[PLO 100-200] muttaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #76
    Re: muttaja; 6max@party

    Sain uue monitori kätte. 2560x1440 lubab ilusti 6 lauda kõrvuti mängida. Näis, kas tulemused paranevad. Hakkan harjutama.

    Comment

    • muttaja
      Pokkerihai
      • Dec 2010
      • 1965

      #77
      Re: muttaja; 6max@party

      Harjumatu. Kaotasin kõvasti raha, hakaksin uuesti läpaka taga mängima. Plussis tagasi :)

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #78
        Re: muttaja; 6max@party

        Tableninja on abiks. Mul oli sama häda suure monitoriga, ei saa aru, mis lauas peaks esimesena actima. Tableninja märgistab selle laua suurelt ja punaselt.

        Comment

        • muttaja
          Pokkerihai
          • Dec 2010
          • 1965

          #79
          Re: muttaja; 6max@party

          Tõenäoliselt tuleb kasutama hakata jah

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #80
            Re: muttaja; 6max@party

            Õudne sessioon. Vahepääl tuli tõenäoliselt ka tilt peale, kui mitte midagi ei pidand, ega mitte miski ka kokku ei tuld. Kuldne oli muidugi KK v AA, kus preflop positsioonist callisin, flop A88, mis läks check-check ja turn muidugi K. No ei suuda seal lihtsalt järele callida. Peab ikka tõstma ja nupud sisse saama. Iga teine päev oleks hea otsus, ent täna oli obv AA vastas. Ühe üli spewy bluffi tegin ka. Aga vastane oli muidugi idikas ja callis :P

            Party Poker $200 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1606074
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            CO: $245.98
            Hero (BTN): $282.00
            SB: $200.00
            BB: $200.00
            UTG: $217.62
            UTG+1: $226.25
            MP1: $48.20
            MP2: $232.77

            Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN with 7 Q
            1 fold, UTG+1 calls $2, 3 folds, Hero raises to $8, SB calls $7, 1 fold, UTG+1 calls $6

            Flop: ($26.00) 8 T T (3 players)
            SB checks, UTG+1 checks, Hero checks

            Turn: ($26.00) 2 (3 players)
            SB bets $16, UTG+1 folds, Hero calls $16

            River: ($58.00) 6 (2 players)
            SB bets $34, Hero raises to $258 all in, SB calls $142 all in


            Kokkuvõttes peab rahul olema, et ikka plusspoolel lõpetasin. Mingi hetk lihtsalt hittisin totakates kohtades ja suutsin käpelt pärast seda aknad kinni panna.

            Comment

            • muttaja
              Pokkerihai
              • Dec 2010
              • 1965

              #81
              Re: muttaja; 6max@party

              Sain siis eile monitori kätte. Nüüd vaja lauda-tooli ka. Seni mänginud diivanil läpakas süles. Pole just liiga professionaalne lähenemine.

              Niisiis: Soovitage mulle korraliku tooli!

              Comment

              • hakkameimema
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2011
                • 349

                #82
                Re: muttaja; 6max@party



                E: Sain sõbralt koormaks, aga väga hea on istuda ja grindida...

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #83
                  Re: muttaja; 6max@party

                  Mul nii multifunktsionaalset riista tarvis pole :)

                  PS, täidan hetkel rahvaloendust. Mida teie, elukutselised pokkerimängijad, töötamist ja töökohta puudutavate küsimuste kohta vastasite?

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #84
                    Re: muttaja; 6max@party





                    need kaks vist kõige populaarsemad aruvitoolid siin foorumis (vahepeal oli OTs mingi teema isegi selle kohta. ise oman esimest ja kiidan).

                    Comment

                    • Loksutaja
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jun 2010
                      • 448

                      #85
                      Re: muttaja; 6max@party

                      nende oranzide omanikud.. äkki räägite kuidas vastu pidanud?

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #86
                        Re: muttaja; 6max@party

                        Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                        nende oranzide omanikud.. äkki räägite kuidas vastu pidanud?
                        Need oranžid toolid on kitsama seljaga inimesele. Minule oli ebamugav. Seega soovitan ise istudes järele proovida. Ise oman seda teist varianti ja siiani (pool aastat) pole ühtegi halba sõna öelda. Tean, et meie foorumi Isa omab samasugust tooli ning tema vägagi kiidab.

                        Comment

                        • Kihog
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 101

                          #87
                          Re: muttaja; 6max@party

                          Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                          Sain siis eile monitori kätte. Nüüd vaja lauda-tooli ka. Seni mänginud diivanil läpakas süles. Pole just liiga professionaalne lähenemine.

                          Niisiis: Soovitage mulle korraliku tooli!


                          Mul selline. Jalatugi on nuts. Laua valikul tuleb ka hoolikas olla, et saaks monitori õigele kõrgusele. Endal oli laud enne olemas ja tõstan monitori klaviatuuri alusele, et saada mugav kõrgus.
                          Miinuseks on, et kui toas liialt kuum on, hakkab selg kergelt higistama naha peal.

                          Enne seda oli mul tavaline arvutitool. Kaua arvuti taga olles jäi tagumik valusaks ja jalad väsisid ära - selle tooliga neid probleeme enam pole.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #88
                            Re: muttaja; 6max@party

                            Ole hea, seleta oma filosoofiat ja mõttekäike Flushdrawga.

                            Ma pole suutnud ära otsustada, kuidas mulle neid mängida meeldib ja alati topin ennast kuhugi halba spotti.
                            Põhiline, mis mind kogu aeg häirib, et kui mingi tavaline fit/fold vend vastas siis teda käelt maha enam ei saa ja kui pot controlli teha, siis ei maksa välja.

                            Üldsegi nende FD-dega on mul mingi ilge nuss. Suht obv, e tvastasel on set või top two, halvimal juhul overpair. Mul flopil TP + FD ja kui ta käe kaitseks donkshoveb, siis ma ikkagi snapin. Vahest isegi turnil, sest outse nii palju.
                            Täielik spew.

                            Kui mingeid häid mõtteid on, siis tänud ette.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #89
                              Re: muttaja; 6max@party

                              FD'd mängid ikka nagu nutsi(bet all the way), eriti A-high'd ja lisadega(gutshot, paar, overid). Sa mängid vastase FE peale ja kui saad calli siis on päris palju oute. Kui pot controllid, siis head mängijad ei maksa muidugi kinni. Või mis muttaja arvab?

                              Comment

                              • muttaja
                                Pokkerihai
                                • Dec 2010
                                • 1965

                                #90
                                Re: muttaja; 6max@party

                                Ei oska suurt muud öelda, kui klassikalise "sõltub". Kõige lihtsam on säärastes situatsioonides oma mäng üles ehitada lähtuvalt SPR-ist (stack to pot ratio) ning proovida fold equity alati enda poole saada. Muidugi deepstäkk single raise pot positsioonist väljas on selline situatsioon, kus polegi suurt midagi teha. Sõltuvalt vastasest võib barreldada või alla anda, mõnikord checkraisida jne.
                                Last edited by muttaja; 27.01.12, 18:19.

                                Comment

                                Working...