~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #31
    Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

    Sain monitori ka kätte ja ühendasin ära.. ülinuts :) Olen rahul!
    Aga veidi harjumatu on, kuna olen eluaeg läpaka 15.6" ekraani taga olnud :D

    Comment

    • MTTSNG
      Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
      • Sep 2011
      • 621

      #32
      Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      Oh issand, sai vist jõulujook ametlikult eile ära tehtud.. No ulme on ikka olla.. Kuradima viru valge :D
      Ulme on see, mis juttu sa eile msn ajasid :DD

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #33
        Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

        Lol.. ajalugu vaikib sellest, aga õnneks ma ise ei mäleta midagi :D Niiet ei tunne end süüdi :D

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #34
          Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

          Mis suuruses monitor on nüüd?

          Comment

          • Poke
            Grinder
            • Mar 2010
            • 995

            #35
            Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

            66 käes sellist floppi ma 3betiks. mis teised arvavad?

            e: mul oli ka eluaeg 16" vms monitor, ostsin 23" tundus ulmekas ja harjumatu, praegu tahaks juba suuremat korralikumat:D

            E2: kuidas mäng edeneb?

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #36
              Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
              Mis suuruses monitor on nüüd?
              23" :) Super rahul, hea reso, pilt särav ja terav :D

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #37
                Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

                Algselt postitas Poke Vaata postitust
                66 käes sellist floppi ma 3betiks. mis teised arvavad?

                e: mul oli ka eluaeg 16" vms monitor, ostsin 23" tundus ulmekas ja harjumatu, praegu tahaks juba suuremat korralikumat:D

                E2: kuidas mäng edeneb?
                Mul ka olnud koguaeg läpaka ekraan, ja nüüd see suur latakas siin ees:D Päris harjumatu jh alguses aga arvan, et harjub ära pikapeale.. Hetkel suuremat küll pole isu tahta:D Siis tuleks kuidagi kaugemal ka istuda kui praegu, aga sis peaks uue laua ka ostma:D

                Mänguga nii, et pisike miinus on, aga pole ka mänginud jõulude ajal, epic söömine oli 4 päeva jutti :D Nüüd oli pea nädalane paus pokkerist ja hakkan volüümi andma taas.. Endal? Stake käib veel?

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #38
                  Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

                  Hallo hallo! Pole kaua kirjutanud siia, kuna ei ole mänginud cashi üldse, muid tegemisi olnud.. MTTd on see kuu üliedukalt läinud :D

                  5 minutit tagasi lõpetasin 7h väldanud deep turna.. Krt, pole eriti MTTde skilli aga tahtis tulla veel üks jõulukink ilmselt :D
                  HU's oli tal solid 1:10 chiplead :D


                  SHIPPPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!
                  Last edited by kjmrc; 29.12.11, 20:56.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #39
                    Re: ~ kjmrc {See you next year @ PS} ~

                    wtf toas sa mängid...microgaming..aga palju rb?

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #40
                      Re: ~ kjmrc {See you next year @ PS} ~

                      Regulaarselt ei mängi seal, lihtsalt läbi ühe promo läbi sain paar ticketit, mis lõppesid edukalt :D RB on 30% läbi punktivahetussüsteemi imo..

                      Comment

                      • atu1337
                        Julm Donk
                        • Feb 2009
                        • 68

                        #41
                        Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

                        Congratulations! Palju tuli?

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #42
                          Re: ~ kjmrc {See you next year @ PS} ~

                          Ah mis ta seal ikka, alla 800 veidi :D

                          Comment

                          • Murdock
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 690

                            #43
                            Re: ~ kjmrc {See you next year @ PS} ~

                            Mis pokerstarsis mängima hakkad? SNE hakkad püüdma ?

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #44
                              Re: ~ kjmrc {See you next year @ PS} ~

                              Jep.. Labane ju micros :)

                              Comment

                              • IsandJoberst
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 326

                                #45
                                Re: ~ kjmrc {See you next year @ PS} ~

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                Jep.. Labane ju micros :)
                                Aga tegelt miks starsi mängima ? Tase on parem kui mujal tubades ja kuna pole piisavalt head vip taset siis rakeback ka üsna kasin.
                                Alles läksid ju 888-sse mängima ? Seal peaks see 6max ikka väga fishine olema ja hea rakeback ka võimalik saada.
                                Edu enivei!

                                Comment

                                Working...