[PLO 100-200] muttaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #1

    [PLO 100-200] muttaja

    Tsauks

    Mõtlesin endale ilusa projekti välja ja hakkan siin vastavaid ülestähendusi tegema.

    Pärast seda, kui Fulltilt otsad andis, kolisin Partysse ja polnud kuigi edukas. Stabiilselt head mängu polegi näidanud. Mulle meeldib tilti minna ja pimedatel sügisõhtutel olen ma ka raha kartnud. Et nende mõlema negatiivseid tagajärgi vältida, olen pea kogu rolli välja kandnud ning hakkan nullist pihta. Elamisraha panin kõrvale, niiet rahahirmu ei tohiks peale tulla. Tilt tuleb nkn, selle vastu ei saa.

    Seis on nüüd selline: Party kontol on 250 dolsti. Magan nüüd mõned tunnid ja hakkan nl25 6-maxi mängima. Natuke pikemas kui vaid tänases perspektiivis aga plaan järgmine: kui 20 buy-inni järgmise leveli jaoks koos, liigun üles, kui vähem kui 15 alles, liigun alla.

    Üritan selle teemaga end motiveerida hästi mängima ning tahan tagantjärele vaadata, kuda progerss on toimunud.
    Last edited by muttaja; 10.09.15, 20:48.
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #2
    Re: muttaja; 6max@party

    Päeviku kinnitamine kukkus nüüd muidugi totral ajal välja.

    Üleeile sain 20 buyinni kokku järgmise leveli ehk nl50 jaoks. Hakkasin suure hurraaga mängima, sest karta pole ju midagi - partys olengi seda levelit kõige rohkem mänginud. Nüüd võin ma aga ametlikult kinnitada . PARTYPOKER VIHKAB MIND. Või on mu kontol väga sitt karma. Või, no ma ei tea... 1. päev uuel levelil jooksin 11buyinni alla EV. LÕPUKS jõudis ka tilt kohale, ehk viimased 3-4 buyinni kaotust olid natuke tildised; callisin deepina 4beti ja flopls shovesin rea tõmbega; AT-ga callisin riveril pmst allinni KTxssKx laual; Q9-ga turnil panin nuppe 987Q laual.
    Eile kerge nl25 sessioon ja tunne oli sama - party vihkab mind. Täna proovin uuesti viimaste kopikate eest. Nl10 ei motiveeri üldse. Aga no kui enam 6 laual jaoks raha ei jätku, siis peab alla kolima :P

    Edit: ee. miks siia pilt ei ilmu?

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Edit: Pilt lisatud
    Last edited by camu; 29.11.11, 12:41.

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #3
      Re: muttaja; 6max@party

      Suva see pokker, kuidas hattrickis läheb?

      Comment

      • widescreen
        Grinder
        • Dec 2010
        • 579

        #4
        Re: muttaja; 6max@party

        gl .. loodame, et hakkab paremuse poole ka kiskuma.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #5
          Re: muttaja; 6max@party

          Party on parajalt dongine, seega swingid on suured ja täpselt aru ei saa kas biidid või ei biidi või mis jama on, ning vahepeal jooksed lihtsalt sitaks alla EV :D Mis party SN on kui saladus ei ole

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #6
            Re: muttaja; 6max@party

            Algselt postitas LuuK Vaata postitust
            Suva see pokker, kuidas hattrickis läheb?
            Käib suuremahuline meeskonna restruktureerimine :)

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            Party on parajalt dongine, seega swingid on suured ja täpselt aru ei saa kas biidid või ei biidi või mis jama on, ning vahepeal jooksed lihtsalt sitaks alla EV :D Mis party SN on kui saladus ei ole
            SN on kõikjal sama, kattub siinnähtavaga. Seni pole põhjust olnud seda varjata, kuna ei mängi nii halvasti, et häbi peaks olema, ega ka teisalt mitte liiga hästi.

            Comment

            • runnar
              Grinder
              • Oct 2008
              • 740

              #7
              Re: muttaja; 6max@party

              kui tunned, et tilt tuleb, siis tasuks laulda sellist laulukest:
              Tildiga ei aja läbi tildil pole lehti,
              tilt on vilets oksake ja tildi võim ei kehti.

              Head lapsed need kasvavad tildita,
              arm aitab enam kui hirm (4x)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: muttaja; 6max@party

                Algselt postitas runnar Vaata postitust
                kui tunned, et tilt tuleb, siis tasuks laulda sellist laulukest:
                Tildiga ei aja läbi tildil pole lehti,
                tilt on vilets oksake ja tildi võim ei kehti.

                Head lapsed need kasvavad tildita,
                arm aitab enam kui hirm (4x)
                Kurb. Ootasin toda luulet pokersheriffi suust, kes on meie foorumi ametlik Mindseti Manager

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #9
                  Re: muttaja; 6max@party

                  Äkki runnar ajas kontod sassi?

                  Comment

                  • KraindOnMaind
                    FPP Pro
                    • Jun 2009
                    • 228

                    #10
                    Re: muttaja; 6max@party

                    arvan et sa ei mängi kaotuste ajal (öeldakse "downswing") enam oma parimat mängu (kutsutakse B-mänguks, sest A mäng on parim mäng)

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #11
                      Re: muttaja; 6max@party

                      Pärast päeva otsa nussimist ja ootamist, et ehk õnn pöördub, sain viimase litaka kirja. Homme siis nl10 10-buyinniga. Ikka väga allakäind see asi...

                      Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      Button ($29.28)
                      CO ($32.32)
                      SB ($39.90)
                      UTG ($27.38)
                      Hero (BB) ($57.45)
                      MP ($70.26)

                      Preflop: Hero is BB with K, K
                      UTG calls $0.25, 1 fold, CO calls $0.25, 1 fold, SB calls $0.15, Hero bets $1.25, UTG calls $1.25, CO calls $1.25, SB calls $1.25

                      Flop: ($6) 4, 9, 2 (4 players)
                      SB checks, Hero bets $4.27, 1 fold, CO calls $4.27, 1 fold

                      Turn: ($14.54) Q (2 players)
                      Hero checks, CO bets $9.21, Hero raises to $51.68 (All-In), CO calls $17.34 (All-In)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by muttaja; 30.11.11, 22:26.

                      Comment

                      • muttaja
                        Pokkerihai
                        • Dec 2010
                        • 1965

                        #12
                        Re: muttaja; 6max@party

                        No mida *****?!? Hittisin PartPokeri mõttetu world dominationi promoga 450 doltsi. Päev kohe tehtud. Äkki see tähendas, et õnn pöördus :)

                        Comment

                        • muttaja
                          Pokkerihai
                          • Dec 2010
                          • 1965

                          #13
                          Re: muttaja; 6max@party

                          Üle pika aja võin pärast tööpäeva lõppu kerge naeratusega graafikut vaadata. Saagu siit alguse üks tõsiselt kõrvetav hiiter :)

                          Homme nl50, ja et oleks siis sama hea jooks.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by muttaja; 07.12.11, 05:21.

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #14
                            Re: muttaja; 6max@party

                            4 buy-inni nl50 võib ka kordamineku alla liigitada, arvestades, et kui viimati proovisin nl25 pealt nl50 peale üle minna, lõppes see katastroofiga. Täna tiksusin rahulikult. Vaatasin telekat [sessiooni pikkus pealtnägija, uudised, jalka] ja vajutasin nuppe. 1500 käe kohta suurim kaotus 40bb; samas ka vaid 2 võitu üle 50BB. 24,8/17,5 jäi lõpuks VPIP/PFR - oma 2% tuleb kindlasti mõlemale juurde, kui enesekindlus taas korras.

                            Kordaminek oli ka ennist tehtud põldoasupp soolapeekoniga ning ehk läheb korda ka väikesissepõige Zavoodi =)
                            Last edited by muttaja; 07.12.11, 22:12.

                            Comment

                            • 2ssapaar
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 423

                              #15
                              Re: muttaja; 6max@party

                              mitu lauda korraga mängid? ise küll samal ajal telekat ei suudaks vaadata :S

                              Comment

                              Working...