Numnuts[PLO10] PS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #46
    Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

    läheks vist flopis juba busti ise.

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #47
      Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

      Ei stäkiks kunagi flopis ära nii kõrge SPRiga, vist foldiks turni..

      Comment

      • numnuts
        Grinder
        • Dec 2010
        • 846

        #48
        Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

        Kuna betisin turni keskmiselt väiksemalt siis mõtlesin et ta mind FD peale ei pane ja ships w/ str8 vm. peaaegu panin maha ja peaaegu oli mu K high good.


        Aga siin standart bustosse minna?


        Poker Stars $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi - 6 players -

        MP: $10.00
        CO: $11.24
        Hero (BTN): $16.67
        SB: $10.16
        BB: $10.24
        UTG: $13.43

        Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with T J Q 8
        1 fold, MP raises to $0.35, 1 fold, Hero calls $0.35, 2 folds

        Flop: ($0.85) 6 8 J (2 players)
        MP bets $0.50, Hero raises to $1.60, MP raises to $5.61, Hero raises to $16.32 all in, MP calls $4.04 all in

        Turn: ($20.15) 9 (2 players - 2 are all in)

        River: ($20.15) 9 (2 players - 2 are all in)

        Final Pot: $20.15
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #49
          Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

          Kaks paari seal küll peaaegu kunagi eriti hea pole imo. Ma kül foldiks ja pre ka see suht trash hand ju.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #50
            Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

            noononono, väga okei käsi pre.

            Comment

            • numnuts
              Grinder
              • Dec 2010
              • 846

              #51
              Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

              Unustasin lisada, et villane miskit 16/10 total nit. Ja kui ma JJxx vastu siis gg, aga trashy hand see, IP, what?

              Comment

              • numnuts
                Grinder
                • Dec 2010
                • 846

                #52
                Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                Laasi jaoks see prolly 3bet käsi juba.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #53
                  Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                  Wierd stuff, okay siis.
                  Ega ma mingi Omaha Pro pole aga üldiselt siukest kätt ei mängi küll eriti, täitsa umbes imo. Seda enam kui vastane miski 16/10 lol.
                  Last edited by qbj0hn; 10.12.11, 21:43.

                  Comment

                  • numnuts
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 846

                    #54
                    Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                    Vastane nii nit siis sedaenam ma saan ta kergemini range peal panna ja post ta vastu suht alati pöörfilt mängida.
                    Sinu antud käed vs mitte just nii nit obv IP 3betiks.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #55
                      Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                      Mnjah, ma väljun viisakalt arutelust :D. ma ise nit siis järelikult :(

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #56
                        Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                        mina 3betin seda kätt peaaegu alati jah.

                        Comment

                        • numnuts
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 846

                          #57
                          Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                          Täna oli edukas gameday. HEMi session efficiencyt vaadates, tegin väikseid, kuni 30min pause ca iga 2h tagant ja üle viie laua korraga ei mänginud.
                          Kuna laudu max 5 ja korraga pikki sesse ei teinud oli tähelepanu koguaeg põhjas. Proovin seda ka edaspidi jälgida.
                          Vigu tegin ka minimaalselt, võrreldes eelnevate päevadega. Paar ebavajaliku calldowni tegin tho. Oli ka spote kus jäi piisav value võtmata, aga samas oli ka spote kus sain unreal valuet.

                          Aga 2973 kätt ja 9.6h
                          Grapho ka siis. / Ma suht ebausklik ja mõtlesin, et ei postita graafikuid, aga loodame, et doome peale ei tule.
                          Paar BI üle Ev ka, kuigi ei mäleta, et oleks mingit erilist suckouti teinud.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ja Goldstari sain ka kätte :)

                          Comment

                          • numnuts
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 846

                            #58
                            Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                            Paar kätt jooksvast sessist.

                            villane 50/16 agg 27
                            Olen näinud teda juba mitmeid kordi tegema flop/turn imelike moove. c/minR-fold, minR-call- fold next street.

                            Push okei?

                            H1
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Ja veel üks huvitav käsi. Pole väga selliseid olukord kogenud, aga tema liin dont make sense mulle. Saaksin ta siin käe pealt maha üle tulles? Või callida ja shootida obv any river, kui checkib?
                            State ei näita miskitpärast replayeris, aga märgitud ta as fish ja miskit loose-passivish vend oli vast.

                            H2
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • numnuts
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 846

                              #59
                              Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                              Hakkan edaspidi enamus käsi aint plo strati postitama, rohkem tagasisidet vast.

                              Käisin täna ujumas (pool km) seega aint 1.5k kätt ja +4bi


                              very nice prog house track

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #60
                                Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                                H1 - Sinu readide puhul ok liin imo.
                                H2 - FPS, fold. Villase liin viitab kahtlaselt 7xxx käele, mis tahab sinu 6xxx käelt turnis valuet saada.

                                Comment

                                Working...