andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #361
    Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Algselt postitas ranka
    Miks PF kohe sisse ei lükka? Flopis sama küsimus.
    ju trappisin, aga ongi nii retarded käsi,. et ei oskagi kommenteerida kohe

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #362
      Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      Käisime Jörgeniga olümpsis 220.- rebuy dealers/choice`i mängimas. Jörgen langes esimesena ja ma teisena - success lol

      Ja seal pargis turnadel on ikka erakordselt halvad mängijad imo.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #363
        Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #364
          Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

          Valetad.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #365
            Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            Algselt postitas masterpuppet
            Valetad.
            mida :D ?

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #366
              Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              Algselt postitas andu_andu
              Käisime Jörgeniga olümpsis 220.- rebuy dealers/choice`i mängimas. Jörgen langes esimesena ja ma teisena - success lol

              Ja seal pargis turnadel on ikka erakordselt halvad mängijad imo.
              no see ei komputeeru ju :)

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #367
                Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                Algselt postitas lenC
                no see ei komputeeru ju :)
                heh. ma ei tea, mis see komputeeruma tähendab , aga mu jutt vist jah, eriti kokku ei lähe tegudega, aga shortterm ei loe nagunii :P :P Need pargi fishregid on fishid ikka.

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #368
                  Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  Ei tea, ei tunne keeleveeb.ee ka sellist sõna. Aga põmst viitasin ka sellele, et fishid ja esimene/teine.

                  Aga mis tegid siis imelist. Lükkasid mid-paariga? :D

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #369
                    Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    rohvel, mul kuskilt valesti meelde jäänud siis :) Mõtlesin vana head "does not compute" meme-i.

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #370
                      Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      Algselt postitas masterpuppet
                      Ei tea, ei tunne keeleveeb.ee ka sellist sõna. Aga põmst viitasin ka sellele, et fishid ja esimene/teine.

                      Aga mis tegid siis imelist. Lükkasid mid-paariga? :D
                      callisin :D:D

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #371
                        Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        kurat jube huvitav juba. laduge nüüd käe käigud jõrgeniga mõlemad lauale. siis vaatame, kes on fish ja kes mitte :D.
                        obv mina ei hinda :D

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #372
                          Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          Algselt postitas pikk28
                          kurat jube huvitav juba. laduge nüüd käe käigud jõrgeniga mõlemad lauale. siis vaatame, kes on fish ja kes mitte :D.
                          obv mina ei hinda :D
                          heh, ei rääkinud isegi konkreetsetest kätest vaid üleüldistest tendencitest

                          edit: ja täna vist uuele katsele , 550.- freezout.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #373
                            Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            Viimase 9 päevaga mänginud alla 10 mängu vist, sest jaanuari alguses tuleb sess ja kui jääb vaba aega üle, siis õpin põhiliselt ja teen muid koolitükke. Olen käinud ka live`i mängimas oly-s ; viimane kord käisin pühapäeval ESTPatrickuga cashi mängimas ja jäin isegi plussi esimest korda live-s :P :P , täna lähen arvatavasti mängima 550.- freezouti.

                            2 mängu tegin hommikul ja teises matchis oli 1 fun käsi. Tal oleks võinud äss olla, siis oleks poole magusam olnud obv, aga ei kurda :

                            Full Tilt No-Limit Hold'em, 115 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            Hero (SB) (t1260)
                            BB (t1740)

                            Hero's M: 28.00

                            Preflop: Hero is SB with 3, K
                            Hero bets t60, BB calls t30

                            Flop: (t120) 3, A, 3 (2 players)
                            BB checks, Hero bets t60, BB raises to t150, Hero raises to t300, BB calls t150

                            Turn: (t720) A (2 players)
                            BB checks, Hero checks

                            River: (t720) 3 (2 players)
                            BB bets t1380 (All-In), Hero calls t900 (All-In)

                            Total pot: t2520

                            Results:
                            Hero had 3, K (four of a kind, threes).
                            BB had K, 7 (full house, threes over Aces).
                            Outcome: Hero won t2520

                            Comment

                            • PokerDevil
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1177

                              #374
                              Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              That's how we do it.

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #375
                                Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                Langesin 3nda käega välja täna Olympicu 550 freezoudist. Vsiu istus kohe mu vasakul käel ja lootsin, et saab madistada vähemalt :P

                                Käsi ise selline:
                                mingi vend limpis 20
                                cutoff raise 50
                                button call 50
                                mul KK raise 275 ja saan 2 calli
                                flop: QJ4r , panustan 550
                                button callib ja turn K
                                ma 1,3k ja callin shove
                                näitab 9Ts ja river blank ning ma out.

                                Comment

                                Working...