[PLO 100-200] muttaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #2251
    Re: [NL400-1000] muttaja

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Suht kindel, et leiaks normi coachi kui uurida, kasvõi spammida solid regidel inboxi 2+2 või mida iganes.
    Või võid kohe top shelf minna ja Jeansilt $1.5k/h võtta :D. (yx low stakes vend skypest võttis 3h, obv arvestades mis mänge ta mängib siis sick overkill muidugi)
    Kuskilt lugesin, et Ike Haxtoni taks on 6k/h :D

    Comment

    • muttaja
      Pokkerihai
      • Dec 2010
      • 1965

      #2252
      Re: [NL400-1000] muttaja

      hurraaa

      Poker Stars, $0.25/$0.50 Pot Limit Omaha Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

      Hero (SB): $195.83 (391.7 bb)
      BB: $116.19 (232.4 bb)
      UTG: $63.21 (126.4 bb)
      MP: $47.75 (95.5 bb)
      CO: $132.13 (264.3 bb)
      BTN: $96.67 (193.3 bb)

      Preflop: Hero is SB with A K A 6
      UTG folds, MP raises to $1.75, CO raises to $3, BTN calls $3, Hero calls $2.75, BB folds, MP raises to $15.50, CO calls $12.50, BTN calls $12.50, Hero raises to $78, MP calls $32.25 and is all-in, CO raises to $132.13 and is all-in, BTN calls $81.17 and is all-in, Hero calls $54.13

      Flop: ($409.18) Q 4 4 (4 players, 3 are all-in)
      Turn: ($409.18) T (4 players, 3 are all-in)
      River: ($409.18) 4 (4 players, 3 are all-in)

      Results: $409.18 pot ($2.50 rake)
      Final Board: Q 4 4 T 4
      Hero showed A K A 6 and won $406.68 ($274.55 net)
      MP showed J A 6 Q and lost (-$47.75 net)
      CO showed 8 5 9 7 and lost (-$132.13 net)
      BTN showed T 3 7 5 and lost (-$96.67 net)
      Last edited by muttaja; 23.05.15, 16:40.

      Comment

      • muttaja
        Pokkerihai
        • Dec 2010
        • 1965

        #2253
        Re: [NL400-1000] muttaja

        Korra oli selline kena seis, kus kõik positsioonid kuu lõikes plussis :)

        Comment

        • muttaja
          Pokkerihai
          • Dec 2010
          • 1965

          #2254
          Re: [NL400-1000] muttaja

          Täna sai nö reikbäki joon EV-joone aasta lõikes kätte

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #2255
            Re: [NL400-1000] muttaja

            Nats paremaks läinud seisud. Oleks varemgi käsi postitanud, ent HM2 millegipärast andis mingi errori.

            1. Suht mittevajalikud liigutused vist, aga aju oli tol hetkel vga virk ja tore, et välja tuli

            Poker Stars, $0.50/$1 Pot Limit Omaha Cash, 6 Players
            Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

            SB: $104.32 (104.3 bb)
            Hero (BB): $138.69 (138.7 bb)
            UTG: $158.42 (158.4 bb)
            MP: $197.66 (197.7 bb)
            CO: $195.05 (195.1 bb)
            BTN: $100 (100 bb)

            Preflop: Hero is BB with A 9 Q 2
            UTG raises to $3, MP calls $3, 3 folds, Hero calls $2

            Flop: ($9.50) 3 3 7 (3 players)
            Hero checks, UTG bets $4.50, MP raises to $14, Hero calls $14, UTG folds

            Turn: ($42) 5 (2 players)
            Hero checks, MP checks

            River: ($42) 5 (2 players)
            Hero bets $27, MP folds

            Results: $42 pot ($1.89 rake)
            Final Board: 3 3 7 5 5
            Hero mucked A 9 Q 2 and won $40.11 ($23.11 net)
            MP mucked and lost (-$17 net)

            2. Üks käsi varasemast, kus oleks nõu vaja. 3betiks pre nõnda palju, et fish saaks shoveda ja mina veel üle tõsta? Kas see annab mulle suurema FE?

            Poker Stars, $1/$2 Pot Limit Omaha Cash, 6 Players
            Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

            Hero (SB): $557.88 (278.9 bb)
            BB: $777.73 (388.9 bb)
            UTG: $200 (100 bb)
            MP: $310.35 (155.2 bb)
            CO: $847.54 (423.8 bb)
            BTN: $96.59 (48.3 bb)

            Preflop: Hero is SB with 8 A A 4
            UTG raises to $6, MP raises to $16, CO folds, BTN raises to $26, Hero raises to $102, 2 folds, MP calls $86, BTN calls $70.59 and is all-in

            Flop: ($308.59) 5 6 4 (3 players, 1 is all-in)
            Hero checks, MP bets $208.35 and is all-in, Hero folds

            Turn: ($308.59) 3 (2 players, 2 are all-in)
            River: ($308.59) 7 (2 players, 2 are all-in)

            Results: $308.59 pot ($2.80 rake)
            Final Board: 5 6 4 3 7
            Hero mucked 8 A A 4 and lost (-$102 net)
            MP showed 7 5 8 5 and won $158.31 ($56.31 net)
            BTN showed Q 5 8 K and won $147.48 ($50.89 net)

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #2256
              Re: [NL400-1000] muttaja

              Miks teine käsi stnrd ship pole siuke spr
              Esimese käe kohta ei oska öelda, vaakumis ei teeks nii vast

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #2257
                Re: [NL400-1000] muttaja

                Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                3betiks pre nõnda palju, et fish saaks shoveda ja mina veel üle tõsta? Kas see annab mulle suurema FE?
                FE kohta ei tea, sest prolly seal on mingi osa selliseid käsi, mis saavad preflop autocallida potoddside pärast senikaua, kuni stackid sees (nt mingid rundownid või double suited semiconnected live cards vms). Axxx käte vastu peaks küll suurem FE olema. EV on küll suurem, kui fish shoveb ja saad reshoveda, aga suht raske hinnata vaakumis, kas fish shoveb või callib. Kui callib, siis EV läheb hoopis alla, nii et kõik sõltub fishi shovemise sagedusest. Aga seda, kui palju EV mingi fishi shove sagedusega muutub, kui muud ranged on enamvähem paigas, oskab öelda ainult mõni advanced tööriist, nt pokerjuice.

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #2258
                  Re: [NL400-1000] muttaja

                  Hobist sai töö, üleöö

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #2259
                    Re: [NL400-1000] muttaja

                    ouch

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #2260
                      Re: [NL400-1000] muttaja

                      Mul oli just sarnane downer. Kõigepealt alustuseks räme auk paarkend BI ja siis pea 150K kätt frustreerivat BE nühimist. Mõtlesin juba vahepeal, et mängud nii raskeks muutunud, et ei ole võimalik biitida, isegi fishidelt ei saanud enam sentigi käte, rääkimata sittadest regulridest, kes crushishid mind igast asendist. Oli plaan isegi tööle minna ja pokker saata kus kurat, käisin töö asjus läbirääkimistel isegi. Õnneks kõige raskemal ajal (bankroll oli viimase piirini kahanenud, pokkerikontol oli 1600$ (15bi)+paari K$ eest FPP-sid, alla liikuda ei kavatsenud, pigem oli mõte juurde kanda) tuli upswing ja päike oli õige pea väljas jälle. Nüüd, nädal tagasi sain tipu kätte uuesti. Hetkel tegelen rolli taastamisega ning peab järgnevad kuud arvatavasti hambad varnas hoidma ja tagasihoidlikult toimetama, kuni nl200 roll jälle olemas on. Leia endale mäng, kus winrate läbi aeade parim ning tunned ennast kindlalt ja grindi seda ainult, mõjub mindsetile hästi. Pea püsti ja edasi!!
                      Last edited by Kotkas1000; 09.08.15, 14:55.

                      Comment

                      • feelitwell
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2015
                        • 328

                        #2261
                        Re: [NL400-1000] muttaja

                        like kotkas post.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #2262
                          Re: [NL400-1000] muttaja

                          150k kätt, Jeesus, ma ei mängi aastaski nii palju

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #2263
                            Re: [NL400-1000] muttaja

                            Palju see BIds alla EV on?

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #2264
                              Re: [NL400-1000] muttaja

                              Ega BI-des polegi nii palju. Kõige enam oli 60, nüüd vaid 30. Viimased paar kuud lähevad asjad paremuse poole ja aasta lõpuks võiks võidud ilma RB-ta ka ikka plussi saada. Samuti loodan saavutada kindluse, et põhiline volüüm tuleks 200 ja 400 laudest.

                              Kusjuures sellist tunnet et tekkinud kordagi, et mängud oleksid nii rasked, et enam ei biidi vms.
                              Last edited by muttaja; 11.08.15, 20:47.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #2265
                                Re: [NL400-1000] muttaja

                                Aint Omaha kõik?

                                Ma ei mõista, killisid Holdemit miski 5bb/100 ja siis otsustasid järsku Omaha Rakeback proks hakata?

                                Comment

                                Working...