Re: [NL400-1000] muttaja
Kuna täna ei tahtnud pikka aega uuendamata Starsi klient enam ära ühendada, tuli ette võtta update. Grindiisu oli suur, seega pöördusin tagasi PokersStars 6 juurde, mitte ei hakanud end 7-ega harjutama. Ei tea, kas sellest tingituna või mitte, aga mingi hetk Stars crashis, mida pole vist mitte kunagi varem juhtunud. Lootsin, et ajutine hangumine ja läheb üle, aga ei, hoopis vastupidi - loetud pluss mõned peale sekundid hiljem hangus kogu arvuti ja ei jäänudki muud üle, kui karmil moel restart läbi viia. Taaskäivitades olid minu suureks kurvastuseks kõik Starsi settingud nullitud, veidi lohutust pakkus asjaolu, et note'id oli alles.
Loo moraal: ka settingutest peab koopia olema. Õnneks oli, aga ega see mul kohe meelde ei tulnud.
Pokkeris suht BE. Omaha-skill jätab vist ikka soovida. Olen üritanud range'e natuke koomale tõmmata, aga ei taha kuidagi õnnestuda. Ootan jõuluhiiterit :)
Kuna täna ei tahtnud pikka aega uuendamata Starsi klient enam ära ühendada, tuli ette võtta update. Grindiisu oli suur, seega pöördusin tagasi PokersStars 6 juurde, mitte ei hakanud end 7-ega harjutama. Ei tea, kas sellest tingituna või mitte, aga mingi hetk Stars crashis, mida pole vist mitte kunagi varem juhtunud. Lootsin, et ajutine hangumine ja läheb üle, aga ei, hoopis vastupidi - loetud pluss mõned peale sekundid hiljem hangus kogu arvuti ja ei jäänudki muud üle, kui karmil moel restart läbi viia. Taaskäivitades olid minu suureks kurvastuseks kõik Starsi settingud nullitud, veidi lohutust pakkus asjaolu, et note'id oli alles.
Loo moraal: ka settingutest peab koopia olema. Õnneks oli, aga ega see mul kohe meelde ei tulnud.
Pokkeris suht BE. Omaha-skill jätab vist ikka soovida. Olen üritanud range'e natuke koomale tõmmata, aga ei taha kuidagi õnnestuda. Ootan jõuluhiiterit :)

Comment