1 NL ? :D
          Ja kuidas seal ühe käega võimalik 38 senti on kaotada :D?
          Last edited by Fabulous; 30.12.11, 14:54.

          Comment

          • jarlop
            FPP Pro
            • Sep 2009
            • 241

            #6
            Re: jarlop nl200+ NLH(6max/hu)

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            GL!

            Tuleb hea teema. JA DA FUCK IS 0,38/1 NL ? :D
            See mingi hemi viga, ärge pange seda tähele:)

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #7
              Re: jarlop nl200+ NLH(6max/hu)

              Umbes kui suur osa nendest tulemustes 6max/HU on?

              Edu!:)

              Comment

              • jarlop
                FPP Pro
                • Sep 2009
                • 241

                #8
                Re: jarlop nl200+ NLH(6max/hu)

                Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                Umbes kui suur osa nendest tulemustes 6max/HU on?

                Edu!:)
                siin 90% 6max, HU-d pole see aasta eriti mänginud, järgmine aasta pühendan rohkem ennast sellele.

                Comment

                • numnuts
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 846

                  #9
                  Re: jarlop nl200+ NLH(6max/hu)

                  subs

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: jarlop nl200+ NLH(6max/hu)

                    Tõotab tulla väga huvitav lugemine!

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #11
                      Re: jarlop nl200+ NLH(6max/hu)

                      Märk külge, loodame, et ei lähe nii nagu paljude HU päevikutega.

                      Comment

                      • DaBeat
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 404

                        #12
                        Re: jarlop nl200+ NLH(6max/hu)

                        Kus toas tegutsed?

                        Comment

                        • jarlop
                          FPP Pro
                          • Sep 2009
                          • 241

                          #13
                          Re: jarlop nl200+ NLH(6max/hu)

                          Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
                          Kus toas tegutsed?
                          Ei hakka tubade nimesid ütlema, aga nii palju võin öelda et viimasel ajal+ järgmisest aastast hakkan Itaalia saitidel mängima.( mitte DBG. Hoiatuseks, ärge keegi sinna deposiiti tehke, sealt ei saa raha kätte!!! Isegi mitte hea agendiga.)

                          Comment

                          • jarlop
                            FPP Pro
                            • Sep 2009
                            • 241

                            #14
                            Re: jarlop nl200+ NLH(6max/hu)

                            Lõppetan kuu ka ära. Suht kole, aga nl 2k olid mingi ulme fishid ja otsustasin shotti võtta. Ei läinud nii nagu plaanitud.:D


                            Aasta arvestuses teenisin umbes 1/6 coca võitudest, täpset graafikut ei ole kuna, enamus mitte trackitavatel saitidel.
                            Head vana-aasta lõppu kõigile!

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: jarlop nl200+ NLH(6max/hu)

                              Bodogis ju sel aastal oli sul väga mahe swing.

                              Comment

                              Working...