[PLO 100-200] muttaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #196
    Re: muttaja; zooom-zoooom

    Pani su 88 peale siis , teised käed ei tunduks eriti loogilised. Wp

    Comment

    • muttaja
      Pokkerihai
      • Dec 2010
      • 1965

      #197
      Re: muttaja; zooom-zoooom

      Ma tean jah, et matemaatiliselt on seal raske midagi reppida, ent kui sa oleks villase situatsioonis, siis kui kerge südamega sa ässasid hoides "call" nuppu vajutad? Vastane ju ka teab, et see ei ole hea koht bluffimiseks.

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #198
        Re: muttaja; zooom-zoooom

        Arvan ,et AA ga ta oleks selle calli leidnud isegi, aga mine sa tea.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #199
          Re: muttaja; zooom-zoooom

          pigem bluffisid kehvema käe välja. ma ei näe siin kedagi AA, KK, QQ foldimas

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #200
            Re: muttaja; zooom-zoooom

            Ja mida sa näed teda säänsel laual 3barreldamas?

            Comment

            • muttaja
              Pokkerihai
              • Dec 2010
              • 1965

              #201
              Re: muttaja; zooom-zoooom

              Ühesõnaga las mulle jääb mulle mu illusioon, et ma bluffisin AA/KK välja :P

              Comment

              • muttaja
                Pokkerihai
                • Dec 2010
                • 1965

                #202
                Re: muttaja; zooom-zoooom

                Tõmban siis hetkel nl50-le joone alla ja edaspidi juba nl100. Ja muidugi tahaks käpelt nl200 peale jõuda :)

                Nl50 graafik (tegelikult esimesed 4k kätt nl10)



                Uploaded with ImageShack.us

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #203
                  Re: muttaja; zooom-zoooom

                  ../wish I could beat poker

                  Mtme BI NL 100 vallutama lähed?
                  Last edited by Jäämees; 06.04.12, 14:39.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #204
                    Re: muttaja; zooom-zoooom

                    :) loe muttaja blogi eestpoolt natukene. siis teaksid et ta muidu nl400-600 regs ja tegi deposiidi 600 proovimiseks ja kui profit900 siis kokku peaks. temalt br reegleid antud zoomi testimise pealt küll ei tasu õppida-ta lihtsalt testib uut formaati.

                    Comment

                    • raidov
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2009
                      • 436

                      #205
                      Re: muttaja; zooom-zoooom

                      Palju käsi tunnis Zoomis tuleb?

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #206
                        Re: muttaja; zooom-zoooom

                        Pakun ,et kuskil ~1200 FR is 4 table.

                        Comment

                        • muttaja
                          Pokkerihai
                          • Dec 2010
                          • 1965

                          #207
                          Re: muttaja; zooom-zoooom

                          Mul sutsu alla tuhande, sest mängin suht palju käsi kaasa

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #208
                            Re: muttaja; zooom-zoooom

                            Nl100 siis kohe aiataha. 5 buyinni miinust, vahepeal läksin kergelt tilti ka, kui ükski käsi ei tahtnud koju tulla. Kahjuks vist nüüd ei saa mõned päevad mängida ka, muidu hakkaks kohe vihaga uuesti üritama:P

                            Aga noh, hetkel siis välja jooma

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #209
                              Re: muttaja; zooom-zoooom

                              Kuidas lood 4bet iga nl50 ja nl100 on ? lammutatakse bluffina or pigem for value ? NL25 pole siiamaani näinud 4bet bluffe , enamus ajast AA ja KK .

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #210
                                Re: muttaja; zooom-zoooom

                                late pos. vs blindid ikka kasutatakse bluff range ka... (NL50 vähemalt), aga räägin 6maxist, fr'i ei tea...

                                Comment

                                Working...