andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1306
    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Algselt postitas kuco Vaata postitust
    FPPPro.com lehe andmetel on PLO200 VPP/hand 1.004
    Miljon kätt järgmine aasta?
    Täiesti tehtav ju, 83k kätt kuus.

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #1307
      Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      SNE on possibility 2012 või lausa eesmärk?
      hetkel possibility kuna selleks pean ma veel kõvasti edasi arenema oma praegusest võimest volüümi kütta, kuid samas ka eesmärk, sest ega ei plaani ühekohapeal seista ja mitte areneda.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #1308
        Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        SNE on possibility 2012 või lausa eesmärk?
        Algselt postitas kuco Vaata postitust
        FPPPro.com lehe andmetel on PLO200 VPP/hand 1.004
        Miljon kätt järgmine aasta?
        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        Täiesti tehtav ju, 83k kätt kuus.

        oh ei, minu eesmärk see küll pole. Iga kuu nii palju volüümi anda on insane. See tähendab väga pikki tööpäevi.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #1309
          Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          oh ei, minu eesmärk see küll pole. Iga kuu nii palju volüümi anda on insane. See tähendab väga pikki tööpäevi.
          Seda küll, aga eks see staatus ei tulegi kergelt, muidu oleks pool Starsi SNE täis :D

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #1310
            Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            Ma ei imesta kui Stars muudab järgmine aasta SNE 1,5mil VPP peale.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #1311
              Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
              Ma ei imesta kui Stars muudab järgmine aasta SNE 1,5mil VPP peale.
              Nii kiirelt nad ei teeks sellist muutust kohe raudselt. 1 aasta teatatakse vähemalt ette.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1312
                Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                Nii kiirelt nad ei teeks sellist muutust kohe raudselt. 1 aasta teatatakse vähemalt ette.
                Jup. Neile ei olegi mõtet muudatusi teha, sest iga aasta järjest rohkem ja rohkem inimesi läheb SNE püüdma. Pigem teevad miski uue VIP leveli (maksavad cocale $100k, et kasutada tema patendeeritud väljendit "hydro") ja teevad HydroNova, 2 milli VPP-d ja 80% rakeback. Leidub ikka, kes selle järgi läheb.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1313
                  Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  IRW

                  hydroNOVA.....:D:D

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #1314
                    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    Haha:D, hydronova tegi küll hommikul tuju heaks:D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1315
                      Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      Andu ole vunts ja loe seda ning anna "NB" küsimusele palun vastus/arvamus: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post387234

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #1316
                        Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        "I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day." Frank Sinatra

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #1317
                          Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                          "I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day." Frank Sinatra
                          lol, väga hea

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #1318
                            Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            5 päeva vahepeal ei mänginud mängugi. Kasutasin oma viimaseid päevi FastTrack foorumis ja lugesin ja seedisin suuremad teemad ja artiklid uuesti läbi. Palju proovisin ka omalkäel targemaks saada, mis muidugi ka õnnestus :D Täna on väga mõnus mängida.

                            Avastasin hea mooduse kuidas HEMi mitte vaadata, aga samas saada teada palju päevane volüüm enamvähem või täpselt on. Starsis saab panna üles vasakusse nurka päevase VPP eesmärgi ja siis see hakkab tiksuma ja sealt hea näha mitu VPP-d tehtud. Saab veel rohkem/rahulikumalt keskenduda volüümile mitte tulemustele.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #1319
                              Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              Hea nipp! Ja palju siis goal on?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1320
                                Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                                5 päeva vahepeal ei mänginud mängugi. Kasutasin oma viimaseid päevi FastTrack foorumis ja lugesin ja seedisin suuremad teemad ja artiklid uuesti läbi. Palju proovisin ka omalkäel targemaks saada, mis muidugi ka õnnestus :D Täna on väga mõnus mängida.

                                Avastasin hea mooduse kuidas HEMi mitte vaadata, aga samas saada teada palju päevane volüüm enamvähem või täpselt on. Starsis saab panna üles vasakusse nurka päevase VPP eesmärgi ja siis see hakkab tiksuma ja sealt hea näha mitu VPP-d tehtud. Saab veel rohkem/rahulikumalt keskenduda volüümile mitte tulemustele.
                                Peaksid rohkem mu päevikut lugema, kasutan seda juba pea kuu aega.

                                Mida ma veel tegin - ma võtsin PT3-est ära kõik võitude lahtrid igast tabist. Refreshin oma session tabi ja siis näen mitu mängu/mitu tundi olen mänginud. Mul seda vaja kuna ärkan enne kella seitset üles ja siis eelmisest päevast ei ole VPP counter veel resettinud. Tulemusi vaatan alati siis kui sess tehtud. Väga mõnus ja väga üllatav. Ei teki võidu ega kaotustili.

                                SNG-des ainus jama see, et kui match läbi siis tuleb bankrolli täpne summa ette, samamoodi regades. Miski aeg jääb meelde ja siis oskad enam-vähem aimata kui palju miinust või plussi on. Selle vastu ka mõnus nipp.

                                Miski aeg kui ei tea plussi/miinus avad mitu tühja HU cashilauda ja ostad sinna suvalise summaga sisse. Näiteks 5KNL ja ostad 4343, smaamoodi avad 50Bb lauad jne. 20-30 mängupärast lisad 2knl, 1knl, 600nl jne.

                                Plussiks on veel see, et kui sul hide maas ja tundmatu reg otsib sind siis näeb, et OMG, sa mängid h-stakes, ju pead räige crusher olema (juhul kui sul scope blocked või ta ei tea sharkscope saiti) ning saad regularidelt rohkem respecti.

                                PS! vaata, et autopost blind peal ei ole, keset sessi hu cashi high stakesi õrvale panna ei ole eriti lahe :)

                                Comment

                                Working...