[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #1726
    Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #1727
      Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #1728
        Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

        move up where they respect your raises

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #1729
          Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

          Minuga Sa küll midagi rääkinud ei ole.

          Pikk on teada tuntud lubaja ja mittetegija.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1730
            Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            Minuga Sa küll midagi rääkinud ei ole.

            Pikk on teada tuntud lubaja ja mittetegija.
            Vist ilma prillideta lugesid. Ta pidas nõu bossi, mitte pussyga.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #1731
              Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

              Ranka on jälle pühapäeva õhtul õlut joonud ning foorumisse ärplema tulnud.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1732
                Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                Ranka on jälle pühapäeva õhtul õlut joonud ning foorumisse ärplema tulnud.
                Kahjuks olen täna kohvi peal. Aga sinu sõnavõtt on kuidagi väga julge. Pits lipsu taga?

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #1733
                  Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                  see kuu:

                  NL 50 http://gyazo.com/19b71c8a45b986277fb3dd37e53727a1

                  NL 25 http://gyazo.com/01d1ca6570988b08928398843e440182

                  2 nädalat puhkust töölt. 1 nädala pmst pühendan pokkerile + jooksmine.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #1734
                    Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                    1 nädala sai pokkeriga ilusti auku pandud. 50-s epic coolerid, epic sitt jooks ja epic ei biidi ka.



                    reedest uus shot.

                    Comment

                    • Pythagoras
                      Grinder
                      • Apr 2012
                      • 589

                      #1735
                      Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                      liigu omahasse, solid wr + biidid ev-d

                      Comment

                      • Ints
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1216

                        #1736
                        Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                        Mis rolliga shoti võtad kui saladus pole

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #1737
                          Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                          Küll tuleb, kus ta pääseb. GL ja edu tegemistes!

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1738
                            Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                            ty!
                            Intss roll kõigub nii 1,5-2k. Seal vahemikus võtan ka. 30-40BI siis. Võiks 50 obv olla, et rahulikult mässata.

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #1739
                              Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                              Hmm, ei näe põhjust tegelt kui ainult pokkerist ei elatu. Ise arvan et enne nl200 pole väga tugevat rolli vaja.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #1740
                                Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                                niiiihhhhhh :)

                                eile sain 3-ndat korda isaks :) Naise ja lapsega kõik OK. 3 plikat on nyyd tõsiasi. Laps pidi sündima septembri lõpupoole, kuid tema arvas teisiti.
                                Loodab, et saab pokkeri ka jooksma kuidagi :)

                                Comment

                                Working...