Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...
Kui tehakse blogipost siis tuleb olla valmis ka igasuguseks tagasisidemeks. Konkreetselt juhul ma olen sinuga nõus ja ajaks mind ennast ka tilit kui miski vend tuleb ütleb obvious asja: "ära siis mängi võitvatega" ja see pigem tundub stiilis "oma viga, mis mängid non-fishidega downswingis". Seepärast ma ise ei viitsi viimasel graafikuid ja tulemusi enam eriti postitada, sest leidub igasugu juurikaid, kes suudavad tilti veelgi süvendada oma pilkavate või väga valede/algajalike kommentaaridega.
Aga 60-100BI downswidega ma eriti nõus olla ei saa. Heads-upis saab kaotusi minimaliseerida väga hästi - vastase valikuga ja seda harrastavad isegi maailma parimad. Junglemani wellist panin kõrva taha tema kommentaari: "kui jooksen halvasti siis table selectin hoolikalt ja ei mängi kõigi vastu" ja see on ka mu raudne reegel. Nii kui downswing siis quitin isegi semifishid, lõpus tho actioni suremisega lasin natuke loosemaks ja sellest tekkis kohe 20+ bi downswing enne seda ~10bi oli max. Kui oli upswing siis lasin väga looselt, sest siis mängin ka väga hästi.
Muideks enamus pasast minu teada juhtus TrioBeti pokkeritoas ja see on lihtsalt nii rigged võrk, et seal ei saagi mitte kuidagi võita :)
Aga mina ei muretse. Paneme paika daatumi: 1. veebruar ja kui meeles siis tsiteerin 1. veebruar seda posti. Codeccil siis uus career peak ja irvitame selle downswingi üle :)
Algselt postitas KristjanLaas
Vaata postitust
Aga 60-100BI downswidega ma eriti nõus olla ei saa. Heads-upis saab kaotusi minimaliseerida väga hästi - vastase valikuga ja seda harrastavad isegi maailma parimad. Junglemani wellist panin kõrva taha tema kommentaari: "kui jooksen halvasti siis table selectin hoolikalt ja ei mängi kõigi vastu" ja see on ka mu raudne reegel. Nii kui downswing siis quitin isegi semifishid, lõpus tho actioni suremisega lasin natuke loosemaks ja sellest tekkis kohe 20+ bi downswing enne seda ~10bi oli max. Kui oli upswing siis lasin väga looselt, sest siis mängin ka väga hästi.
Muideks enamus pasast minu teada juhtus TrioBeti pokkeritoas ja see on lihtsalt nii rigged võrk, et seal ei saagi mitte kuidagi võita :)
Aga mina ei muretse. Paneme paika daatumi: 1. veebruar ja kui meeles siis tsiteerin 1. veebruar seda posti. Codeccil siis uus career peak ja irvitame selle downswingi üle :)
, K

Comment