[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #1381
    Re: gert23 pokerstarsis

    heh, mul kräkiti AA ikka T4ga ära, turni tuli see õnnetu mast :D

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #1382
      Re: gert23 pokerstarsis

      njah eks AA kräkitake pmst iga päev ära ja tavaliselt ei tee sellest väljagi, kuid vahel ajab lihtsalt nii marru, kui mingi ajukääbik suudab oma any two-ga 2* järjest ära kräkkida. aga noh, täname jumalat, et banaanid veel liikvel on.
      a ja Janar Kiivramees sõitis mulle Viimsi kooli juures vastu. Kui nüüd just teisik polnud. peab uurima, kas tal on naine ja väike laps. kui jas, siis oli tema. Äkki nyyd hakkab leht jooksma :D

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #1383
        Re: gert23 pokerstarsis

        Kiivramees kaotas ju Olympsi cashis 320k poti, et vaevalt. Kui leits bemmiga vastu sõidaks, siis võib-olla tõesti.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #1384
          Re: gert23 pokerstarsis

          kui Janar Kiivramees JA pikk28 mõlemad viimsis elavad, siis ehk õhtul tuleb mul järsku räige tahtmine pokriklient avada

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #1385
            Re: gert23 pokerstarsis

            $0.10/$0.25 No Limit Holdem
            9 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG julitostyle ($34.80)
            UTG+1 sethy123 ($15.10)
            MP1 anaclaraaren ($24.65)
            MP2 slemenpro ($74.80)
            MP3 Kreuznagel ($17.30)
            CO loin24co ($24.65)
            BTN Doubledoub ($24.90)
            SB Hero ($30.90)
            BB FXAdam ($25)

            Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is SB A K
            3 folds, slemenpro raises to $0.50, 3 folds, Hero raises to $2, 1 fold, slemenpro raises to $6.75, Hero goes all-in $30.90, slemenpro calls $24.15

            Flop: J 3 A ($62.05, 2 players, 1 all-in)

            Turn: 2 ($62.05, 2 players, 1 all-in)

            River: 9 ($62.05, 2 players, 1 all-in)

            Final Pot: $62.05
            Hero shows
            A K
            slemenpro shows
            Q K

            Hero wins $59.05 (net +$28.15)

            slemenpro lost $30.90

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #1386
              Re: gert23 pokerstarsis

              Krt riveriks oli mehel niipalju oute aga ikka ei tulnud ära. Hiiter vms??????

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #1387
                Re: gert23 pokerstarsis

                nope, hiiter oli kuu alguses ära. nüüd lasen BE.

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #1388
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  rackeback pro on ka igati normull olla ju imo :D

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #1389
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    tüüp kasutas obv laua chipleaderi eeliseid ja callis sind lightilt maha :D

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #1390
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      tyyp lasi 85/55 stiili. lõpetas ofc 0-s

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1391
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        tra varsti ei suuda küll enam seda sitta taluda. krdi fucking fulltiltrakeback.com peded ka ei vasta, kas on võimalik mu konto rakebackiga siduda või mitte. bljaat stars on see kuu niimoodi aanusesse keeranud, et paha hakkab. pmst coolereid olen vist 10* rohkem saanud kui tavaliselt. okse maik tuleb juba suhu.
                        kuu on toredad 500 daala plussis. tiltis peaga ostsin 3*50 daalast boonust VIP poest :D. masendus on lihtsalt nii suur. kuu lõpus pean arvatavasti peaaegu kogu rolli välja võtma. bustoland here i come.

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #1392
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          Be cool, vähemalt plussis !
                          Ja küll tagasi tuleb, biidid ju nagunii !

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #1393
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            tra varsti ei suuda küll enam seda sitta taluda. krdi fucking fulltiltrakeback.com peded ka ei vasta, kas on võimalik mu konto rakebackiga siduda või mitte. bljaat stars on see kuu niimoodi aanusesse keeranud, et paha hakkab. pmst coolereid olen vist 10* rohkem saanud kui tavaliselt. okse maik tuleb juba suhu.
                            kuu on toredad 500 daala plussis. tiltis peaga ostsin 3*50 daalast boonust VIP poest :D. masendus on lihtsalt nii suur. kuu lõpus pean arvatavasti peaaegu kogu rolli välja võtma. bustoland here i come.
                            kui saladus pole,siis mis see kõikse kenam kuu sul NL25 olnud on?

                            Comment

                            • kardpleier
                              Grinder
                              • Jul 2009
                              • 699

                              #1394
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              tra varsti ei suuda küll enam seda sitta taluda. krdi fucking fulltiltrakeback.com peded ka ei vasta, kas on võimalik mu konto rakebackiga siduda või mitte. bljaat stars on see kuu niimoodi aanusesse keeranud, et paha hakkab. pmst coolereid olen vist 10* rohkem saanud kui tavaliselt. okse maik tuleb juba suhu.
                              kuu on toredad 500 daala plussis. tiltis peaga ostsin 3*50 daalast boonust VIP poest :D. masendus on lihtsalt nii suur. kuu lõpus pean arvatavasti peaaegu kogu rolli välja võtma. bustoland here i come.
                              eile ommikul lykkasin 500 $ tilti peale ja nyyd kynnan seal veits nl25. starsis räige moti puudus ja siuke ithinkyouthinkimbluffing mäng. mingi koralikult sai eeki peenestatud , nyyd tildis proovin hästi mängida. rakebacki ei saa aga selle võrra ehk motivatsioon suurem. gl

                              Comment

                              • eddi
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1200

                                #1395
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                aga muidu jah, usun, et selline nali on päris väsitav ikka ja ma su asemel lähekski kasvõi päeva pealt tilti üle (kui sa seda juba teinud pole)...
                                Last edited by eddi; 26.05.10, 13:47.

                                Comment

                                Working...