Re: [NL100 SH] muttaja
Donkamise mõte on valuet saada. Nimelt ma ei usu, et ta ülse kunagi on võimeline bluffima seal, küll aga kehvemaid käsi järele checkima.
4bettimise kohta ma ise selliseid tähelepanekuid pole teinud. Kuigi tuleb meelde, et ise 4bettisin ka AA-ga erakordselt suurelt, aga minu eesmärk oli just väga bluffine välja näha. Korduvalt olen näinud ebatavaliselt suuri 4bette ja foldimise allinnile.
Algselt postitas The_Meer
Vaata postitust
4bettimise kohta ma ise selliseid tähelepanekuid pole teinud. Kuigi tuleb meelde, et ise 4bettisin ka AA-ga erakordselt suurelt, aga minu eesmärk oli just väga bluffine välja näha. Korduvalt olen näinud ebatavaliselt suuri 4bette ja foldimise allinnile.
Comment