[PLO 100-200] muttaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #121
    Re: muttaja; 6max@party

    Päris agro värk

    Comment

    • muttaja
      Pokkerihai
      • Dec 2010
      • 1965

      #122
      Re: muttaja; 6max@party

      Täna mängima ei hakka, ehk tõmban kuule joone alla. Volüüm jäi tiba väikeseks, ent rahhi tuli. Parim kuu karjääris, ehk ei saa kurta. 51982 kätt jagunes 126 tunni kohta. Rake'i maksin 5284,4$.

      [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

      Comment

      • Roomet
        FPP Pro
        • Dec 2009
        • 211

        #123
        Re: muttaja; 6max@party

        Oskad mingit head 6max videot soovitada, mis keskendub blindide mängule?

        Comment

        • p0l1
          Grinder
          • Jan 2011
          • 581

          #124
          Re: muttaja; 6max@party

          Mul on sama küsimus

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #125
            Re: muttaja; 6max@party

            mul ka.
            btw ilusti biidid!

            Comment

            • Roomet
              FPP Pro
              • Dec 2009
              • 211

              #126
              Re: muttaja; 6max@party

              Pokerstrategys on leatherassi blindide video, aga diamond peab olema, et seda näha.

              Comment

              • muttaja
                Pokkerihai
                • Dec 2010
                • 1965

                #127
                Re: muttaja; 6max@party

                10 päeva ei mängind pokkerit. Mõtsin, et äkki täna mängin. Sitt mõte. Üle pika aga ei hakanud isegi nulli poole tagasi sõudma vaid panin lihtsalt lauad kinni.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #128
                  Re: muttaja; 6max@party

                  Tähistasid ilusat jaanuari 10 päeva?

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #129
                    Re: muttaja; 6max@party

                    Tegelikult oli teistel rinnetel tegemist, ja kui tuli juba mitmepäevane paus, siis oli raske alustada. Nüüd proovin uuest - hakkan rämedaks nitiks ja vaatan, kas saan ree peale või mitte.

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #130
                      Re: muttaja; 6max@party

                      Üleeilne miinus ära nullitud. Loodan, et katan see kuu elamiskulud ära üle paari päeva paar tundi mängides.

                      Comment

                      • muttaja
                        Pokkerihai
                        • Dec 2010
                        • 1965

                        #131
                        Re: muttaja; 6max@party

                        Nii, kõvasti vett on merre voolanud ja pea sama palju õlut kõrist alla. Veebruar lõppes 18 doltsise kahjumiga, mis peaks olema üldse kahjumis kuu kohu mu karjääri jooksul. Mängisin kokku viiel päeval ja vaid 6600 kätt - umbes sama hulk, mis üks monstersessioon.

                        Märtsis on plaan rohkem mängida - praegu olengi juba neljal päeval mänginud ning edaspidigi loodan kolmel päeval nädalas aktsioonis olla. Pole vist mängimist ära unustanud, ent raha ei tule. Arvan, et viga kehvas jooksus. Pidevalt pean võitlema, et midagi üldse koju tuleks. Noja hetkel 11k käe kohta 5 buyinni alla EV ka jooksnud. Eile nt üks rõve KK vs AK vs AK preflop allinn, kus potis suurus oli 425BB. Jääb tükiks ajaks hinge kripeldama.

                        Täna lõpuks üks kena päev ka, kuigi eks seegi oli võitluslik.



                        Uploaded with ImageShack.us

                        Comment

                        • Matu
                          FPP Pro
                          • Aug 2009
                          • 284

                          #132
                          Re: muttaja; 6max@party

                          tore et tagasi oled, good stuff

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #133
                            Re: muttaja; 6max@party

                            Kallis päevik, kirjutan sulle, kuna pole kellegi teise najal nutta. Vähe sellest, et kõik setupid on minu kahjuks, jooksen ka nl200-s 1200$ alla EV. EI tule need flipid ega ka 70/30 olukorrad ära. Nüüd ei teagi, mis oma noore eluga peale hakata.

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #134
                              Re: muttaja; 6max@party

                              Kuu pmst nullis. 2000$ alla EV jooksmine on muidugi abiks.

                              Mõttetu mäng.

                              Comment

                              • muttaja
                                Pokkerihai
                                • Dec 2010
                                • 1965

                                #135
                                Re: muttaja; 6max@party

                                Hehe, biitsin täna ühe buyinniga EV joont =). Naljakas tunne, kui mingid asjad ära tulevad, nt AK vs QQ ja laud 54444 :P

                                Comment

                                Working...