Numnuts[PLO10] PS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #1

    Numnuts[PLO10] PS

    Numnuts hijackis päeviku ja edaspidi postitab siia tema.
    Last edited by Mr_Kenny; 25.12.11, 20:09.
  • hakkameimema
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 349

    #2
    Re: PLO bankrolli ehitamise väljakutse [PLO5]

    Väga viis...tõotab tulla minu jaoks väga põnev teema, kindlasti gl ja ära unusta siis päevikut uuendada ja palju käsi ning teoreetilisi vigu, mis oled avastanud ja parandanud rääkimast ning graafikuid postitamast.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: PLO bankrolli ehitamise väljakutse [PLO5]

      Väga põnev teekond ja teema.. Ootan huviga, mis saama hakkab :)

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: PLO bankrolli ehitamise väljakutse [PLO5]

        subsmtvcribed.

        Comment

        • raunooo
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 422

          #5
          Re: PLO bankrolli ehitamise väljakutse [PLO5] 6max

          hoian silma peal. :)

          Comment

          • oohoh
            Grinder
            • Oct 2009
            • 547

            #6
            Re: PLO bankrolli ehitamise väljakutse [PLO5] 6max

            Kuidas edeneb?

            Comment

            • numnuts
              Grinder
              • Dec 2010
              • 846

              #7
              Re: Numnuts [PLO10]

              Niih.

              Hijackisin siis Kenny päeviku ära.


              Not sure, kui edukalt suudan seda pidada, aga proovin. Täitsa olemas ka blogi, aga palju asju mida ei saa / viitsi blogisse kirjutada. Ala käed ja mõtted, kuna seal mingit tagasisidet pole. Backgroundist siis niipalju, et kaarte olen näinud mõned aastad. NLHE cashi põhiliselt - and 6max. Seda kuni tänavy sügiseni. Viimati mängisin 100nl üks paar kuud tagasi. Peale endless mindfucki ka quitisin. Shortly peale seda hakkasin õppima PLOd, ise neljakaarti aga ever mängimata. well, mingid paarikäesed tryoutid 4fun kunagi, aga see oli ka kogu teadmine sellest mängust.
              holdemi ajal tunudus mulle omaha täiesti nõme mäng ja mäletan isegi ütlemas endale, et neverever ma ei taha seda neljakaardi pokkerit mängida - sain jälle tunda seda "neverever" teooriat.

              Igatahes, Kenny soovitusel hakkasin lugema PLO from scratch artikliseeriat, mis lõi suht solid vundamendi arusaamaks mis mänguga on tegu. Ja mida rohkem ma õppisin seda rohkem passionit mulle tolle vastus tekkis. Natuke sai vaadatud mõningaid DC ja BFP plo videosid. Siis üks terve plo kursus; PLO Quick PRO, mis mulle väga meeldis. Pole ikka veel kõiki 14st osa läbi vaadanud, aga püüan siiski lähimal ajal lõpuni võtta.

              Üks kümmekond päeva tagasi istusin lõpuks lauda ja neli kaarti mulle jagati, great - i can do this.
              Tulles korra veel holdemi juurde tagasi, siis pean mainima, et mingit passionit mul kahte kaarti eriliselt mängida kunagi polnud, vähemalt mitte mingil sellisel määral nagu omahat. Ma suutsin vaevuga vast 15k kätt kuus mängida, 20k tops ja see oli ka kõik.
              PLO aga on hoopis midagi muud.

              Igatahes PLO2 lauda ma istusin, et mängida läbi mõned tuhanded käed ja nähe erinevaid situatsioone. Siis PLO5 ja nüüd ca 10 päeva alustamisest PLO10. Mängin siis 50bi br managmendiga + 10 bi järgmise shotiks.

              Päeviku eesmärk on minujaoks see, et saaks võimalikult palju käsi ja stratijuttu ajada.

              Dec eesmärgid siis;

              55 555k kätt
              150h
              Goldstar
              plo quick pro läbi
              võimalikult palju multyway hh review

              Comment

              • numnuts
                Grinder
                • Dec 2010
                • 846

                #8
                Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                Tänase päeva esimene sess oli natuke peale südaööd.
                Sessi "eh" käsi oli järgmine

                Miskitpärast hem replayer ei kuva mulle ta statse, aga niipalju mäletan et oli msikit lagish tüüpi vend. reade pole.


                Poker Stars $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi - 4 players -
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                SB: $18.92
                BB: $16.88
                Hero (CO): $36.33
                BTN: $12.70

                Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with Q Q A 8
                Hero raises to $0.30, BTN calls $0.30, 1 fold, BB calls $0.20

                Flop: ($0.95) Q 2 3 (3 players)
                BB checks, Hero bets $0.90, BTN folds, BB calls $0.90

                Turn: ($2.75) K (2 players)
                BB checks, Hero bets $1.80, BB raises to $8.02, Hero ?


                Ta chk-snap potis turnil. eh?

                Comment

                • hakkameimema
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2011
                  • 349

                  #9
                  Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                  Siin on vaja nupud sisse lükata...

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #10
                    Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                    Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
                    Siin on vaja nupud sisse lükata...
                    Ja vastas on KQxx, 22xx, 33xx või KKxx

                    Comment

                    • hakkameimema
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2011
                      • 349

                      #11
                      Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                      ainult kk biidib ju...Poisil on qqq ju...

                      E: Ei tea kui hea read sul tema kohta on, aga isegi flushdrawiga võib seal vend sellist pulli teha...

                      Comment

                      • numnuts
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 846

                        #12
                        Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                        FD sellise actioniga näeb liiga harva. Anyway selliseid spote on sessi jooksul 3-4, where i smell trap ja end upin foldima, sest näen, et see palju odavam.. vb kaotan massivly valuet teatud spotides, kus ma ei lähe broke, aga ehk peaks..

                        Btw, ühe foorumlasega saab pea iga päev teha hh reviewi, mitte enda käte omi vaid suvalisi 2p2st etc. Imo väga hea ja elupalju on mõtlemist arendanud. Soovitan teha seda.

                        Tegin täna ka 1h video valmis mida teine sisi reviewib ja pärast arutame - ja vastupidi.

                        mingi päev lugesin nutblockerist üht artikklit, kus vend rääkis, et tal harjumuseks saanud camtasia recima panna juba enne kui ta kliendi avab. Ütles ka et suurt osa ta ei vaata neid läbi, aga vahepeal ikka, aga point on sellest, et tema teooria järgi sunnib see paremini mängima, sest obv ei aja miski muud rohkem tilti, kui näha ennast sitta mängu tegemas.. Ja ma olen nõus sellega. Täna recordides ma avoidisin ikka teatud spotte ja imo mängisin kõvasti kvaliteetsemalt, kui muidu.
                        Arvan, et hakkan kasutama seda igapäevaselt.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #13
                          Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                          kui turni foldisid eelmises käes on see imo päris suur leak.
                          combo drawd, kehvemad setid, kahed paarid võivad olla kõik vastase ranges, samuti ka KK muidugi.
                          Sellisel boardil ei loobuks 2nd nutsist kindlasti.

                          Comment

                          • numnuts
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 846

                            #14
                            Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                            Foldisin jah :(

                            Nagu eelmises postis kirjutasin, siis on see vast mu üks suur leak, ja kaotan sessi jooksul teatud spotides kõvasti valuet.. not sure. Olen nüüdseks ca 20k kätt PLO mänginud ja päris palju spote tunda saanud kus instapot vastu broke läinud vs the nuts
                            dunno

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #15
                              Re: Numnuts [PLO10] Pokerstars

                              laua tekstuur on sellistes olukordades äärmiselt oluline.
                              On boarde, kus vastane peab nutsiks käsi, mis on sinust vaid paremad, kuid on boarde, kus vastane peab nutsiks ka paljusi käsi, mida sina biidid. Imo on see üks sellistest laudadest.

                              Comment

                              Working...