andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tafka31
    Grinder
    • Dec 2009
    • 853

    #886
    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Good job, bro´

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #887
      Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      Loen just üht raamatut, ja tuleb kohe algusest üks tsitaat meelde "No money tastes better than tilt money". Ja nii ongi.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #888
        Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        Mahe seiklus:D loodame, et järg tuleb varsti.

        btw kas see badbeater777 on 2+2 ka kasutaja?

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #889
          Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Mahe seiklus:D loodame, et järg tuleb varsti.

          btw kas see badbeater777 on 2+2 ka kasutaja?
          2+2 regular ta küll pole.

          Hommikul natuke mängisime juba ( vist jäi viiki ), aga siis alguses ta declinis peale bad beati kui mu T7, crackis ta 99 722 flopis. Hiljem mängisime uuesti, aga ta pidi ära minema, ütles brb ja lahkus. Sain ilusti 2 teist vastast endaga rematchima mingi 40min+. Samalajal ta ootas terve see aeg mind ja mõlises chatis, et on terve tund mind oodanud - LOL kui 1 mu vastastest declinis otsustasin just pausi teha

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #890
            Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            Väga hea, hakka teda vara hommikul juba tilti ajama. Raiskad ta hourly rate-i juba mehiselt. :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #891
              Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              Kui ta $80k plussis siis su edge on siin minimaalne või ei ole üldse.

              Comment

              • MrRiver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 735

                #892
                Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                Mitu bi'd ma andsin?

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #893
                  Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Kui ta $80k plussis siis su edge on siin minimaalne või ei ole üldse.
                  see ei pruugi sugugi nii olla.
                  heads-upis tuleb välja palju erinevaid asju ja see, et üks on tugevasti plussis, ei tähenda sugugi seda, et temaga mängides ei võiks olla suurt edge`i.
                  Sest kui mängivad 2 mõtlevat vastast siis tuleb mängu ka nö meta-game, kus üks mängija võib teist väga palju omada.Lisaks veel tilt-control ja steamimine. Antud mängija on see $80k saavutanud 30k sng-ga, kus ta jookseb 3% ROI avg stake $70 puhul, millest enamus on reg speedid, kus sama levelite väga headel mängijatel on tunduvalt kõrgem ROI%.

                  Selliseid näiteid võib tuua palju, just eriti high stakes HUSNG-dest, kus fishtraffic on hõre ja paljud mängijad teenivad oma profiti just teiste regularide tuuseldamisest ( H2Olga, Spamz, livb ), sest on nendest 1 samm ees, mis võib osutuda vägagi suureks eeliseks.

                  Niiet seda, et mul tema vastu edge väike või üldse puudub, ei tasu kohe järeldada. Ma ei väida et see nii või olla/ ei ole, aga eks varsti saab vist teada :P

                  Comment

                  • Uniquest
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 615

                    #894
                    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    +1

                    Kivi-paber-käärid

                    Comment

                    • PokerDevil
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1177

                      #895
                      Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                      see ei pruugi sugugi nii olla.
                      heads-upis tuleb välja palju erinevaid asju ja see, et üks on tugevasti plussis, ei tähenda sugugi seda, et temaga mängides ei võiks olla suurt edge`i.
                      Sest kui mängivad 2 mõtlevat vastast siis tuleb mängu ka nö meta-game, kus üks mängija võib teist väga palju omada.Lisaks veel tilt-control ja steamimine. Antud mängija on see $80k saavutanud 30k sng-ga, kus ta jookseb 3% ROI avg stake $70 puhul, millest enamus on reg speedid, kus sama levelite väga headel mängijatel on tunduvalt kõrgem ROI%.

                      Selliseid näiteid võib tuua palju, just eriti high stakes HUSNG-dest, kus fishtraffic on hõre ja paljud mängijad teenivad oma profiti just teiste regularide tuuseldamisest ( H2Olga, Spamz, livb ), sest on nendest 1 samm ees, mis võib osutuda vägagi suureks eeliseks.

                      Niiet seda, et mul tema vastu edge väike või üldse puudub, ei tasu kohe järeldada. Ma ei väida et see nii või olla/ ei ole, aga eks varsti saab vist teada :P
                      Ja täpselt nii ongi.

                      Palju on regulare, kellega istudes hakkavad pasandama jne. Nad pole regularidega mänginudki ja ownivad ainult fishe.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #896
                        Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        Nii, sai madistatud leedukaga jälle paar tundi. Mängud jäid jälle minu kasuks. Kokkuvõttes on mängud 24-11 minu kasuks :P ehk siis üle 11 buy-inni plussis

                        badbeater777: will go to eat
                        badbeater777: feel hungry
                        andu_andu: i bet u do
                        badbeater777: die
                        badbeater777: seriously
                        badbeater777: just die
                        andu_andu: you are rude
                        andu_andu: :`(
                        badbeater777: long session is bad for me
                        badbeater777: from now on i will play 2 and take brake every time
                        badbeater777: no matter results

                        badbeater777: to think about it
                        badbeater777: wanna meat me?
                        andu_andu: take yourself together mate
                        andu_andu: no, i dont wanna meet

                        badbeater777: Tartu is small city
                        andu_andu: rofl
                        andu_andu: yes it is
                        badbeater777: and from now on my chat is off 4 u
                        andu_andu: thats weak

                        " Winning the chat is like winning half the battle " . xSCWx

                        Kui tilt välja arvata ja kui ta üritabki hästi mängida siis tegelt on see vägagi exploititav ja õigesti tema vastu mängides on võimalik väga suur edge saavutada imo Ei viitsi siia seletada, kuidas täpselt tho

                        Kuna HEMis vist ei saa panna minu tulemused tema vastu, siis paned otse tema graphi, sest seal ainult minuga mängitud mängud :P

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by andu_andu; 22.09.10, 20:38.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #897
                          Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          Paistab, et mitte miski talle ei sobi sinu vastu mängides, see juba puhas edge ja obv et vend läheb kergelt tilti ja "leveldab" ennast üle, ma pakuks.
                          Last edited by timz0333; 22.09.10, 18:57.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #898
                            Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Paistab, et mitte miski talle ei sobi sinu vastu mängides, see juba puhas edge ja obv et vend läheb kergelt tilti ja "leveldab" ennast üle, ma pakuks.
                            jep.

                            badbeater777: i play regular
                            badbeater777: speed
                            badbeater777: but its dead on ftp
                            badbeater777: so no problem
                            badbeater777: i will learn and beat u
                            badbeater777: or i will quit and u will be winner
                            badbeater777: simple

                            hahahhaa, istusin ise talle järgi lobbys, mispeale ta declinis kui match läbi ja istus uuesti lobbysse. Insta istusin talle järgi mingi 5-6 korda - iga kord declinis haige tont ikka

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #899
                              Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              tundus tuttav nimi, olen temaga ühe 5$ teinud ja pähe saanud. Tegelt on tal kõik eelnevad käed ikka väga halvasti mängitud, kutt annab raha ära mõtleva mängija vastu sellise mänguga. Hea et sa jälle tagasi HUSNG lainel, läkski vahepeal igavaks siin.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #900
                                Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                reaalsele vanale oled peale sattunud, "wanna meet me?" lol. hoian pöialt, gl!

                                Comment

                                Working...