Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...
Päris võimatu ei ole aga enamus peale PTR vaatamist ütlevad no ty (lobbys sadu inimesi ei oota seal niisama), teine osa mängib sinuga mõnikümmend kätt ja siis lõpetavad. Lihtsalt suht haige kepp, ise oodates saab actionit mugavamalt ja kergemalt.
Olin ise 2p2 skype hu grupis, kus sadakond liiget ja pm. kõik mängisid kõikidel suurtematel saitidel ja lihtsalt ootasid actionit ning regularide vastu keeldusid mängimast. Seepärast need tühjad lauad ei ole seal niisama vaid onud ikka ootavad endast tunduvalt nõrgemaid mängijaid.
EDIT: tõenäoliselt non PTR saitidel saab actionit. ei ole kindel tho.
Algselt postitas pokkerisheriff
Vaata postitust
Olin ise 2p2 skype hu grupis, kus sadakond liiget ja pm. kõik mängisid kõikidel suurtematel saitidel ja lihtsalt ootasid actionit ning regularide vastu keeldusid mängimast. Seepärast need tühjad lauad ei ole seal niisama vaid onud ikka ootavad endast tunduvalt nõrgemaid mängijaid.
EDIT: tõenäoliselt non PTR saitidel saab actionit. ei ole kindel tho.
Comment