Re: [Midstakes NLHE HU] BEWARE! There is a...
Kõik väga loogiline :D .. lihtsalt võrdlesin võrreldamatut ... nagu donkile kohane ofc.
Algselt postitas ESTPatrick
Vaata postitust



Comment