Tsauks
Mõtlesin endale ilusa projekti välja ja hakkan siin vastavaid ülestähendusi tegema.
Pärast seda, kui Fulltilt otsad andis, kolisin Partysse ja polnud kuigi edukas. Stabiilselt head mängu polegi näidanud. Mulle meeldib tilti minna ja pimedatel sügisõhtutel olen ma ka raha kartnud. Et nende mõlema negatiivseid tagajärgi vältida, olen pea kogu rolli välja kandnud ning hakkan nullist pihta. Elamisraha panin kõrvale, niiet rahahirmu ei tohiks peale tulla. Tilt tuleb nkn, selle vastu ei saa.
Seis on nüüd selline: Party kontol on 250 dolsti. Magan nüüd mõned tunnid ja hakkan nl25 6-maxi mängima. Natuke pikemas kui vaid tänases perspektiivis aga plaan järgmine: kui 20 buy-inni järgmise leveli jaoks koos, liigun üles, kui vähem kui 15 alles, liigun alla.
Üritan selle teemaga end motiveerida hästi mängima ning tahan tagantjärele vaadata, kuda progerss on toimunud.
Mõtlesin endale ilusa projekti välja ja hakkan siin vastavaid ülestähendusi tegema.
Pärast seda, kui Fulltilt otsad andis, kolisin Partysse ja polnud kuigi edukas. Stabiilselt head mängu polegi näidanud. Mulle meeldib tilti minna ja pimedatel sügisõhtutel olen ma ka raha kartnud. Et nende mõlema negatiivseid tagajärgi vältida, olen pea kogu rolli välja kandnud ning hakkan nullist pihta. Elamisraha panin kõrvale, niiet rahahirmu ei tohiks peale tulla. Tilt tuleb nkn, selle vastu ei saa.
Seis on nüüd selline: Party kontol on 250 dolsti. Magan nüüd mõned tunnid ja hakkan nl25 6-maxi mängima. Natuke pikemas kui vaid tänases perspektiivis aga plaan järgmine: kui 20 buy-inni järgmise leveli jaoks koos, liigun üles, kui vähem kui 15 alles, liigun alla.
Üritan selle teemaga end motiveerida hästi mängima ning tahan tagantjärele vaadata, kuda progerss on toimunud.

, K

Comment