andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #1591
    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    hahha see video oli esimene asi, mis mu pähe tuli kui Ahman 3bettis !!!

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #1592
      Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      Pole klikanud, aga Durri TT vs Hellmuthi AA, eks?

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #1593
        Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        jepikajee mothafuka..

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #1594
          Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

          GL HORSEil.

          Comment

          • petteri
            Jube Noob
            • Feb 2011
            • 162

            #1595
            Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            GLGL, tuleb ära!

            Comment

            • MTTSNG
              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
              • Sep 2011
              • 621

              #1596
              Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              Panen enda nime kirja siia, et alati märkaks kui uuendus siin :)

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #1597
                Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                Lühidalt eestikatest.

                Tegin väikse motiveeriva kihlveo ja plaanisin mängida enamvähem kõiki evente v.a. team event, paaris event ja rahvaturniir.

                Omaha Hi/Lo: Näha oli, et tegemist on mänguga, millest paljud lauas olevatest mängijates aru ei saa ( k.a. mina lol ) kuid pinksa mõtlemisega oli üsna lihtne aru saada kuidas keegi mängib ja mismoodi mängule läheneb. Pärast paari tundi vegeteerimist kukkusin välja kui pottisin EPst AK3x ja KTx flopis panin commitiva flopi beti. Veiko Aaval oli paraku AA koos FDga ja imesid ei sündinud.


                Heads-up: Olin seina peal olevas nimekirjas viimane seega pidin ootama oma mängu kõige kauem. Esimeseks vastaseks oli eelmise aasta võitja Meelis Ahman. Kõige esimene käsi leian TT, avan 3x, saan 9bb 3beti ja lükkan kõik sisse kohe. AQo callib pärast mõningast mõtlemist - Q flopis ja GG. Kolmandat aastat järjest HUs esimeses voorus finiito, seekord siis päris ühe käega lol.


                Limit H.O.R.S.E.: Seda eventi pole ma varem kunagi mänginud seega ei osanud ka midagi erilist oodata. Teadsin vaid et eelmine aasta ei kukkunud esimesel päeval mitte keegi välja, seega oli oodata pikka päeva(õhtut) ja suht kindlat järgmist päeva. See aasta oli aga struktuur ümber tehtud ja esimesel päeval kukkus palju mängijaid väja, mina nende hulgas polnud vaid hoopis sain teise päeva suuruselt 2. stackiga. Ega esimesest päevast suurt väga midagi ei mäletagi, vb sellepärast et jõin aktiivselt veini.
                Teisel päeval olin esimeses lauas koos Imre Leiboldi, Katre Käsperi ning Kristjan Abakanoviga kuid see laud lagunes kiirelt ning ülejäänud aja veetsin järgmises lauas: Mina, Abakanaov, Kaur Mägi, hotcoca, hilisem teise koha omanik magamata mees, Herli Olop. Jällegi oli näha obv et keegi mingi eriline spetsialist pole ja kõik jooksvalt analüüsivad mängu ning pinksa mõtlemisega üritavad olukorda tabada ja vastaseid üle mängida - seda tegin minagi. Imelik oli/on see, et lauas väga palju üles haibitud segamängude spetsialist Kaur Mägi ei tundunud küll millegi poolest silma paistvat - tegi vaid imelikke nägusid vastaste actionite ja stardikäte valikute peale lol. Senikaua kui mina lauas olin näitas väga head mängu Herlio, no muidugi tal kaart ka jooksis hästi kuid tüüp oli mõnusalt aggro ja jättis lihtsalt hea mulje. Langesin siin siis 2. päeva 7.ndal tunnil ja kokku mängisin seda turniiri 16+ tundi ilma et oleks olnud isegi lähedal rahadele lol, kuid ei kahetse midagi , sest väga fun on mängida hoopis teistsuguseid mänge ja seltskond oli ka mõnus ( polnud lambi donke ). Mängiks kindlalt veel sellist turniiri kui võimalus oleks.

                MAIN EVENT: Ikaldus. Esimese paari leveliga kaotasin kõik suuremad key-potid milles osalesin ning jäin shortiks. Pushisin Axga sisse, KJo callis ja hittis midagi riverisse, GG oh well shit happens.

                Highroller: See event oli minu bet`i suurim ootus kuna siia oli oodata kõige vähem osalejaid. Osales 17 mägijat . Kohe alguses bluffisin natuke ära veits pluss mõni cooler ja leidsingi ennnast 4k pealt ( 15k algstack). Siis sain aga paar duublit ning üks purjus jorss bluffis kogu oma 30k stacki mulle ära ja FTsse läksin juba CL-na mingi 55k-ga või nii. 6-max`i FT oli minu lahedam live pokkeri laud üldse. Minust vasakul istusid: Codecci, Soome tüüp, Käsper, Maidla, Mauri Dorbek. Soome tüübi võtsin välja kui ta peale mu flopi cBetti shoves KJo-ga KK9ss flopis ning ma callisin ATssga ning hiitisn riverisse 5s`i. Codecci võttis flipiga Henri välja ning Mauri AA vs 77 Vallo. Siiamaani oli mu mäng edenenud väga hästi olin hittinud hästi floppe kui ka üleüldse mänginud hästi ( 3betbluffinud edukalt, postflop bluffinud ja vBettinud normaalselt )

                Kolmekesti mängu alustades oli mul kindel chiplead kuid üsna pea sai Mauri 22 vs minu AQ duubli + veits hiljem ka A9s vs minu 99 uuesti duubli. Siis oli suur käsi codecci vastu kus ma peale reaalselt 10 min mõtlemist foldsin A7 tema rea vastu A45,7 9, boardil. Veits hiljem 3betshovesin button openi peale 20bb nähes ainult ässa ( A2o oli ) , kahjuks oli Mauril seekord JJ ja välja imeda ei õnnestunud. 3. koht ja €3k auhinnaraha, mis tõmbas mu kogu EMV ürituse plussi vähemalt.

                Pot Limit Omaha: Jõin palju õlut ja jäin lõpuks 11.ndaks 90st. Meeldejäävaim käsi on vast see kui Revo Kingi vastu tõmbasin AKQ3ga AK2 boardil AAxx vastu rea :P flopist nupud sisse.

                Kui algul arvasin, et suudan grindida ka eestikate ajal onlines siis tegelikult osutus see võimatuks, sest pikad live mängupäevad keerasid unegraafiku veits sassi ja hommikul/päeval oli kas trenn või polnud lihtsalt viitsimist onlines mängida. Eile/täna siis back online ja ei saa kurta. Eriti tänase üle, mil tulemuste poolest parim päev üldse mis mul olnud on ja esimene +$10k päev.

                tl;dr threadsaver:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #1598
                  Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                  tl;dr threadsaver:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Oleme küll teisest puust threadsavereid näinud aga läheb arvesse :)

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #1599
                    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    GG eestikatel anyway.

                    Comment

                    • Freshmeat
                      Julm Donk
                      • Mar 2011
                      • 30

                      #1600
                      Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      Suurim "+" päev on muljetavaldav, aga kui saladus pole, siis kuidas kõige kehvem päev lõppenud on?

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #1601
                        Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        15-Feb-12 79 -$6,462

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #1602
                          Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          mother of poker tõesti.
                          Pangaarvele ikka mahub see raha ära? Kui ei mahu , võid mu kontole hoiule panna.

                          Comment

                          • Poke
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 995

                            #1603
                            Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            väga kena!!11

                            hea tunne võib olla peale sellist sessionit:D

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #1604
                              Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              täitsa ******

                              jõudu!

                              Comment

                              • $Lauri$
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2009
                                • 479

                                #1605
                                Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                Omg, üliilus! Pokergasmisin. Palju vppsid see aasta? $1K ka juba mängid?

                                Comment

                                Working...