lühidalt, mis siis toimunud.
Sept oli suhteliselt okei kuu. 5bb wr ja tänu Starsi reloadile ka norm rb.
Oktoobrikuu keskelt on asjad läinud suhteliselt halvaks, jooksu pole, ise ei oska ja kõik asjad, ma ütlen rsk, kõik 3betid, 4betid, turni kaardid, flopid, riveri kaardid, kõik ajavad tilti. Megagigatilti. Näppisin veidi 50-t ka ja peale seda on asjad nagu eriti doomed.
Bannisin end ka skype grupist ära, sest kõikide jutt ajab ka tilti, eriti peale viletsat sessi. Kuigi räägitakse obv. õiget juttu.
Kuna nyyd on see tilt juba kandunud tööle üle, siis viimane aeg puhata kõigest pasast.
Perega õnneks kõik okidoki. Lapsed kasvavad ja naine saleneb :)
Comment