[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #1606
    Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

    Mis seal ikka,Palju Õnne ja pikkkkkkkkkkkkkkkkkkkka ja värvilist eluteed :)

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #1607
      Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

      Õnnitlused!

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #1608
        Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

        õnne

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #1609
          Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

          ÕNNE!!!

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #1610
            Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

            palju õnne

            Comment

            • Loksutaja
              Õpihimuline Mängur
              • Jun 2010
              • 448

              #1611
              Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

              õnn põhja !

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #1612
                Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                Õnne!

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #1613
                  Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                  Palju õnne!

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #1614
                    Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                    Õnnitlused.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #1615
                      Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                      august oli taas ilus kuu. veidi üle 10bb/100-le 20k käega. September algas nutuselt, pisike downer + vajalik cashout ning back to square one nagu viimased 4 aastat :).
                      Pohui tegelt.
                      Nozzu päevikust ajendatult : õnneks mul pereeluga kõik korras. Lapsed kasvavad kenasti ja naine on endiselt ahvatev :)

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1616
                        Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                        njah, nagu ikka kui pmst BE, siis pole motti ka midagi kribada. Oktoobris 25k kätt ja +6BI. November tuleb parem.

                        Comment

                        • eddi
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1200

                          #1617
                          Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          Nozzu päevikust ajendatult : õnneks mul pereeluga kõik korras. Lapsed kasvavad kenasti ja naine on endiselt ahvatev :)
                          No mida siis veel elult tahta

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1618
                            Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                            Algselt postitas eddi Vaata postitust
                            No mida siis veel elult tahta
                            võik bokkerit ka biitida :)

                            Comment

                            • eddi
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1200

                              #1619
                              Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              võik bokkerit ka biitida :)
                              no küll see ka järgi jõuab:)

                              muidu, elad viimsis ikka veel? pole sind ammu näinud, kuskil live mängimas ega ka kokku trehvanud

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #1620
                                Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                                kle jah viimsis ikka. Siin lastega väga bueno elada, lapsel trenn ja muusikakool käe-jala juures.
                                Lives polegi 100 aastat käinud, aga see viga saab lähiajal parandatud :)

                                Comment

                                Working...