andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SpreeXXL
    Jube Noob
    • Mar 2009
    • 136

    #601
    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Hoian sulle pöialt! Loodatavasti see "pisikene" tõus veel kosub kenasti ning oled peagi 115-stes tagasi. Edu igatahes!

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #602
      Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      Päris pikalt swonigine aga küll jagu saad ja nagu näha "uus limiit" heater tuli mis on obv< skillz. Kuidas muidu ise mängu arendad veel peale selle HH rewiew saatmise. Vaatad HUSNG videosi ka veel või lõid rõhku ainult volüümile vahepeal?

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #603
        Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        Algselt postitas SpreeXXL Vaata postitust
        Hoian sulle pöialt! Loodatavasti see "pisikene" tõus veel kosub kenasti ning oled peagi 115-stes tagasi. Edu igatahes!
        tnx

        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
        Päris pikalt swonigine aga küll jagu saad ja nagu näha "uus limiit" heater tuli mis on obv< skillz. Kuidas muidu ise mängu arendad veel peale selle HH rewiew saatmise. Vaatad HUSNG videosi ka veel või lõid rõhku ainult volüümile vahepeal?
        HUSNG vidse pole vaadanud juba ammu. Mängu arendan pidevalt mängu ajal möeldes. Ostsin omale HEM-i, aga olen seda ainult 2x avanud ja mänge üle vaadanud, kuid selline asi ei sobi mulle eriti ehk ühesõnaga ei suuda keskenduda ja gameflowd arvestada tuimalt. Kui siis preflop rangedest saab hiljem tuvastada tildi jne..

        Põhiline on ikka mängus olla 100% asja juures ja teha maksimaalseid ev+ otsuseid. Väga palju aitab ka 2p2 vendadega strati arutamine jne..

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #604
          Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
          ...Kui siis preflop rangedest saab hiljem tuvastada tildi jne..
          Täpselt minu probleem. K6 muutub nii heaks käeks, millega callida oop ja 3bettida.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #605
            Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Täpselt minu probleem. K6 muutub nii heaks käeks, millega callida oop ja 3bettida.
            K6 on nuts siis mu call 3bet ranges :D:D

            aga jah, mul see jama, et muutun passiivseks stationiks ja callin 3bette any2, kuigi ilmselgelt seda tegema ei peaks.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #606
              Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              Kui on stanadard 3x 3bet siis jah päris atc ei calliks aga min 3bette pm küll positsioonis ja kui hitib kenasti makstakse hästi kinni, aga jah seda muidugi siis kui on chip advanatage ja esimesed 2 levelit või vähemalt mõlemad piisavalt deep. Taga olles mulle sellised liigutused ei meeldi.

              Comment

              • PokerDevil
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1177

                #607
                Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Kui on stanadard 3x 3bet siis jah päris atc ei calliks aga min 3bette pm küll positsioonis ja kui hitib kenasti makstakse hästi kinni, aga jah seda muidugi siis kui on chip advanatage ja esimesed 2 levelit või vähemalt mõlemad piisavalt deep. Taga olles mulle sellised liigutused ei meeldi.
                No min3betile ma ei foldi kunagi.

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #608
                  Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Kui on stanadard 3x 3bet siis jah päris atc ei calliks aga min 3bette pm küll positsioonis ja kui hitib kenasti makstakse hästi kinni, aga jah seda muidugi siis kui on chip advanatage ja esimesed 2 levelit või vähemalt mõlemad piisavalt deep. Taga olles mulle sellised liigutused ei meeldi.
                  min3bettidele ei foldi. Ja su mõtlemine on väga vale, kui sa teed mõningaid otsuseid olenevalt sellest, kas sul on chiplead või mitte !! Loeb effective stack and thats it.

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #609
                    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    Rootsi tripilt tagasi ja järjekordne " cant lose a flip" päev

                    andu_andu 13 $36 $55 62% $463 WWWWLLWW N/A FullTilt 3/5/2010 3/5/2010 Heads Up SNG Only x

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #610
                      Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      keep going sir

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #611
                        Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        Peaksime tihedamalt seega Rootsis käima. :)

                        Comment

                        • imthcplant
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 737

                          #612
                          Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          Kena päevik... Olen isegi Hu lasknud starsis microt.... Aga nu seal tõsine unluck mul... Nut flushile oskan ma leida ajastuse mil vastane suudab riverisse maja korjata jne...:S
                          Kenad graafikud sul... Ei ole halba ilma heata ja vastupidi keep going

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #613
                            Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            Jälle solid päev.
                            andu_andu 12 $34 $55 59% $410 LWWWLWWW N/A FullTilt 3/6/2010 3/7/2010 Heads Up x

                            aa ja võitsin 12 järjest :P

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #614
                              Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              Ilus.

                              Comment

                              • speedi
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 295

                                #615
                                Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                                aa ja võitsin 12 järjest :P
                                :O väga nice. see on ka vist ühtlasi rekord või ?

                                Comment

                                Working...