kle pole miskit tarka öelda.
viimased 2 kuud on suht katastroof olnud tänu omaha shotile, sain vist doomeri kaela ka NL laudadesse. proovin 6 maxi veidi nyyd.
kle pole miskit tarka öelda.
viimased 2 kuud on suht katastroof olnud tänu omaha shotile, sain vist doomeri kaela ka NL laudadesse. proovin 6 maxi veidi nyyd.
võta kampa...proovin ise ka järgmisest aastast 6maxi
kle pole miskit tarka öelda.
viimased 2 kuud on suht katastroof olnud tänu omaha shotile, sain vist doomeri kaela ka NL laudadesse. proovin 6 maxi veidi nyyd.
Comment