[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #1441
    Re: gert23 pokerstarsis

    kui saladus pole, siis mis su trio user?!

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #1442
      Re: gert23 pokerstarsis

      pikk28 peaks olema. hetkel ma veel fulltiltis

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #1443
        Re: gert23 pokerstarsis

        tra 40 kätt ja jumala tiltis. lauad insta kinni. standard sitt. halamise päevik ftw!

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #1444
          Re: gert23 pokerstarsis

          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
          tra 40 kätt ja jumala tiltis. lauad insta kinni. standard sitt. halamise päevik ftw!
          pole hullu, säästari kassa aitab maandada

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #1445
            Re: gert23 pokerstarsis

            hehee

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #1446
              Re: gert23 pokerstarsis

              nii...... fulltildist siis lahkun, kuna no rakeback for me. veidi on kahju, sest avastasin, et 6-max on ikka eriti soft seal. 4,4k käsi lasin kuni boonuse vabanemiseni ning tulemuseks sain 17bb/100-le.
              cashoutisin ning lähen Triobeti. alustan seal vist NL10-st, kuna maksimaalselt deponeerin kuskil 250-300 euri. eks siis paistab kuhu nyyd välja jõuan, kui enam igakuiselt cashoutima ei hakka.
              a ja trios on head turnad ka. väike field ja soft tase.

              Comment

              • bluetramm
                Julm Donk
                • Aug 2009
                • 74

                #1447
                Re: gert23 pokerstarsis

                oot miks sa enam starsis ei mängi ?

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #1448
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  GL Trios!

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #1449
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    Algselt postitas bluetramm Vaata postitust
                    oot miks sa enam starsis ei mängi ?
                    ei jaksanud enam

                    Comment

                    • bluetramm
                      Julm Donk
                      • Aug 2009
                      • 74

                      #1450
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      edu igatahes, starsi lauad igatahes viimaste kuudega nii fishiseks läinud, et ma ei suuda kohaneda, kui trio ära tüütab, soovitan uuesti proovida

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1451
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        õukei

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #1452
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          Algselt postitas bluetramm Vaata postitust
                          edu igatahes, starsi lauad igatahes viimaste kuudega nii fishiseks läinud, et ma ei suuda kohaneda, kui trio ära tüütab, soovitan uuesti proovida
                          Minuarust NL25 on küll tunduvalt keskmine VPIP langenud, nädalavahetustel mudugi ei anna rääkida siis on VPIP laes.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #1453
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            Kuidas 6max edenb siiani? Palju oled jõudnud üldse mängida? Tööl on tore käija kui pikka aega seda hobi ei harrastanud?

                            Edu.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #1454
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              nonii
                              pmst siis jah 2-nädalat tööl käidud ja noh on ikka harjumatu küll :D. Vähemalt on nüüd siht silme ees, mille poole püüelda.
                              Krt selle kuu volüüm triobetis on 1k käsi :). ma lihtsalt ei suuda seal mängida, tra see soft ja kogu krdi värk on nii porno seal. ma ei saa aru kuidas Dogers, Keiss ja muud vandid seal üldse mängida suudavad. On selle softi jaoks ka miskeid scripte või midagi kirjutatud?
                              Lasen seal 6-maxi 4-l laual. Pikimaks sessiks olen saanud 250 kätt. Turbolaudu ei jõuaks ma vist 1-e ka korraga mängida.
                              Kokkuvõttes võib öelda nii, et töölt koju jõuan, siis olen pisikese lapsega koos ning pelida argipäeviti ei jõua - ei taha. vähemalt trios mitte :)

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #1455
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                saan aru mu reisid väikestes tubades lõppesid sellega et starsis fpp eest ajasin mingid doltsid kokku ja nüüd kasvatan seda ning teised toad on tagaplaanil :P

                                Comment

                                Working...