andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #676
    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Hommikul tundsin ennast väga haigena ja trenni ei näinud mõtet minna ( millest väga kahju, sest 1. mai võistlused ) ja pmst grindisin terve päeva .

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #677
      Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      oleks pidanud 800 peal lõpetama

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #678
        Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
        oleks pidanud 800 peal lõpetama
        Ütlesin talle sama :/.

        Comment

        • $$$
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1072

          #679
          Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

          Jup, ma ei saa aru, miks sa ei lõpetanud :D .

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #680
            Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            Kus maalt täna oleks pidanud lõpetama ?

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by andu_andu; 24.04.10, 09:38.

            Comment

            • HU grinder
              Vana Tegija
              • Feb 2010
              • 1002

              #681
              Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              Heh, mul paneb samas suunas... kuradi gravitatsioon.

              Comment

              • JarmoH
                Julm Donk
                • Jun 2009
                • 73

                #682
                Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                täna poleks pidanud alustamagi lol :D

                Comment

                • PokerDevil
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1177

                  #683
                  Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  kurb. samas.. welcome to the club. :)

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #684
                    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    lõpetama poleks kusagil pidanud
                    võitma oleks pidanud
                    kui käed oleks pidanud
                    mis ei pidanud.

                    J.Liiv

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #685
                      Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      rekord miinuspäev -$1012 :P.

                      "In order to make lots of money, you have to be willing to lose lots of money " , Phil Galfond.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #686
                        Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        Müün osakuid FTOPS #8 $535 Heads-Up turniirile ($500k guaranteed ) 25. Aprill.

                        Cashimise korral buy-in tagasi + 50% profitist.

                        Fulltildi kasutaja andu_andu ( konn ) ja starsis ChuckNorrisQ
                        Last edited by andu_andu; 24.04.10, 09:47.

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #687
                          Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          ehk kui sa saad näiteks võiduks 10000...siis kui ma ostan maksan 53.5, siis saan
                          *53.5dollarit
                          * 0.1* 10000 = 1000 -> 1000 / 2 = 500

                          ehk kokku 553,5 dollarit

                          äkki sain valesti aru?

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #688
                            Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            Algselt postitas Char Vaata postitust
                            ehk kui sa saad näiteks võiduks 10000...siis kui ma ostan maksan 53.5, siis saan
                            *53.5dollarit
                            * 0.1* 10000 = 1000 -> 1000 / 2 = 500

                            ehk kokku 553,5 dollarit

                            äkki sain valesti aru?
                            edit:thats wrong
                            Last edited by andu_andu; 24.04.10, 10:06.

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #689
                              Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              või tegelt on vist nii et .. 53.5 + (10000-535)/2 .. nagu et buyin maha

                              aga mis seal väikseim võit on..kui võidad 400 taala..then wut

                              ja kas ükskõik mis suurusega osakuid saab osta?

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #690
                                Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                Palju üks osak maksab vms? EI loe seda välja. Ostan mõned kindlalt. :) Teen sessi öära ja anna teada, palju tahaksid.

                                Comment

                                Working...