[PLO 100-200] muttaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #31
    Re: muttaja; 6max@party

    Üks käsi, kus ma ei tea õiget lahendust. Kas siukse situatsiooni jaoks on üldse mingi nö standardlahendus olemas?

    Party Poker No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button ($119.03)
    CO ($133.60)
    MP ($55.32)
    Hero (UTG) ($164.91)
    BB ($120.38)
    SB ($135.63)

    Preflop: Hero is UTG with 5, 7
    Hero bets $3, 1 fold, CO calls $3, 2 folds, BB raises $11, Hero calls $9, 1 fold

    Flop: ($27.50) Q, J, A (2 players)
    BB bets $13.06, Hero calls $13.06

    Turn: ($53.62) 7 (2 players)
    BB bets $25.47, Hero ???

    Comment

    • Hullapple
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 364

      #32
      Re: muttaja; 6max@party

      Standardina ma ei ava UTG pealt 57s. 3bet callimine ei ole halb IMO kuna villain 3bet sizing on standardist tiba väiksem ja meil on ka positsioon. Flop fine ja turnis ma enamsti foldin

      Comment

      • muttaja
        Pokkerihai
        • Dec 2010
        • 1965

        #33
        Re: muttaja; 6max@party

        Ma foldi peale nagu ei tulekski... Kui ma preflop spekulatiivse käega callin, pean postflop agressiivsemalt võitlema, et mitte lihtsalt raha põletada. Küsimus on selles, et mis on calli eelised, ja mis on shove eelised. Ja selles pole ma selgusele jõudnud.

        Comment

        • muttaja
          Pokkerihai
          • Dec 2010
          • 1965

          #34
          Re: muttaja; 6max@party

          Homme või järgmine kord, kui mängin, võtan ette juba nl200. Viimati sai seda Fulltilti aegu mängida, ja siiski üpris vähe.
          Täna sain ka toreda sõimu osaliseks tänu loose'ile stiilile, sest eks see ole indikaator, et vastane on veidi tiltis. Tänased statsid 2000 käe kohta 31,9/25,3, 3bet 7,6 võivad fishise mulje küll jätta. Aga mulle sobib ning nii on huvitav mängida ka.

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #35
            Re: muttaja; 6max@party

            Kui mängu biidid, pole vahet mis stiilis mängid, pealegi sellise mänguga gened ka rohkelt rake, kus rakebacki näol normilt lisaraha saad. Paljudel on LAG'ide vastu palju ebamugavam ja raskem mängida ja nad teevad rohkem vigu kui TAG'ide vastu.

            Comment

            • muttaja
              Pokkerihai
              • Dec 2010
              • 1965

              #36
              Re: muttaja; 6max@party

              Sai nl200 ära proovitud. Natuke harjumatu on, nt pean rohkem betsize'ingu peale mõtlema, ja vb on natuke vähem fišše ka, aga kuna õnnestus mõned suured käed võita, siis jäin ikka plussi. Nt T9s J84sss laual 73s ja 65s vastu :P. Flopil ilusti allinnis, turn andis veel mastirea ka. Ei saa kurta.

              Comment

              • muttaja
                Pokkerihai
                • Dec 2010
                • 1965

                #37
                Re: muttaja; 6max@party

                Auts, 5 buyinni läinud. Ei saand tildi taltsutamisega hakkama. Seega homme jälle nl100.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #38
                  Re: muttaja; 6max@party

                  Kui peaks lähiajal pikemalt kanda kinnitama NL200, siis võtad sama kiirelt ka 400 ette?

                  Comment

                  • anatoli grinder
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2010
                    • 337

                    #39
                    Re: muttaja; 6max@party

                    Kuidas muidu partys nl 100 fishe jätkub?

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #40
                      Re: muttaja; 6max@party

                      Enne pean ikka nl200 tagasi saama... Üritan mängida vähemalt 20buyinniga ja kohe alla liikuda (siiski järgmisel sessioonil), kui roll väiksemaks jääb. Hiiter sai vist läbi ka, peab sutsu täpsemalt mängima hakkama. Aga õnnestub, siis muidugi liigun kõrgemale. Selline plaan oli algusest peale - võtsin mingiks ajaks elamisraha välja, et saaks rahus tulemustele mõtlemata mängida.

                      Nl100 kohta: ei oska hinnata, kas fishe on palju. Pole kaua aega mujal mänginud. Mõned ikka on, ning on ka kamaluga halbu nit-regulare.

                      Comment

                      • muttaja
                        Pokkerihai
                        • Dec 2010
                        • 1965

                        #41
                        Re: muttaja; 6max@party

                        Alustasin täna siis nl100-ga, sest roll ei luband kõrgemat mängida. Esimesed 800 kätt tõmblesin +/- 50 vahel, siis hakkas aga tulema ja lõpuks mõnus +500. Kusjuures 1450 käe kohta olki suurm võit 73bb ja suurim kaotus 61bb!
                        Vahale 8km jooksu ja nüüd homse ettevalmistamiseks üks sessioon nl200. Sutsu kartlikult mängisin alguses, sest ühtki positiivset kätt polnud, mis oleks käima tõmmanud, aga vähemalt lõpetasin plussis. Niiet homne plaan on vana aasta edukalt lõpetada :)

                        Comment

                        • muttaja
                          Pokkerihai
                          • Dec 2010
                          • 1965

                          #42
                          Re: muttaja; 6max@party

                          Aasta lõppes nl200 harjutamisega. Kõikusin -300 ja +300 vahel, lõpuks umbes 1 buyin plussi. Jooksin ca buyinni jagu ka alla EV ning minu kahjuks oli mitmeid halbu kokkulangevusi. Niiet enamvähem saan rahule jääda, ent rahhi oleks pidand enam sisse tulema.

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #43
                            Re: muttaja; 6max@party

                            Uue aasta esimene sessioon ka tehtud. Olemine oli kuidagi uimane, särtsu pold sees. Jooksin ka natuke alla EV, aga lõpetasin õnneks ikka pluss poolel.

                            3 kätt ühe ja sama vaala vastu kronoloogilises järjekorras:


                            Holdem Manager No-Limit Hold'em, $2.00 BB (5 handed) - Holdem Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            saw flop | saw showdown

                            SB ($441)
                            BB ($47.20)
                            UTG ($719)
                            MP ($200)
                            Hero (Button) ($200)

                            Preflop: Hero is Button with 7, 5
                            UTG bets $6, MP calls $6, Hero calls $6, SB calls $5, BB calls $4

                            Flop: ($30) 5, 3, 8 (5 players)
                            SB bets $10, 2 folds, MP calls $10, Hero raises to $34.25, SB raises to $58.50, 1 fold, Hero raises to $194 (All-In), SB calls $135

                            Turn: ($427) 7 (2 players, 1 all-in)

                            River: ($427) A (2 players, 1 all-in)

                            Total pot: $427 | Rake: $2

                            Results:
                            Hero had 7, 5 (two pair, sevens and fives).
                            SB had 8, 4 (one pair, eights).
                            Outcome: Hero won $425

                            Sain nupud ülikerges eduseisus sisse. Ps, preflop agro fold-to-donkbet stats oli kuskil 90% (10/11)... niiet kui ta seal callis, olid tal tõenäoliselt ässad:P



                            Holdem Manager No-Limit Hold'em, $2.00 BB (5 handed) - Holdem Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            saw flop | saw showdown

                            SB ($201)
                            Hero (BB) ($391)
                            UTG ($292)
                            MP ($449)
                            Button ($197)

                            Preflop: Hero is BB with Q, J
                            UTG bets $4, 3 folds, Hero calls $2

                            Flop: ($9) 10, K, 8 (2 players)
                            Hero checks, UTG bets $8.55, Hero calls $8.55

                            Turn: ($26.10) A (2 players)
                            Hero checks, UTG bets $24.80, Hero calls $24.80

                            River: ($75.70) 4 (2 players)
                            Hero checks, UTG bets $36.35, Hero raises to $354 (All-In), 1 fold

                            Total pot: $148.40 | Rake: $3.40

                            Results:
                            Hero had Q, J (straight, Ace high).
                            Outcome: Hero won $145

                            Vaal oli pfagro olles positsioonis flopi, turni ja riveri peale kokku vaid 1/19 jätnud cbeti tegemata! Ei osanud riveril paremat panuse suurust välja ka mõelda. Oleks tal set old, oleks nkn maksnud.


                            Holdem Manager No-Limit Hold'em, $2.00 BB (5 handed) - Holdem Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            saw flop | saw showdown

                            SB ($447)
                            BB ($213)
                            UTG ($200)
                            Hero (MP) ($454)
                            Button ($211)

                            Preflop: Hero is MP with 8, 8
                            1 fold, Hero bets $6, Button calls $6, SB raises to $27, 1 fold, Hero calls $21, Button calls $21

                            Flop: ($83) 3, 2, 9 (3 players)
                            SB checks, Hero bets $38, Button raises to $76, 1 fold, Hero raises to $427 (All-In), Button calls $108 (All-In)

                            Turn: ($451) 10 (2 players, 2 all-in)

                            River: ($451) K (2 players, 2 all-in)

                            Total pot: $451 | Rake: $2

                            Results:
                            Button had 7, A (high card, Ace).
                            Hero had 8, 8 (one pair, eights).
                            Outcome: Hero won $449

                            Eks parema meelega oleks muidugi käe juba flopil koju toonud, ent lõppes siiski hästi.
                            Last edited by muttaja; 03.01.12, 00:18.

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #44
                              Re: muttaja; 6max@party

                              Palun abi. Mis parameetrite (peale hinna ja suuruse) peaks pokkerimänguks sobilikku monitori valima? Olen seni vaid läpaka taga mänginud, aga tahaks 6 lauda ilusti üksteise kõrvale asetada, mille tarvis läpakas jääb väikseks.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #45
                                Re: muttaja; 6max@party

                                ikka resolutsiooni, mida suurem seda rohkem ruumi

                                e:
                                1. 2560x1600 on pokkerimängijate nuts vist: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/160439/
                                mahutab 6 lauda lebolt ja normaalses suuruses.

                                2. 2560x1440 http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/158424/
                                peaks ka kindlasti 6 lauda ära mahutama.

                                3. 1920x1200 http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/103493/ (oman sellist) mängin 4-6 lauda triobetis, 6 lauda mahuks ka ära kui need pisikeseks teha, samas muutuvad trio softiga vväga rõvedaks ja ebamugavaks, niiet pigem mängin nii, et ääred kattuvad. samas starsis kannataks 6 lauda tiles ära küll mängida. alla selle reso mitte osta!

                                oleneb kindlasti softist ka palju.
                                Last edited by harryahven; 03.01.12, 14:53.

                                Comment

                                Working...