andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #2386
    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mis eesmärgid edaspidi? Pokker 4 funs või 4 funds ikka? Püüad SNE'd ka veel saavutada kunagi?
    Edasised eesmärgid on veits rahulikumalt võtta pokkeris ja mitte enamus vaba aega selle alla panna.

    4 funs and 4 funds...need käivad mu jaoks käsikäes. Kõige suuremat rahuldust pakubki pokker siis kui max grindi lasta seega ei ole üldse kindel, kas vaiksemalt võtmine üldse välja tuleb. Kuu aega ei mänginud peaaegu üldse kui Eestist kamraadid siin olid. Nüüd viimased 4 päeva full grindi lasknud ja igat minutit nautinud:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Niiet ei teagi. SNE-d ei plaani enam see aasta hoida seega sellevõrra kindlasti rahulikum.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #2387
      Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

      Kadedust pole, meil oli nädalavahetusel ka 22 kraadi kusagil soos.

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #2388
        Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

        ei tule ära see aasta. võid ju valetada endale, et ei tahtnudki, aga eks see su oma südametunnistuse asi.

        Comment

        • bauss
          Grinder
          • Sep 2009
          • 737

          #2389
          Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

          nice

          Comment

          • Ints
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1216

            #2390
            Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

            kas vaheaasta või polegi SNE enam üldse plaanis ?

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #2391
              Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

              Algselt postitas Ints Vaata postitust
              kas vaheaasta või polegi SNE enam üldse plaanis ?
              Neli posti kõrgemal kirjas laiskvorst :D

              Comment

              • Ints
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1216

                #2392
                Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                Tean ju, seal käib jutt imo selle aasta kohta. Mõtlesingi rohkem mis järgmine aasta jne.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2393
                  Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Neli posti kõrgemal kirjas laiskvorst :D
                  Mingi nii laisk, et ei jõua üleski scrollida? :D

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #2394
                    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                    SNEd pole enam Juunist juba. Ei plaani ka enam. Muidu suvel eriti ei mänginud. Nüüd vaikselt pokkerilainel tagasi ja läheb hästi.

                    Comment

                    • tiigrikutsu
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 522

                      #2395
                      Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                      Goldstars peaks ära tulema ikka?

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #2396
                        Re: andu_andu Hyper HU_SNG

                        Eesti online MV-l 3 turnat 0 cashi - gg. Trio jälle aastaks kinni

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #2397
                          Re: andu_andu Hyper HU_SNG

                          kuidas kommenteerid Mart Seimi tänast neljandat kohta tõstmise mm-il? kas arvad et mehel on veel arenemisruumi või pigem ületas niigi ennast juba ja saavutas täna oma absoluutse lae?

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #2398
                            Re: andu_andu Hyper HU_SNG

                            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                            Eesti online MV-l 3 turnat 0 cashi - gg. Trio jälle aastaks kinni
                            Käisid discis tilti maandamas :)?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2399
                              Re: andu_andu Hyper HU_SNG

                              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                              Eesti online MV-l 3 turnat 0 cashi - gg. Trio jälle aastaks kinni
                              Mingi tavaliselt OPEM-i artiklite lõppu paned lause, et «Triobeti konto saab avada siit», siis täna peaks tegema uudise stiilis «Tegu oli viimase eventiga ning OPEM saigi selleks aasta läbi. Triobeti konto saad kinni panna siit. Sule nüüd!»

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #2400
                                Re: andu_andu Hyper HU_SNG

                                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                                kuidas kommenteerid Mart Seimi tänast neljandat kohta tõstmise mm-il? kas arvad et mehel on veel arenemisruumi või pigem ületas niigi ennast juba ja saavutas täna oma absoluutse lae?
                                Hetke seisuga lagi selline edasimnek, kuid see veel jätkub. Kuhu maani, eks see paistab. Saab põnev olema.
                                Algselt postitas Junken Vaata postitust
                                Käisid discis tilti maandamas :)?
                                Jep. Iga päev
                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Mingi tavaliselt OPEM-i artiklite lõppu paned lause, et «Triobeti konto saab avada siit», siis täna peaks tegema uudise stiilis «Tegu oli viimase eventiga ning OPEM saigi selleks aasta läbi. Triobeti konto saad kinni panna siit. Sule nüüd!»
                                LOOOL
                                Last edited by andu_andu; 17.11.14, 19:07.

                                Comment

                                Working...