andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #1336
    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Cashi/SNG laual nii vahet Stars ei tee aga seda on sul vaja avada sessi jooskul kõigest mõned korrad. Ise ei pea kunagi kasutama apply-custom-layout funktsiooni.

    Laudu väikselt avab siis kui laudade arv ületab Custom-Table laudade arvu või ei ole sul laudade positsioneerimine salvestama pandud. Vaata kas sul PokerStars > View > Rememeber Table Positioning ees linnuke on? Kui ei siis lisa.
    ohh tnx, seal tõesti linnukest polnud. Kuidagi imelik tundub see cashilauas istumine :D Proovin ikka ilma hakkama saada

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1337
      Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      ei, kui keegi istub sellepärast, et regulare lauast eemal hoida.
      totaalne pseudprobleem. see on umbes sama, et istud NLHE HU cashi alla 50BB, et regularid järgi ei istuks. olen testinud ja töötab - regularid ei istu järgi aga fishid hakkavad ka istuma täpselt sama suure stäkiga kui sina. see on heads-up ja tee, mis tahad ning vastane ise valib, kas istub v mitte.

      teiseks, 2p2 ei ole kaua olnud enam skillifoorum vaid viimased aasta-kaks totaalne trollide/leveldamise urgas ja sealse kogukonna arvamus jätab mind täiesti külmaks. loen seal ainult OT teemasid ja foorumeid, strateegias osalemine on -EV, lollused jäävad külge.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1338
        Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
        Nendel levelitel pole enam nii-öelda tundmatuid rege eriti esiteks ja teiseks kui sa istud HU cashis ei tähenda, et oled kohe hyper-turbo husng-des kompetentne. HUSNGdes pole nii epicut bumhuntimist kui cashis ja üldiselt võetakse vastu igasugune edge isegi teise husng regulari vastu rääkimata teiste mängude regularidest. Mingite limiitideni võib-olla tõesti see toimib nii.
        sajastes ja 60-nestes oli bumhuntimine ikka väga suur. 60-nestest lasin kiirelt nahhui, sajastes nüüd kauem ja ainult üks regular n00ki3 istub pidevalt järgi aga tal on endal raskusi mängu biitimisega ning laseb vahetvahele 8-10 lauda lol.

        teiste regularide kokkusaamisel tavaliselt ütlevad "sry, bad lobby", pakuvad chopi (sellest peab keelduma, kuna pokerstars.ee pole transferit) või kolmanda käega flippi.

        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
        ohh tnx, seal tõesti linnukest polnud. Kuidagi imelik tundub see cashilauas istumine :D Proovin ikka ilma hakkama saada
        cashilaua istumise mõte oli bankrolli hajutamiseks, et mitte näha reaalseid tulemusi. võid sessi aeg cashoute ka teha aga see tunduks retardne :P

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #1339
          Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

          chopi ei saa siis võtad flipi? või ikka mängid võidu peale?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1340
            Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            Algselt postitas numnuts Vaata postitust
            chopi ei saa siis võtad flipi? või ikka mängid võidu peale?
            Loogish, et võtan flipi, sest põhimõtteliselt parem action kogu aeg võtta ning reeglina 2-3 tablen, seisakut anyway ei tule

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #1341
              Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              HUSNG reg threadis on pidevalt mingi kambakas kellegi vastu, kes ebaeetiliselt on käitunud. Ma ei ütle, et see peaks sellise asja vallandama, aga HU SNG on regulare, kes viitsivad tuhandeid mänge teise regulari vastu mängida mingil ainult neile teadaolevatel põhustel. Tavaliselt siis mingi chati ütlemise tõttu. Alles oli juhus, kus üks regular blindis teise tühjaks kui see disconnectis ja istus ka teise lauda ja blindis ta seal kah tühjaks. Asi lõppes tohutu reg actioniga talle, kuni maksis tagasi raha. Veelkord, ma ei arva, et see HU cashilauas istumine midagi mõjutaks, eriti kui mängida võid seal fishi vastu, aga ikkagi on hea omada head imaget ja palju tuttavaid rege.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #1342
                Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                teiseks, 2p2 ei ole kaua olnud enam skillifoorum vaid viimased aasta-kaks totaalne trollide/leveldamise urgas ja sealse kogukonna arvamus jätab mind täiesti külmaks. loen seal ainult OT teemasid ja foorumeid, strateegias osalemine on -EV, lollused jäävad külge.
                HUSNG alafoorum on küll väga vunts kommuun, kus on ideaalsed tingimused mängu õppimiseks ja teiste regylaridega suhtlemiseks. Paljud sealsed foorumi-regularid ja crusherid on irl tuttavad/sõbrad . Pakun, et sa ei rääkinud sellest alafoorumist, kuid siinses kontekstis panid korralikult pange.

                Comment

                • numnuts
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 846

                  #1343
                  Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  PLO alafoorum ka ok imo. Üksjagu vendi kes pidevalt normaalset juttu postitavad

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #1344
                    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    Siin teemas üks reg ajas teist taga mingil põhjusel:

                    http://forumserver.twoplustwo.com/18...ify-me-834643/

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1345
                      Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                      HUSNG alafoorum on küll väga vunts kommuun, kus on ideaalsed tingimused mängu õppimiseks ja teiste regylaridega suhtlemiseks. Paljud sealsed foorumi-regularid ja crusherid on irl tuttavad/sõbrad . Pakun, et sa ei rääkinud sellest alafoorumist, kuid siinses kontekstis panid korralikult pange.
                      Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                      PLO alafoorum ka ok imo. Üksjagu vendi kes pidevalt normaalset juttu postitavad
                      PLO on ainus 2p2 foorum, kus ma käiks nõu küsimas 2p2-s - mujal paremat materjali lihtsalt ei ole. Ehk ka MTT-d kuigi ei tea sealset taset. HUSNG-de jaoks ma kasutaks fasttracki - kulub vähem energiat ja kvaliteetteenus garanteertitud. Kui FT-d ei ole võimalik, alles siis 2p2. Lisaks kui oled FT eest maksnud siis see sunnib ka rohkem vastusei analüüsima, mitte ahaham, selge ja next hand.

                      Cashgame 6max/FR ma ei postitaks enam 2p2-sse ühtegi kätt, postitaks ennem siia. HU käte postitamine üleüldse mõtetu, pigem kasutaks skype gruppi ja arutaks seal punktid läbi.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1346
                        Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Siin teemas üks reg ajas teist taga mingil põhjusel:

                        http://forumserver.twoplustwo.com/18...ify-me-834643/
                        See speedukas on ju Leedu regular sajastes.

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #1347
                          Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          PLO on ainus 2p2 foorum, kus ma käiks nõu küsimas 2p2-s - mujal paremat materjali lihtsalt ei ole. Ehk ka MTT-d kuigi ei tea sealset taset. HUSNG-de jaoks ma kasutaks fasttracki - kulub vähem energiat ja kvaliteetteenus garanteertitud. Kui FT-d ei ole võimalik, alles siis 2p2. Lisaks kui oled FT eest maksnud siis see sunnib ka rohkem vastusei analüüsima, mitte ahaham, selge ja next hand.

                          Cashgame 6max/FR ma ei postitaks enam 2p2-sse ühtegi kätt, postitaks ennem siia. HU käte postitamine üleüldse mõtetu, pigem kasutaks skype gruppi ja arutaks seal punktid läbi.
                          sa ei saa võrrelda tasuta foorumit foorumiga, mis maksab postitajale mingi $300/kuu. FastTrack läheb pigem coachingu kui nii-öelda foorumi alla ja 2+2-s on ka VÄGA asjalikke threade ja inimesi kes regulaarselt head nõu postitavad.

                          Comment

                          • tafka31
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 853

                            #1348
                            Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Ajad silmad vidukile,niiet kirja selgelt lugeda ei näe, aga nupu üles leiad. Problem solved.
                            ty:)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1349
                              Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                              sa ei saa võrrelda tasuta foorumit foorumiga, mis maksab postitajale mingi $300/kuu. FastTrack läheb pigem coachingu kui nii-öelda foorumi alla ja 2+2-s on ka VÄGA asjalikke threade ja inimesi kes regulaarselt head nõu postitavad.
                              Seda küll aga kui on paremaid materjale olemas siis ma võtaks selle. Mängijad, kellele käib $300 ülejõu on mikro-stakes mängiajd ja neile iga foorum on hea aga niipea kui tekiks võimalus teeks ma selle investeeringu ära.

                              To alaska: ahhaha lugesin teema läbi. See speedukas kaotas nemole $10k+ ja siis lõpus chatlogi ühe teise regiga.

                              Speedukass: io kill you one day
                              Speedukass: i promise
                              Dealer: rumnchess has 15 seconds left to act
                              Dealer: Speedukass wins the pot (40)
                              Speedukass: $%%$ing @#$!$!#
                              Dealer: Hand #25653143257
                              rumnchess: Speedukas that's not a nice thing to say.
                              Speedukass: i dont care
                              rumnchess: Don't make me send Nemo after you
                              Speedukass: @!&$ing
                              Speedukass: $@&%
                              Dealer: Speedukass has 15 seconds left to act
                              Speedukass: assgole
                              Speedukass: $@&$ing mother@%%&er

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #1350
                                Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                Nemo kaelasaatmine oli tõsine ähvardus kunagi!:-)

                                Comment

                                Working...