[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1396
    Re: gert23 pokerstarsis

    Bustosse ära küll mine, kui abi vaja , anna teada, midagi mõtleme ikka välja

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #1397
      Re: gert23 pokerstarsis

      Algselt postitas noname Vaata postitust
      kui saladus pole,siis mis see kõikse kenam kuu sul NL25 olnud on?
      pea 2k vast

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1398
        Re: gert23 pokerstarsis

        no offence, aga ma ikkagi arvan et sa peaks ammu NL50s olema.. NL50 on lihtsam kui NL25.. distsipliin hoia lihtsalt paigas..

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #1399
          Re: gert23 pokerstarsis

          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
          Bustosse ära küll mine, kui abi vaja , anna teada, midagi mõtleme ikka välja
          tnx rudi toetuse eest!

          Comment

          • Aadu
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 326

            #1400
            Re: gert23 pokerstarsis

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            no offence, aga ma ikkagi arvan et sa peaks ammu NL50s olema.. NL50 on lihtsam kui NL25.. distsipliin hoia lihtsalt paigas..
            Pigem ikka mid stakes.

            Bustosse ära küll mine, kui abi vaja , anna teada, midagi mõtleme ikka välja
            Ennem jõuan mina high stakes kui tema busto saab.

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #1401
              Re: gert23 pokerstarsis

              Ei muidugi...
              ma ei saanudki aru...

              kuu lõpus pean arvatavasti peaaegu kogu rolli välja võtma. bustoland here i come.

              Pead välja kõik võtma?

              Aga muidu võiksid FT tulla boonust hoorama,imo tase on kehvem kindlalt ning fishe rohkemgi vb.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #1402
                Re: gert23 pokerstarsis

                no hetkel on roll 1k, kuu lõpuks saan 200 daala boonuseid juurde ehk kokku on siis mõtteline roll 1,2k. hiljemalt esmasp. pean 1k välja kandma. polegi nii sitas seisus kunagi olnud.
                õnneks tundub, et mindset on veel korras :D

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #1403
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  no hetkel on roll 1k, kuu lõpuks saan 200 daala boonuseid juurde ehk kokku on siis mõtteline roll 1,2k. hiljemalt esmasp. pean 1k välja kandma. polegi nii sitas seisus kunagi olnud.
                  õnneks tundub, et mindset on veel korras :D
                  Mis Siin foorumis siis veel kollitad
                  Mine ime paar fishi tühjaks ja olemas.

                  no 200$ lähed NL10 ja ei lähe üldse aega,kui NL25 jälle tagasi oled (ja seekod siis Tildis ).

                  Edu!

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #1404
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    Algselt postitas noname Vaata postitust
                    Mis Siin foorumis siis veel kollitad
                    Mine ime paar fishi tühjaks ja olemas.

                    no 200$ lähed NL10 ja ei lähe üldse aega,kui NL25 jälle tagasi oled (ja seekod siis Tildis ).

                    Edu!
                    Tiltis on rohkem fishe, tase kehvem? Ei tahaks eriti uskuda. Pole starsis 2-3 kuud mänginud - siis oli küll starsis rohkem fishe imo. Kas 20-50BB laudade tegemine mõjutas siis nii palju seda või mis? Vb oli tilti kolides lihtsalt sitt jooks, aga regularide mäng tundus kuidagi palju argressiivsem, folditi vähem, floatiti rohkem...

                    Ja NL10 ei tohiks mitte mingil juhul FTP's mängida, sest rake on kõrgem seal.

                    Aga jah kui sa starsis supernova pole siis valiks kindlasti FTP.


                    Enivei, GL! Loodame, et hiiter tuleb külla.

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #1405
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                      Aga jah kui sa starsis supernova pole siis valiks kindlasti FTP.
                      NL10 rake pole enam suht ammu nii suur. Muudeti miski aeg ära.

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #1406
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        Kuni NL10 6,67%, NL25 5%.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #1407
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          Kas oled naise enda eest grindima pannud?

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1408
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            jep, aga ta ei oska veel. varsti hakkab beatima

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #1409
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              Sa pole vist jupp aega grindind, või kolisid mõnele teisele saidile ?

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #1410
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                ma hetkel koolitan naist grindima, miski aja pärast naasen ise ka :D

                                Comment

                                Working...