andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #571
    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Kas sa ei kartnud, et tal mingi J olla võib?

    e: ilmselt mitte, aga ta võinuks ju nii Jx ka mängida või mitte?
    what vsiu said.
    Jx ei mängiks seal niimoodi pea-aegu kunagi jep.

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #572
      Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      Tegelt jah, wp sir, ma ei vaadanud, et see oli matchi algus.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #573
        Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        Jx ei hakka seal ometi "valuebettima" tahab ikka odavat showdowni, pigem on tal limped potis midagi sinu käele sarnast 53o vms madalad plangud.

        Comment

        • HU grinder
          Vana Tegija
          • Feb 2010
          • 1002

          #574
          Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

          Samas, kui villain teab, et hero välistab A ja K, kuna limped pre,ning teab, et hero ise raiseb A ja K pres (on loose-agro, nagu andu), siis võib ta ju J-ga siin mässata küll, täpselt sama tõenäoline ju, kui see, et andu_andu lasi siin airiga, mis on vähetõenäoline, kuid siiski mitte välistatav. Sellise loogika järgi, et A ja K ei limbi pre, on J nuts ju ja vastasel(andul) on siinkohal üpris suure tõenäosusega air, siis miks mitte J-ga üle raiseda, kuna sul on "nuts" ja lood kohe mängu algul agressiivse imidži.

          E:Kui villain teaks, et andu teab, et villainil ei saa midagi olla ja kasutab seda bluffimisel, siis on ju J nuts, millega üle tõsta. Samas ma ei saa aru, mille peale ta meid pani limped potis, kui andu ju raiseb A ja K pre peaaegu alati, nagu ma olen aru saanud.
          Last edited by HU grinder; 19.02.10, 17:11.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #575
            Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
            Samas, kui villain teab, et hero välistab A ja K, kuna limped pre,ning teab, et hero ise raiseb A ja K pres (on loose-agro, nagu andu), siis võib ta ju J-ga siin mässata küll, täpselt sama tõenäoline ju, kui see, et andu_andu lasi siin airiga, mis on vähetõenäoline, kuid siiski mitte välistatav. Sellise loogika järgi, et A ja K ei limbi pre, on J nuts ju ja vastasel(andul) on siinkohal üpris suure tõenäosusega air, siis miks mitte J-ga üle raiseda, kuna sul on "nuts" ja lood kohe mängu algul agressiivse imidži.

            E:Kui villain teaks, et andu teab, et villainil ei saa midagi olla ja kasutab seda bluffimisel, siis on ju J nuts, millega üle tõsta. Samas ma ei saa aru, mille peale ta meid pani limped potis, kui andu ju raiseb A ja K pre peaaegu alati, nagu ma olen aru saanud.
            Miks ta peaks raisema J-ga for value ? Millelt ta valuet saab seal minu käest ?

            edit: pani meid airi peale obv ja õigesti tegi aga leveldasin üle.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #576
              Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              Miks ta peaks J'ga riverit raisema, kui teab et Andul midagi ei ole? Siis on ju must call, sest üksi sitem käsi enam tema raise ei calli ja raisemisel pole mõtet, loogika puudub ju täiesti.

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #577
                Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                Raisel ei puudu loogika, kui ta paneb andu kindlalt bluffile ja tahab ta rebluffilt nt valuet saada.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #578
                  Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                  Raisel ei puudu loogika, kui ta paneb andu kindlalt bluffile ja tahab ta rebluffilt nt valuet saada.
                  Too advanced.

                  [youtube]X_F719FokMk[/youtube]

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #579
                    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    Ilus käsi. :)

                    Sa oleks võinud näidata. Ta oleks sind insta fishiks pidanud ja edasine match easy :D

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #580
                      Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      No kui ta oleks andu kindlalt pannud airi peale oma J-ga, siis miks mitte raiseda, et lasta tal overbluffida, kuna ka hero ei pane vastast millegi peale.

                      E:Tundub, et fortune saab aru, mida ma öelda tahan.
                      Last edited by HU grinder; 19.02.10, 21:22.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #581
                        Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                        No kui ta oleks andu kindlalt pannud airi peale oma J-ga, siis miks mitte raiseda, et lasta tal overbluffida, kuna ka hero ei pane vastast millegi peale.

                        E:Tundub, et fortune saab aru, mida ma öelda tahan.
                        Liiga palju krediiti annate cheeseburger stakes mängijale !!
                        Keegi ei mõtle kunagi niimoodi siin, olen selles päris kindel.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #582
                          Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                          Liiga palju krediiti annate cheeseburger stakes mängijale !!
                          Keegi ei mõtle kunagi niimoodi siin, olen selles päris kindel.
                          +1
                          See ei ole veel selline level, kus tema mõtleb, et ma mõtlen, et tema mõtleb seda, et sa mõtles seda ja ma panin ta selle peale jnejne.

                          Comment

                          • HU grinder
                            Vana Tegija
                            • Feb 2010
                            • 1002

                            #583
                            Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            Päriselt? Andres, miks sa siis ülespoole ei liigu? BR-i pärast?

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #584
                              Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                              Päriselt? Andres, miks sa siis ülespoole ei liigu? BR-i pärast?
                              jep

                              Comment

                              • HU grinder
                                Vana Tegija
                                • Feb 2010
                                • 1002

                                #585
                                Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                Kahju, kui on potentsiaali mängida kõrgemal ja bankroll seda piirab (elu nõuab oma ilmselt).

                                Comment

                                Working...