Re: [NL200 SH] muttaja
20 minti ootasin, et kas saan mõne normaalse laua. Näitena - ühe semiregiga laual 21 tegelast ootejärjekorras. Umbes 10 regulari hoidmas kõigil täitmata laudadel silma peal, et võimalusel maha istuda (vb nad skriptivad ka, aga ma olen seni ilusti ilma hakkama saanud). Aga isegi seda võimalust ei tulnud. Pühapäeva õhtu, paras õudus ikka. Esimest korda elus panin välise põhjuseta lauad pmst enne sessi algust kinni, kuigi olin plaaninud 2h mängida.
20 minti ootasin, et kas saan mõne normaalse laua. Näitena - ühe semiregiga laual 21 tegelast ootejärjekorras. Umbes 10 regulari hoidmas kõigil täitmata laudadel silma peal, et võimalusel maha istuda (vb nad skriptivad ka, aga ma olen seni ilusti ilma hakkama saanud). Aga isegi seda võimalust ei tulnud. Pühapäeva õhtu, paras õudus ikka. Esimest korda elus panin välise põhjuseta lauad pmst enne sessi algust kinni, kuigi olin plaaninud 2h mängida.
Comment