[PLO 100-200] muttaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #46
    Re: muttaja; 6max@party

    Päris suured vahed hindades... Ei tea, kas ma olen piisavalt hea mängija, et nt variant nr2 ära tasuks...

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #47
      Re: muttaja; 6max@party

      vahed on suured jep, samas kui pappi vähegi on ja elukutseline oled, tuleb see investeering varem või hiljem teha ning sel juhul juba osta korralik. ja kui ikka läpaka pealt sellisele üle lähed, saad isegi aru, et money well spent.

      Comment

      • muttaja
        Pokkerihai
        • Dec 2010
        • 1965

        #48
        Re: muttaja; 6max@party

        Rääkisid ära. Too 27' Dell tundub sobiv, aga hetkel vist pean sutsu ootama, sest tundub, et soodsamates poodides pole kohal. Homme lähen ostan korraliku tooli ka - jälle samm lähemale proffesionaaliks saamisel.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #49
          Re: muttaja; 6max@party

          no edu! endalgi mingi aeg plaanis suurema peale üle minna..

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #50
            Re: muttaja; 6max@party

            Uurisin, kas video kaart võimaldab 2560x1440 resot, ja leidsin, et: Maximum Digital Resolution 2560x1600, Maximum VGA Resolution 2048x1536. Mulle on tähtis ikka see esimene number?

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #51
              Re: muttaja; 6max@party

              ee, vot seda ma ei tea

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #52
                Re: muttaja; 6max@party

                Teine number ainult siis kui monitori ja arvuti ühendad sellega.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by ristijeesus; 03.01.12, 18:33.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #53
                  Re: muttaja; 6max@party

                  Mingit IPS paneeli pole küll nüüd mõtet taga ajada ja rääkida sellest, kuidas see hiljem ära tasub? Kuidas ära tasub? Kui professionaalsel tasemel mingi töötlusega ei tegele, siis mõttetu overkill. WUXGA 1920×1200 võiks siiski ilmselt olla, mahub ülevalt alla 3 ritta lauad ilusti ära.

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #54
                    Re: muttaja; 6max@party

                    Kas HDMI ühendust on mõtet taga ajada? Miks see nii pop on?

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #55
                      Re: muttaja; 6max@party

                      Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                      Kas HDMI ühendust on mõtet taga ajada? Miks see nii pop on?
                      Kui sa vaatad näiteks arvutist filme või seriaale vms, siis mõnusam on ju telekast vaadata. Et saada parima kvaliteediga pilti ja heli ning vedada ainult üks juhe siis HDMI.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #56
                        Re: muttaja; 6max@party

                        Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                        Kas HDMI ühendust on mõtet taga ajada? Miks see nii pop on?
                        Ise vaatasid 600€ monitori ja nüüd ei taha HDMI-d?
                        Kui läppar hdmi-d toetab, siis ma ajaks taga küll. VGA siiski analoog signaal. HDMI digitaal.

                        Comment

                        • muttaja
                          Pokkerihai
                          • Dec 2010
                          • 1965

                          #57
                          Re: muttaja; 6max@party

                          Tegelt ma vaatasin pärast sinu kommentaari just odavamaid ehk 1900x1200. Hinnavaatluse järgi oli vist vaid 3 varianti, mil oli HDMI ühendus olemas - seepärast küsisingi.

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #58
                            Re: muttaja; 6max@party

                            Olen viimasel ajal aktiivselt otsinud võiamlusi oma mängu arendamiseks. Maksnud erinevate asjade eest jne. Ja tõepoolest - vaadates tasulisi videoid ja õppematerjale, tekib tihtilugu küsimus, kas nood treenerid ise on ikka võitvad mängijad. Hetkel vaatan Leggopokkeri videoid ja kümnetest autoritest on vb 1-2 "piisavalt head", et neid usaldada.

                            2+2 teema ühest "suurimast" coachist: http://forumserver.twoplustwo.com/29...guyen-1148903/

                            Eks minagi olen mõelnud, et sealt mõndagi osta. Ja Blueprint oli ok raamat. Ja Let there be range muidugi ka, kus oli vist ka tema osalus. Aga enam nagu ei kutsu...

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #59
                              Re: muttaja; 6max@party

                              Esimene sessioon kasutades HEM2-e on nüüd tehtud. Peab harjuma. Aga vähemalt plussis.

                              Comment

                              • muttaja
                                Pokkerihai
                                • Dec 2010
                                • 1965

                                #60
                                Re: muttaja; 6max@party

                                Lollakas PTR. Näitab, et ma kaotan viimasel ajal. Ma tahan edev olla; tahan, et kõik teaks, et ma võidan
                                PRT ütlen nl200 kohta 11686 kätt, kaotus 957$. HEM ütleb 14751 kätt ja võit 1240. Aga ehk ongi hea, et vastased näevad, et ma hetkel justkui kehvas vormis.

                                Comment

                                Working...