[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1141
    Re: gert23 pokerstarsis

    viimsi deepstack live turka ikaldus. põhjuseid oli mitmeid - suurim muidugi oma saamatus.
    tulin koju sain kiirelt paarisaja käega +2BI, veidi puhkust ja -1 BI, veidi veel puhkust ja -2BI. kuldne

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #1142
      Re: gert23 pokerstarsis

      ai bljat ma ütlen. krt kõigepealt saan 1k käega + 6BI ning siis tuleb mõnus 600 kätt ja -4 BI. no krt. KK vs AA ( suht 100% olin suht kindel, et AA vastas, kuid ei suuda foldida pre kunne rsk) ning seejärel donkasin miski buy inni tildist veel maha. lõpetasin sessi QQ vs dongi AA preflop allinn. njah tilt võttis võimust. tuttu ära.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #1143
        Re: gert23 pokerstarsis

        kuna eelmine kuu oli FAIL, siis selle kuu alguses on kaardijumal õnnistanud mind suht OK jooksuga.
        tavapärane 12/9 stiil on hetkel asendunud 15/12 stiiliga + steal % on tõusnud 34% peale, mis tegelikult suht optimaalne vast ongi. varasemalt on % jäänud sinna 28-30% juurde. Olen veidi agressiivsem ka kui varasemalt, rohkem bet foldin kui check callin :D.
        Hetkel isegi punane joon suht kontrolli all. suht happy.
        a ja hoomikud on võrreldes öödega hoopis nutsimad IMO. dongid on passive calling stationid mitte nagu öösel aggromonkeyd. hetkel lasengi hommikul alates 8-st ning õhtul prime time ajal sesse. öösiti magan. reede laupäev vast teen erandi ööde suhtes, sest siis on lauad ikka hyper megad. kuu alguse graafik ka:

        Comment

        • dener89
          Grinder
          • Mar 2009
          • 625

          #1144
          Re: gert23 pokerstarsis

          meil on suht sarnased kuu algused seljuhul(Y)

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #1145
            Re: gert23 pokerstarsis

            Minul jälle vastupidi. Kuu on alanud -14BI ja mõnus kaardijooks jätkub. Pocket AA olen viimasel 5 päeval kokkuvõttes plussis 25$. Set vs. villaini kõrgem set on ära tulnud vist kokku kordi 5 paari päeva jooksul. Mast vs. topmast ei maksa rääkidagi. Aga mis seal ikka, pea püsti ja edasi. Ega muidu variatsiooni ei tapa, kui ei mängi palju käsi läbi. Selles mõttes ma ei kujutagi ette, et kui mängid nt. 4 lauda ja sind tabab mind tabanud kaardijooks. Siis sa istud selle otsas 2 nädalat ju ja igasugune kaardimängu isu peaks ära kaduma selle aja jooksul.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #1146
              Re: gert23 pokerstarsis

              Kotkas1000, võib-olla peaksid oma mängu kriitilisema pilguga vaatama kui micro FR-s kaotad ühe-kahe päevaga 14bi.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #1147
                Re: gert23 pokerstarsis

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Kotkas1000, võib-olla peaksid oma mängu kriitilisema pilguga vaatama kui micro FR-s kaotad ühe-kahe päevaga 14bi.

                Pikk, vabanda OT pärast.
                Pahvak, olen sinuga igati nõus. Ütleme nii, et 40% antud swingi sügavusest võib rahumeeli tildi arvele kirjutada, mille küüsi olen kerge langema, kui paska sajab igats lauast korraga. Kui normaalne kaardijooks taastub ja närv saab puhata, sis teen kätele põhjalikuma analüüsi.
                Täpsustan veel, et -14bi täpselt 7500 käega.

                Comment

                • Hullapple
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 364

                  #1148
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  Eespool yhes postituses mainid õhtust "prime time". Mis aja vahemik see prime time on enam vähem??

                  Eesti aja järgi 18-24 äkki ??

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #1149
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    20.00+ :D

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1150
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      Prime Time all mõeldakse enamasti seda, mis aegadel on kõige tihedam liiklus, kasutus , vaadatavus jms .

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1151
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        18-22 minu jaoks prime time

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1152
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Minul jälle vastupidi. Kuu on alanud -14BI ja mõnus kaardijooks jätkub. Pocket AA olen viimasel 5 päeval kokkuvõttes plussis 25$. Set vs. villaini kõrgem set on ära tulnud vist kokku kordi 5 paari päeva jooksul. Mast vs. topmast ei maksa rääkidagi. Aga mis seal ikka, pea püsti ja edasi. Ega muidu variatsiooni ei tapa, kui ei mängi palju käsi läbi. Selles mõttes ma ei kujutagi ette, et kui mängid nt. 4 lauda ja sind tabab mind tabanud kaardijooks. Siis sa istud selle otsas 2 nädalat ju ja igasugune kaardimängu isu peaks ära kaduma selle aja jooksul.
                          No aga äkki coach õpetas sind valesti ning nüüd tema pärast kaotad? Võiksid oma raha nõudma hakata

                          Comment

                          • Toots_x
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2009
                            • 320

                            #1153
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            Sorry 4 OT:
                            Südamest naersin ranka postituse peale...

                            Comment

                            • kardpleier
                              Grinder
                              • Jul 2009
                              • 699

                              #1154
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              kõige rohkem kalu starsis võrreldes regudega 00.00-07.00 . lemmik püügiaeg mul

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #1155
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                seda küll aga ma pole enam nii noor nagu sina ega jaksa öösiti üleval olla :D

                                Comment

                                Working...